Reklama na Bezprawniku

bezprawnik.pl 10.10.2016
Reklama na Bezprawniku

Udostępnij

Bezprawnik

W niezwykle rzetelnej i profesjonalnej dyskusji na temat powstającego i zmieniającego się prawa regularnie pomijano czynnik społeczny – sprawdzenia jak na nowe przepisy zareagują ich odbiorcy, próby konfrontacji teoretyków z praktykami. Brakło również elementarnej edukacji, próby wyjaśnienia reform i ich konsekwencji obywatelom językiem przystępnym, nieprawniczym.

W celu zapełnienia tej luki na rynku medialnym powstał serwis Bezprawnik – opiniotwórcze miejsce dyskusji na temat spraw społecznych, konsumenckich i prawnych – prowadzonej w taki sposób, by do dialogu włączyć wreszcie nie tylko prawników, ale i osoby, których zagadnienia te rzeczywiście dotyczą. Bezprawnik jest częścią Grupy Spider’s Web, która wydaje również wiodący serwis technologiczno-biznesowy w Polsce.

Kto czyta Bezprawnika?

Bezprawnik rośnie w tempie 300% rocznie. W październiku 2017 roku serwis zanotował oglądalność na poziomie 700 000 unikalnych użytkowników. 56% czytelników serwisu to mężczyźni. Najliczniejszą grupę wiekową stanowią osoby z przedziału 25-34 (46%) oraz 35-44 (30%). Wśród najpopularniejszych zainteresowań naszych czytelników znajdują się: prawo, polityka, zakupy, technologie, motoryzacja, podróże oraz kwestie związane z pracą i zatrudnieniem. Serwis aktywny jest w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook, gdzie rośnie w tempie 17% miesięcznie. W listopadzie średni tygodniowy zasięg wyniósł 133 000 użytkowników serwisu.

Co możemy zaoferować?

Z chęcią pomożemy w przedstawieniu Państwa produktu lub usługi widowni naszego serwisu. Zespół redakcyjny składa się z doświadczonych prawników, ekonomistów i dziennikarzy co otwiera liczne możliwości tworzenia unikalnej w formie i treści reklamy natywnej skupiając się m.in. na nieporuszanych dotąd zagadnieniach. Prócz naszej stałej widowni oraz publiki zgromadzonej w mediach społecznościowych dysponujemy rozwiniętym zapleczem SEO, które zapewnia naszym artykułom popularność jeszcze przez długi czas od publikacji. Koszt autorskiego wpisu to 7000 złotych netto.

Bezprawnik emituje również reklamy bannerowe – od 5000 złotych netto. Oferujemy możliwość stworzenia również niestandardowych form reklamy, przygotowania unikalnego serwisu tematycznego w technologii HTML5, materiału filmowego czy organizacji konkursu – cena do uzgodnienia.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków reklamowych:

Jakub Kralka
jakub.kralka@gmail.com
+48 790 890 820

Dawid Kosiński
dawid.kosinski@gmail.com
+48 725 048 223

Tagi::