Reklama na Bezprawniku

bezprawnik.pl dołącz do dyskusji (1) 10.10.2016
Reklama na Bezprawniku

Bezprawnik

W niezwykle rzetelnej i profesjonalnej dyskusji na temat powstającego i zmieniającego się prawa regularnie pomijano czynnik społeczny – sprawdzenia jak na nowe przepisy zareagują ich odbiorcy, próby konfrontacji teoretyków z praktykami. Brakło również elementarnej edukacji, próby wyjaśnienia reform i ich konsekwencji językiem przystępnym, nieprawniczym. 

W celu zapełnienia tej luki na rynku medialnym powstał serwis Bezprawnik – opiniotwórcze miejsce dyskusji na temat spraw społecznych, konsumenckich i prawnych – prowadzonej w taki sposób, by do dialogu włączyć wreszcie nie tylko prawników, ale i osoby, których zagadnienia te rzeczywiście dotyczą.

Kto czyta Bezprawnika?

Bezprawnik rośnie w tempie 300% rocznie. W styczniu 2019 roku serwis zanotował oglądalność na poziomie 1,7 miliona unikalnych użytkowników (3 milionów odsłon i 1,3 mln realnych użytkowników). 51% czytelników serwisu to mężczyźni. Najliczniejszą grupę wiekową stanowią osoby z przedziału 25-34 (46%) oraz 35-44 (30%). Wśród najpopularniejszych zainteresowań naszych czytelników znajdują się: prawo, polityka, zakupy, technologie, motoryzacja, podróże oraz kwestie związane z pracą i zatrudnieniem. Serwis aktywny jest w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook, gdzie liczy sobie ponad 27 000 fanów.

Co możemy zaoferować?

Z chęcią pomożemy w przedstawieniu Państwa produktu lub usługi widowni naszego serwisu. Zespół redakcyjny składa się z doświadczonych prawników, ekonomistów i dziennikarzy co otwiera liczne możliwości tworzenia unikalnej w formie i treści reklamy natywnej skupiając się m.in. na nieporuszanych dotąd zagadnieniach. Prócz naszej stałej widowni oraz publiki zgromadzonej w mediach społecznościowych dysponujemy rozwiniętym zapleczem SEO, które zapewnia naszym artykułom popularność jeszcze przez długi czas od publikacji. Koszt autorskiego wpisu to 7500 złotych netto.

Bezprawnik emituje również reklamy bannerowe – od 5000 złotych netto. Oferujemy możliwość stworzenia również niestandardowych form reklamy, przygotowania unikalnego serwisu tematycznego w technologii HTML5, materiału filmowego czy organizacji konkursu – cena do uzgodnienia.

W gronie dotychczasowych klientów reklamowych Bezprawnika można znaleźć marki takie jak: Krajowa Rada Komornicza, Zortrax, Play, PZU, Vistula, Alior Bank, Fortuna, Energa, Acer. Każda z kampanii jest negocjowana indywidualnie oraz dopasowywana do profilu odbiorcy strony w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu reklamowego. Bezprawnik nie korzysta z gotowych systemów reklamowych czy  reklamy kontekstowej.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków reklamowych:

Jakub Kralka
j.kralka@bezprawnik.pl

Tagi::