Revolut znów rozdaje pieniądze. Wystarczy ukończyć krótki kurs

Finanse Technologie Dołącz do dyskusji
Revolut znów rozdaje pieniądze. Wystarczy ukończyć krótki kurs

Revolut znów rozdaje pieniądze – tak można by podsumować kolejną akcję edukacyjną aplikacji finansowej. Tym razem nowy kurs dostępny na aplikacji dotyczy stakingu kryptowaut. Suma, jaką można uzyskać, jest całkiem niezła, przynajmniej w porównaniu do poprzedniej edycji kursu.

Revolut rozdaje kryptowaluty

Revolutowi najwidoczniej spodobała się akcja rozdawania pieniędzy, bo ponownie powraca akcja edukacyjna, w ramach której można uzyskać łatwe pieniądze wypłacane w kryptowalutach. Tym razem w zakładce edukacyjnej aplikacji pojawił się kurs omawiający zagadnienia stakingu. W zamian za wzięcie udziału w lekcjach oraz zaliczenie testu wiedzy klienci aplikacji otrzymają do 8 euro w tokenach DOT. Nagroda trafi na saldo krypto klienta. Kurs jest już czwartym z kolei w serii Learn&Earn i drugim dotyczącym Polkadot.

Zasady są podobne do tych z poprzednich edycji. Po zalogowaniu się na nasze konto w aplikacji wystarczy wejść w zakładkę Kursy, a następnie wziąć udział w lekcjach opowiadających o stakingu w teorii i w praktyce. Twórcy podnieśli jednak poprzeczkę – tym razem kurs składa się z dwóch części. Pierwsza część wyjaśnia proces stakingu, druga dotyczy koncepcji i interakcji wielołańcuchowej. Po zakończeniu lekcji należy poprawnie rozwiązać test, odpowiadając na kilka prostych pytań, po czym na nasze konto trafiają tokeny DOT.

Revolut znowu rozdaje pieniądze

Zarządzający Revolutem przekonują, że kurs ma podnieść wiedzę o inwestowaniu w kryptowaluty. Odpowiada też na rosnące zainteresowanie tematem. Pewnie jest w tym sporo prawdy, z drugiej jednak strony tego typu „promocje” są sporą zachętą do założenia konta i otrzymania łatwych pieniędzy. Liczba osób rozwiązujących udostępniane testy nie powinna więc dziwić. Lekcje dostępne są dla mieszkańców Europy i Wielkiej Brytanii, trzy poprzednie edycje kursów cieszyły się więc sporą popularnością. Bez względu na wszystkie zawoalowane powody, otrzymywane w tak łatwy sposób pieniądze są warte zainteresowania i poświęcenia kilku minut. Zwłaszcza, że wiedza przekazywana jest w naprawdę przystępny sposób, a test sprawdza bardziej czytanie ze zrozumieniem niż faktyczną wiedzę.