Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Redakcję bloga stanowią praktykujący prawnicy, wspierani przez dziennikarzy posiadających bogate doświadczenie w branży medialnej oraz opisywanych przez siebie tematykach: administracji publicznej, przetargach i sektorze finansowym. Autorzy Bezprawnika to grupa osób o różnych, często sprzecznych względem siebie poglądach. Blog nie prezentuje jednolitej linii ideologicznej. Punktem wyjścia do prezentowanych rozważań są analizy konsekwencji prawnych, społecznych lub konsumenckich omawianych tematów, zasiewanie intelektualnego fermentu i ścieranie się różnych koncepcji.

jakub kralkaJakub Kralka

Redaktor naczelny

Prawnik specjalizujący się w problematyce prawa nowych technologii, ze szczególnym sentymentem do prawa autorskiego.

 

edyta wara-wasowskaEdyta Wara-Wąsowska

Redaktor prowadząca

Dziennikarka specjalizująca się w problematyce prawa pracy, finansów i księgowości.

 

tomasz labaTomasz Laba

Za dnia prawnik w nudnym, korporacyjnym świecie. Wieczorami przywdziewa pelerynę blogera, co pozwala mu na utrzymanie perfekcyjnego work-life balance.

 

Justyna BieniekJustyna Bieniek

Adwokatka żywo zainteresowana górami, zarówno latem, jak i zimą. W redakcji Bezprawnika specjalizuje się w dawaniu prostych odpowiedzi na skomplikowane i nietypowe pytania.

 

Rafał ChabasińskiRafał Chabasiński

Pasjonat historii i prawa podatkowego. W tej kolejności. Wyznaje zasadę „3000 słów to zbyt ogólnikowe omówienie tematu”.

 

Paweł MeringPaweł Mering

Student prawa, aktywnie udzielający się w życiu studenckim i akademickim. Szkoleniowiec z zakresu praw i obowiązków studenta. Członek Studenckiego Klastra Morsko-Kosmicznego. Miłośnik seriali, podróży oraz wszelakich technologii.

Radosław TyburskiRadosław Tyburski

Prawnik żywo zainteresowany prawem cywilnym i szeroko pojętą kulturą prawną. Chciałby wierzyć w to, że dużo czyta.

 

joanna majkowskaJoanna Majkowska

Studentka prawa specjalizująca się w problematyce prawa handlowego i prawa gospodarczego, zasilająca swoją wiedzą Bezprawnika i firma.blog.

 

foka szaraJoanna Buchwałd-Musińska

Polonistka i łyżwiarka. Miłośniczka fok szarych, kawy i marcepana. Pasjonatka Monty Pythona i Davida Lyncha.

 

jerzy wilczekJerzy Wilczek

Dziennikarz skupiający się w redakcji na sprawach bieżących, miejscach, w których prawo miesza się z polityką i biznesem.

 

Maja WernerMaja Werner

Prawniczka, cywilistka, specjalizuje się w temacie spółek prawa handlowego, a po godzinach pracy matka i coraz częściej też blogerka (pod pseudonimem, przynajmniej do czasu).

Bezprawnik.pl jest własnością spółki 🇵🇱Bezprawnik sp. z o. o., której wyłącznymi udziałowcami są: ekonomista Przemysław Pająk i prawnik Jakub Kralka.