Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Redakcję bloga stanowią praktykujący prawnicy, wspierani przez dziennikarzy posiadających bogate doświadczenie w branży medialnej oraz opisywanych przez siebie tematykach: administracji publicznej, przetargach i sektorze finansowym. Autorzy Bezprawnika to grupa osób o różnych, często sprzecznych względem siebie poglądach. Blog nie prezentuje jednolitej linii ideologicznej. Punktem wyjścia do prezentowanych rozważań są analizy konsekwencji prawnych, społecznych lub konsumenckich omawianych tematów, zasiewanie intelektualnego fermentu i ścieranie się różnych koncepcji.

jakub kralkaJakub Kralka

Redaktor naczelny

Prawnik specjalizujący się w problematyce prawa mediów i nowych technologii. Przedsiębiorca.

 

edyta wara-wasowskaEdyta Wara-Wąsowska

Redaktor prowadząca

Dziennikarka specjalizująca się w problematyce prawa pracy, finansów i księgowości.

 

tomasz labaTomasz Laba

Za dnia prawnik w nudnym, korporacyjnym świecie. Wieczorami przywdziewa pelerynę blogera, co pozwala mu na utrzymanie perfekcyjnego work-life balance.

 

Justyna BieniekJustyna Bieniek

Adwokatka żywo zainteresowana górami, zarówno latem, jak i zimą. W redakcji Bezprawnika specjalizuje się w dawaniu prostych odpowiedzi na skomplikowane i nietypowe pytania.

 

jerzy wilczekJerzy Wilczek

Dziennikarz skupiający się w redakcji na sprawach bieżących, miejscach, w których prawo miesza się z polityką i biznesem.

 

Rafał ChabasińskiRafał Chabasiński

Pasjonat historii i prawa podatkowego. W tej kolejności. Wyznaje zasadę „3000 słów to zbyt ogólnikowe omówienie tematu”.

 

Paweł MeringPaweł Mering

Student prawa, aktywnie udzielający się w życiu studenckim i akademickim. Sekretarz jedynego na świecie Studenckiego Klastra Morsko-Kosmicznego. Swoją przyszłość wiąże m.in. z prawem kosmicznym i prawem nowych technologii.

Radosław TyburskiRadosław Tyburski

Prawnik żywo zainteresowany prawem cywilnym i szeroko pojętą kulturą prawną. Chciałby wierzyć w to, że dużo czyta.

 

joanna majkowskaJoanna Majkowska

Studentka prawa specjalizująca się w problematyce prawa handlowego i prawa gospodarczego, zasilająca swoją wiedzą Bezprawnika i firma.blog.

 

paweł grabowskiPaweł Grabowski

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam

 

maciej bąkMaciej Bąk

Od dekady dziennikarz radiowy. Obecnie: Radio ZET. Absolwent prawa na Uniwersytecie Gdańskim, choć z prawem nigdy mi po drodze nie było. Ale Bezprawnik pozwolił mi się z nim przeprosić. Piszę dużo o tym, co na styku prawa i polityki.

 

Maja WernerMaja Werner

Prawniczka, cywilistka, specjalizuje się w temacie spółek prawa handlowego, a po godzinach pracy matka i coraz częściej też blogerka (pod pseudonimem, przynajmniej do czasu).

Bezprawnik.pl jest własnością spółki 🇵🇱Bezprawnik sp. z o. o., której wyłącznymi udziałowcami są: ekonomista Przemysław Pająk i prawnik Jakub Kralka.