5 najlepszych kodów promocyjnych

Zakupy dołącz do dyskusji (2) 26.08.2019
5 najlepszych kodów promocyjnych

Materiał Partnera Bezprawnika

Kody promocyjne to specjalne zniżki oferowane klientom przez sklepy i firmy działające w Internecie. Kod bonusowe, rejestracyjne czy rabatowe znaleźć można w serwisach, które zajmują się udostępnianiem kodów od sprzedawców, bezpośrednio na stronach sklepów czy w mediach społecznościowych. Prezentujemy 5 najlepszych kodów promocyjnych, które znaleźliśmy w sieci w ostatnim czasie! 

Skorzystanie z kodu promocyjnego jest bardzo proste! Wystarczy wpisać lub wkleić w odpowiednie okienko podczas dokonywania transakcji znaleziony (lub otrzymany) kod, który ma zazwyczaj postać ciągu liter i/lub cyfr. Dzięki temu otrzymujemy kilka lub kilkanaście procent rabatu od końcowej sumy zakupów, obniżkę kwotową (np. -50 zł), produkt w gratisie albo darmową dostawę. – Czasami wystarczy kilka chwil, aby znaleźć kupon na darmową dostawę w sklepie z artykułami spożywczymi czy kod do perfumerii, który pozwoli oszczędzić dodatkowe kilkadziesiąt złotych w czasie zakupu markowych perfum lub kosmetyków – mówi Andrzej Szwatoński, redaktor portalu kodyrabatowe.onet.pl.

Uwaga! Kody promocyjne zawsze są darmowe! Jeśli jakiś serwis żąda za to zapłaty albo chce wysłania SMS-a, ofertę lepiej zignorować, w innym miejscu ten sam kod promocyjny będzie całkowicie darmowy.

5 najlepszych kodów promocyjnych

Specjalnie dla Was przeanalizowaliśmy dostępną w ostatnim czasie ofertę kodów promocyjnych i wybraliśmy te, które wydają się nam wyjątkowo atrakcyjne.

Rabat aż do 2500 zł można zyskać korzystając z kodu promocyjnego przygotowanego przez firmę NEONET . Wystarczy kupić minimum dwa produkty (RTV, AGD, laptopy, smartfony), wpisać podczas zakupów kod promocyjny (unikalny, generowany dla każdego kupującego )i… czekać na rabat. Jego wysokość jest uzależniona od sumy zakupów – przy wydanych 500 zł otrzymuje się 50 zł rabatu, przy 1000 zł – 100 zł rabatu itp. Aby zyskać 2500 zł, w koszyku muszą znaleźć się produkty za 15000 zł. To sporo, ale jeśli ktoś np. urządza kuchnię, to musi być przygotowany na wydatki tego rzędu.

Sklep z akcesoriami fotograficznymi Cyfrowe.pl przygotował dla swoich klientów kod promocyjny (kod cyfrowy), dzięki któremu można zyskać aż 2000 zł zwrotu. Obowiązuje to w przypadku zakupu wybranych modeli aparatów, kamer i obiektywów, a szczegóły oferty promocyjnej z rabatami i bonusami znaleźć można na stronie internetowej sklepu.

Kod promocyjny w zakładach sportowych pozwala uzyskać łącznie 1520 zł bonusu na start od legalnego bukmachera LVBET. Bonus na start (MaxBonus) to pewnego rodzaju premia, którą bukmacher daje nowemu graczowi – można ją później przeznaczyć na typowanie zakładów. W tym przypadku bonus na start to bonus od dwóch pierwszych depozytów o łącznej wartości do 1500 zł. Dodatkowo kod promocyjny LVBET wpisany podczas rejestracji uprawnia do otrzymania 20 zł na darmowy zakład (freebet bez depozytu) i 50 zł bonusu, jeśli posiada się karnet jednego z klubów sportowych, które sponsoruje ten operator. Ten sam kod promocyjny honoruje także legalny bukmacher Betclic, PZBuk, BETfan czy Fortuna. Łączne bonusy powitalne online po zastosowaniu polecanego kodu sięgają kwoty ponad 5000 zł .

Kod rabatowy do 1000 zł na zakup lodówek jednej z popularnych niemieckich marek przygotowała dla swoich klientów sieć sklepów Media Expert. Podczas finalizowania transakcji należy jedynie wpisać kod promocyjny w określone miejsce na stronie sklepu internetowego Media Expert. Uwaga! Promocja dotyczy wybranych modeli, a wysokość zniżki zależy od zakupionego produktu.

Powyższe przykłady to kody promocyjne kwotowe. Warto jeszcze wspomnieć o kodach rabatowych procentowych – jednym z najciekawszych jest ten przygotowany przez księgarnię internetową Egmont. Wpisanie kodu promocyjnego przy zakupach dla zarejestrowanego użytkownika pozwala otrzymać 60% rabatu na zakup określonych książek z oferty sklepu. W okresie wakacji, kiedy na czytanie mamy więcej czasu, może się to okazać bardzo atrakcyjną opcją.

Jak widać, dzięki kodom promocyjnym zyskiwać można na wszystkim – zakupach sprzętu RTV, AGD, książek, a nawet na typowaniu wyników u legalnych bukmacherów. Szukajmy więc kodów i korzystajmy z nich – to naprawdę świetny sposób na oszczędzanie!

Tagi::

2 odpowiedzi na “5 najlepszych kodów promocyjnych”

    • Tak, mozęsz to zrobić bez problemu – kody wpisuje się tuż przed dokonaniem płatności (trzeba znaleźć odpowiednie miejsce – pole na kod rabatowy). To, czy kupujący
      jest osobą fizyczną czy prawną, nie ma znaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *