Darmowe przejazdy w aplikacji FREE NOW dla pracowników szpitali i laboratoriów. Jak dołączyć do programu?

Dobre wiadomości Technologie Zdrowie Dołącz do dyskusji (211)
Darmowe przejazdy w aplikacji FREE NOW dla pracowników szpitali i laboratoriów. Jak dołączyć do programu?

Właściciel platformy FREE NOW informuje, że wprowadza darmowe przejazdy dla pracowników szpitali i laboratoriów. Pomoc służbie zdrowia realizowana jest w ramach akcji #TaxiDlaZdrowia. Super!

Darmowe przejazdy dla pracowników szpitali i laboratoriów

FREE NOW informuje w komunikacie prasowym, że wprowadzone zostaną darmowe przejazdy dla pracowników szpitali i laboratoriów. W aplikacji pojawi się dodatkowa usług „Dla zdrowia”, skierowana do pracowników tych gałęzi służby zdrowia w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście.

Koszty przejazdów pokryje zarówno FREE NOW, jak i przedsiębiorstwa wspierające. Operator platformy zachęca zarazam inne, bliźniacze przedsiębiorstwa, by przyłączyły się do akcji.

Zakłada się, że do końca maja uda się zrealizować nawet 20 000 darmowych przejazdów. Takie liczby robią wrażenie. Proces uzyskiwania dostępu do darmowych przejazdów jest nieskomplikowany, a także wyklucza możliwość, że pod pracowników służby zdrowia będą podszywali się oszuści, chcący pojeździć za darmo.

Jak dołączyć do usługi „Dla zdrowia”?

Pracownicy szpitali i laboratoriów, by skorzystać z darmowych przejazdów w aplikacji FREE NOW, muszą zgłosić się na adres e-mail dlazdrowia@free-now.com. Przeprowadzona zostanie weryfikacja, która – jeżeli zakończy się pomyślnie – będzie równoznaczna z uzyskaniem dostępu do usługi „Dla zdrowia”.

Samą akcję FREE NOW uzasadnia tak:

Naszą akcją #TaxiDlaZdrowia chcemy wyrazić szczególne uznanie dlawszystkich pracowników służby zdrowia, którzy z każdym dniem stają dowielogodzinnej i trudnej walki z pandemią koronawirusa. Chcemy ułatwić im codzienne dojazdy, tym samym uwalniając ich od konieczności przemieszczania się komunikacją zbiorową, w zamian proponując wygodny przejazd taksówką.

Jak mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający FREE NOW

Podobne działania prowadzimy obecnie również w Madrycie i Londynie, w planach są kolejne europejskie miasta […]

Kierowcy otrzymają zwrot całej kwoty za kurs, nie ponosząc żadnych opłat. Ponadto zostali poinformowani o regułach bezpieczeństwa, a także otrzymali przesłony, oddzielające kierowców od pasażerów.

Jak wesprzeć?

Darmowe przejazdy dla pracowników szpitali i laboratoriów wsparły takie przedsiębiorstwa, jak: DZP Domański Zakrzewski Palinka, Warsaw Production Films, Pegasystems. FREE NOW zachęca firmy i instytucje, które zainteresowane są pomocą, do zgłoszenia się na adres e-mail: firmy@free-now.com.

Więcej informacji uzyskać można na stronie www.free-now.com/pl/dlazdrowia/

FREE NOW dodatkowo informuje, że podejmuje szeroko zakrojone działania, wpisujące się w zakres czynności, jawiących się jako konieczne w obliczu epidemii koronawirusa. Monitorowane są przejazdy, a w wypadku przekazania przez władze operatorowi platformy o zakażeniu użytkownika koronawirusem, wyłączona zostaje u niego możliwość korzystania z przejazdów.

Źródło zdjęcia: FREE NOW