Frankowicze nie zdają sobie sprawy jak dużo mogą zyskać. I to nawet w przypadku spłaconych kredytów

Finanse Lokowanie produktu Prawo Dołącz do dyskusji
Frankowicze nie zdają sobie sprawy jak dużo mogą zyskać. I to nawet w przypadku spłaconych kredytów

Ostatnie miesiące to bardzo dobry czas dla wszystkich osób, które zaciągały w przeszłości kredyty frankowe. Jednak nie wszyscy kredytobiorcy wiedzą, jakie możliwości daje obecna sytuacja prawna. Chodzi przede wszystkim o odzyskiwanie środków, które zostały nadpłacone przez kredytobiorców. W wielu wypadkach sprawa rozbija się o kilka lub kilkadziesiąt tysięcy złotych, które mogą być wpłacone na konto kredytobiorcy z pomocą specjalistów z branży odzyskowej. Frankowicze muszą pamiętać o tym, że spłacenie kredytu w żadnym razie nie zamyka drogi do odzysku nadpłaty.

Orzecznictwo sądów i TSUE jest niezwykle korzystne dla każdego kredytobiorcy frankowego

W ostatnim czasie zapadło wiele orzeczeń Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, które mogą torować drogę frankowiczom ku pozytywnemu rozstrzygnięciu ich sprawy. Najważniejsze orzeczenia z ostatnich miesięcy to przede wszystkim zobowiązywanie sądów do badania nieuczciwych klauzul. Banki nie mogą domagać się także zwrotu środków, które wykraczają poza wypłacony kapitał. Decyzje TSUE umożliwiają de facto uznawanie wszystkich klauzul w umowach frankowych za abuzywne. Blokują także drogę bankom do domagania się zwrotu kapitału i waloryzacji.

Jeżeli chcemy mieć pewność, że odzyskanie naszej należności związanej z kredytem frankowym powiedzie się, warto, abyśmy wybrali sprawdzoną firmę, zajmującą się odzyskiwane nadpłat i zwrotem prowizji bankowych. Tutaj z pomocą przychodzi nam Helpfind – firma, która oferuje bezproblemowe poprowadzenie naszej sprawy i gwarancję wypłaty środków na nasze konto. Współpraca z Helpfind ma również inne plusy – zwalnia nas z kosztownych i długich batalii sądowych, które nie gwarantują nam stuprocentowego sukcesu. Dzięki swojej działalności firma wyciąga rękę do nieświadomych swoich praw kredytobiorców, którzy spłacili swój kredyt. Mogą oni dokonać jego sprzedaży, która umożliwi szybkie i bezproblemowe odzyskanie środków na konto.

Propozycja odzysku środków od Helpfind to rewolucja na rynku. Gwarancja przelewu w sprawach frankowych to oferta, której kredytobiorcy nie mogą przeoczyć

Podejmując się współpracy z firmą, która specjalizuje się w odzyskiwaniu kosztów i prowizji kredytu, liczymy na profesjonalizm i szybkość działania. Dokładnie to dostajemy u fachowców z Helpfind. Niezwykle szybkie i sprawne odzyskiwanie środków nie ma sobie równych na rynku. Eksperci z Helpfind dbają o to, aby środki pojawiły się na naszym koncie w ekspresowym tempie. Tak skuteczne działanie jest możliwe poprzez cesję wierzytelności. To dzięki sprzedaży starego kredytu, kredytobiorca może nie tylko dysponować wypłaconymi pieniędzmi na koncie, ale także nie musi przejmować się wyrokiem sądu w jego sprawie.

Jest to oferta, którą powinni zainteresować się wszyscy ci kredytobiorcy, których przerasta osobiste dochodzenie roszczeń. Mówiąc zupełnie szczerze – nie dało się tego procesu jeszcze bardziej uprościć i zrobić bardziej przejrzystym. Pracownicy Helpfind zajmują się wykupioną wierzytelnością, a kredytobiorca może odpuścić sobie poszukiwane drogich i niepewnych rozwiązań prawnych.

Tak sprawne działanie jest możliwe dzięki odwrotowi banków od działania w sprawach frankowych. Orzecznictwo na korzyść konsumentów sprawia, że są one w sytuacji podbramkowej

Aby znaleźć wyjście z tej sytuacji, wiele banków proponuje swoim klientom ugody. Jest to jednak rozwiązanie bardzo niepewne, a godzenie się na nie może być decyzją, której każdy kredytobiorca będzie żałować. Mówiąc zupełnie wprost – takie, a nie inne działanie banków ma na celu wywarcie presji na kredytobiorcy, a także wytrącenie mu z rąk oręża w postaci możliwości działania z fachowymi firmami i dochodzenia swoich praw w sądach.

Podpisując ugodę z bankiem, kredytobiorca de facto zamyka sobie możliwość skutecznego procesowania się z instytucją finansową. Rozpoczęcie współpracy z Helpfind jest również ważne z innego powodu – pozytywnej zdolności kredytowej kredytobiorcy. Sprzedaż spłaconego kredytu firmie w żaden sposób nie wpływa na jej niekorzystną zmianę dla kredytobiorcy. Nie powoduje także umieszczania jego danych na tzw. czarnej liście.

Szybkość działania Helpfind to coś, co może stać się wyróżnikiem firmy na tle wielu kancelarii prawnych i firm odzyskowych

Pytacie, jak szybko środki trafią na wasze konto? Już spieszę z odpowiedzią – nawet do 14 dni roboczych od podpisania umowy. Tak szybkie działanie firmy to niezwykle atrakcyjna oferta także dla osób, które potrzebują gotówki, a do tej pory nie zdawali sobie sprawy, ile pieniędzy należy się im z tytułu spłaconego kredytu frankowego.

Ważna jest także wygoda całego procesu. Wszystkie sprawy związane z wypłatą należnych nam pieniędzy mogą być załatwiane w sposób zdalny. Oznacza to, że kredytobiorca w żadnym razie nie musi zajmować się dojazdami do firmy, przeglądaniem dokumentów, a także innymi, męczącymi i czasochłonnymi czynnościami, które mogłyby tylko zniechęcić go do walki o należne mu pieniądze.

Lista zalet Helpfind jest jeszcze dłuższa. Wielu kredytobiorców ucieszy się z braku konieczności opłacania usług na początku współpracy

Duża część osób, które mogłyby ubiegać się o zwrot swoich pieniędzy od banku, nie podejmuje żadnego działanie ze względu na duże koszty wstępne. Taka sytuacja nie dotyczy jednak działania wspólnie z Helpfind. Firma oferuje nie tylko darmową analizę sprawy, ale także gwarantuje prowadzenie jej bez żadnych dodatkowych i ukrytych opłat.

Oszczędność czasu, bezproblemowa obsługa, a także błyskawiczne przelewy na konto to zalety, które przekonają nawet najbardziej niezdecydowanego frankowicza. Jeżeli sytuacja na to pozwala, kredytobiorcy powinni oddać prowadzenie swoich spraw doświadczonym fachowcom. Tylko w ten sposób możliwe jest nie tylko pozbycie się uciążliwego kłopotu, ale także zwiększenie salda swojego konta bankowego bez żadnych ukrytych warunków.

Jaka jest alternatywa dla współpracy z Helpfind? Tylko samotna walka, która nie gwarantuje sukcesu i może prowadzić do frustracji kredytobiorców

Nie oszukujmy się. Samotna walka kredytobiorcy w sądach jest z góry skazana na powstawanie szeregu trudności. Tylko niewielu kredytobiorców będzie mogło doprowadzić sprawę do szczęśliwego końca. Cała reszta nie zdoła przebrnąć przez gąszcz przepisów, klauzul i kruczków prawnych. Zacznijmy od tego, że każda samotna batalia wymaga opłacenia prawnika. Oprócz samej opłaty wstępnej kancelarie prawne żądają także wykonania przelewu za sukces (tzw. success fee). Czasami koszty te są znaczne, co w dużej mierze wpływa na morale kredytobiorcy już na starcie, nie wspominając o najważniejszej kwestii, czyli czasie trwania procesu, który może wynosić nawet 5 lat.

Samotna walka to także konieczność regularnego pojawiania się w sądach, co może u niektórych frankowiczów wywoływać stres i nie wpływać pozytywnie na ich samopoczucie w trakcie trwania procesu. Brak pewności co do jego końcowego wyniku to również wada samotnej batalii sądowej. Wszystkie te aspekty powodują, że duża część kredytobiorców zaczyna korzystać z usług profesjonalistów z Helpfind.

Jeśli spełniasz te wymogi, zgłoś się do Helpfind, a specjaliści sprawdzą, czy można odzyskać pieniądze

Jeżeli posiadasz spłacone zobowiązanie frankowe, zgłoś się do Helpfind, gdzie specjaliści sprawdzą, jaka kwota ci się należy. Zasadniczym wymogiem współpracy z firmą oprócz posiadania kredytu we frankach szwajcarskich jest maksymalnie 9-letni okres od spłaty tego typu zobowiązania. Aby współpraca była możliwa, musisz być także osobą prywatną.

Praca z profesjonalistami to podstawa. Dlatego Helpfind może poszczycić się wieloletnimi sukcesami na polu współpracy z kredytobiorcami i osobami, którym należy się dopłata do odszkodowania

Każdy z nas szuka pewnej firmy, która zajmie się jego sprawami nie tylko szybko, ale także rzetelnie i uczciwie. Helpfind może zaproponować nam współpracę z fachowcami z wieloletnim doświadczeniem w branży odszkodowawczej i odzyskowej. Liczby mówią same za siebie – 3,1 mln zł odzyskanych od banków to suma, która może zrobić wrażenie na każdym kliencie firmy. Wielu kredytobiorców może być zdziwionych faktem, iż tak duża suma została odzyskana tylko przez jedną firmę. Jest to tym bardziej zachęta dla niezdecydowanych klientów, aby spróbować zagrać va banque i odzyskać należne środki.

Jeżeli to nic nie kosztuje, to może warto spróbować? Bezpłatna współpraca to zachęta dla osób, które albo nie wiedziały o możliwości odzysku swoich środków, albo nie były pewne co do uczciwości całej procedury. Jeżeli po wykonaniu analizy zechcemy się wycofać, firma umożliwi nam to bez żadnych problemów. Warto, aby kredytobiorcy, którzy nic nie stracą, a mogą zyskać kilka lub kilkanaście tysięcy złotych, rozpoczęli proces wykonywania cesji swojej wierzytelności.

Artykuł powstał we współpracy z Helpfind