Mastercard z Multikinem na grudzień – drugi bilet i popcorn gratis dla płacących kartami firmy lub Android Pay

Gorące tematy Zakupy Dołącz do dyskusji (169)
Mastercard z Multikinem na grudzień – drugi bilet i popcorn gratis dla płacących kartami firmy lub Android Pay

Wyjmijcie portfel, a następnie swoją kartę kredytową/debetową. Dostrzegliście znajomy znaczek Mastercard lub Maestro? No to  będziecie mogli wybrać się z towarzyszami do kina za pół ceny! 

Kojarzycie sieć kin Multikino? No więc promocja polega na tym, że jeżeli dokonamy rezerwacji biletów online (płacąc wymienioną we wstępie kartą) na multikino.pl lub w aplikacji Multikino lub też zapłacimy na miejscu (też kartą) za bilet na seans filmowy (2D) – drugi dostaniemy gratis.

Zerkamy na regulamin promocji biletowej Mastercard i Multikino

Bilety na cały tydzień będzie można rezerwować w weekendy – piątki, soboty i niedziele (decyduje moment dokonania zakupu, a nie termin rezerwacji) – przez cały grudzień, począwszy od dziś (chyba, że w międzyczasie wyczerpią się bilety – pula promocyjna wynosi 65 000). Technicznie rzecz ujmując bonusowe bilety będą jednak ważne aż do końca stycznia 2017 roku, jeśli uda nam się w jakiś weekend przyklepać tak odległy seans.

Limit ilościowy – w jednej transakcji możemy otrzymać maksymalnie trzy bilety gratis, czyli chodzi tutaj o wycieczkę dla maksymalnie 6 osób. Jeśli kupimy bilet dla 3 osób, 3 kolejne dostaniemy gratis. Jeśli kupimy bilet dla 10 osób, dalej tylko 3 kolejne dostaniemy gratis. Regulamin wprost zezwala jednak na nowe transakcje w ramach tej samej karty, choć oczywiście narazi nas to na niecierpliwe cmokanie osób, które w kolejce ustawią się za nami (szczególnie jeśli wybieramy się z wycieczką szkolną).

Dodatkowy popcorn dla użytkowników Android Pay

Popularny wystawca karty chce przy okazji akcji popularyzować dodatkowo stosunkowo nowy standard w postaci Android Pay. Na stronie internetowej Multikina możemy ponadto wyczytać, że jeżeli zapłaty za bilety dokonamy za pośrednictwem usługi Android Pay w naszym telefonie – dostaniemy dodatkowo, prócz drugiego biletu gratis, kupon na popcorn (liczba opakowań prażonej kukurydzy ograniczona do 10 000). Jednakże należy mieć na uwadze, że Android Pay obsługuje tylko karty Mastercard – bez Maestro.

Obie promocje nie są ograniczone do osób pełnoletnich.

Czytaj też: Jedenaste – nie będziesz płacił cudzą kartą płatniczą