Nawet 66 złotych za kilka kliknięć. Revolut znowu rozdaje pieniądze za klikanie, jak w starych czasach polskiego internetu

Finanse Dołącz do dyskusji
Nawet 66 złotych za kilka kliknięć. Revolut znowu rozdaje pieniądze za klikanie, jak w starych czasach polskiego internetu

Revolut znowu rozdaje pieniądze. To znaczy tak ogólnie to rozdaje kryptowaluty, które sobie można od razu sprzedać i dostać pieniądze. Ale oczywiście szanujemy też tych, którzy postanowią zostać od tej pory kryptoinwestorami. 

Kilka dekad temu, kiedy internauci nie byli tak doświadczeni rzeczywistością, jak dzisiaj, żywy był mit tego, że na siedzeniu w internecie da się zarobić. Przez siedzenie rozumiem faktycznie siedzenie i już, bo oczywiście świat zmienił się diametralnie i dziś prawdziwa praca przez internet jest więc normalnością.

Powstawały rozmaite systemy, które gotowe były nam wypłacać pieniądze tylko za to, że będziemy oglądać ich reklamy. I tak przez miesiące zbierało się, zbierało, zbierało, aż po około roku człowiek uświadamiał sobie, że zarobił w ten sposób mniej więcej 17 groszy i cała sprawa nie jest warta zachodu.

Revolut tymczasem naprawdę rozdaje pieniądze

To już kolejny raz, jak piszemy o tym, że popularna aplikacja bankowa kusi swoich użytkowników rozdawnictwem. Jest o tyle lepsza od polityków, że nie zabiera nam tych pieniędzy, by następnie wydzielić z nich skromne kieszonkowe, tylko naprawdę pozwala się dorobić na klikaniu.

Nowi użytkownicy Revoluta mogą odnaleźć w aplikacji lekcję o Algorand, protokole kryptowaluty, który prawdopodobnie nie stanie się nowym Bitcoinem, ale oczywiście ma wielkie plany i ambicje. Po dowiedzeniu się jak rewolucyjnie odmienia świat, będziemy mogli wypełnić stosowny quiz, a jego zaliczenie pozwoli nam na odebraniu puli kryptowalut, które następnie będzie można zatrzymać lub spieniężyć. Analizując obecne kursy, mowa o kwocie w okolicy 15 euro, czyli ok. 66 złotych. Nie jest to majątek, ale jak to mówią, darowanemu krypto nie zagląda się w blockchaina.

Revolut walczy na rynku kryptowalut

Revolut to aplikacja bankowa, która stała się znana głównie za sprawą nowatorskiego podejścia do rynku walut. Jednakże po pewnego rodzaju napełnienia tym sektorem, skupiła się też na promowaniu nowatorskiego podejścia do inwestowania – czy to w akcje, czy właśnie kryptowaluty. W ostatnim czasie doszło nawet do dość istotnego obniżenia prowizji za obracanie kryptowalutami w Revolucie.

Jeśli więc macie taką sposobność, to być może warto poszukać nowej zakładki „Edukacja” w naszej aplikacji i spełnić marzenie internautów z początku XXI wieku, którzy chcieli zarabiać klikaniem.