Revolut rozdaje pieniądze! 65 złotych do zgarnięcia w dosłownie kilka minut

Finanse Technologie Dołącz do dyskusji
Revolut rozdaje pieniądze! 65 złotych do zgarnięcia w dosłownie kilka minut

Revolut rozdaje pieniądze, a na dodatek nie jest to wcale aż taka symboliczna kwota. 

W chwili gdy piszę te słowa, właśnie udało mi się zgarnąć w kwadrans około 65 złotych. Zaraz wytłumaczę skąd stwierdzenie „w chwili”. Co można sobie za to kupić? Na przykład kwartał abonamentu Spotify, 3 ebooki, 1 grę na PlayStation 5 w promocji czy fajny t-shirt. Nie ma więc biedy. Zwłaszcza, że warunki skorzystania z promocji są banalne.

Pewnie jesteście użytkownikami Revoluta, prawda? Platforma umożliwia handlowanie tam kryptowalutami. No i najwyraźniej kryptowaluta Polkadot do spółki z Revolutem postanowiła znaleźć nieco zainteresowanych w dość kreatywny sposób. My oglądamy filmy na temat tej kryptowaluty, a w zamian na naszej konto w platformie przelewane są kryptowaluty. Oczywiście ktoś może chcieć rozpocząć w ten sposób swoją wielką kryptoprzygodę i potrzymać otrzymane DOT w nadziei na rosnący kurs. Jeśli jednak zdecydujemy się na ich sprzedaż…

Revolut rozdaje pieniądze

Mówiąc szczerze nie spotkałem się chyba jeszcze z tak prostym sposobem „zarabiania” pieniędzy w internecie. Pisząc te słowa mam więc pewną obawę, że zanim je przeczytacie, to promocja już się zakończy, a promocyjna pula wyczerpie.

Nie przedłużając. Aby zdobyć kryptowalutę Polkadot (którą następnie możecie od razu sprzedać za około 62-65 złotych) musicie zalogować się na swoje konto Revolut, wejść w zakładkę Kryptowaluty, a następnie w pole Kursy. Tam będzie na nas czekało kilka ogólnych informacji na temat Bitcoina, blockchaina, aż wreszcie – Polkadot. Za poprawne odpowiedzi na quizach otrzymamy walutę DOT – a konkretnie 2 tokeny.

https://twitter.com/kornik_crypto/status/1548313424936857601

Całość przypomina trochę maturę i zadania z czytania ze zrozumieniem, ale nie jest skomplikowana – myślę, że uporanie się z całym zestawem pytań i odpowiedzi zajmie nam nie więcej niż kwadrans. No – może dwa kwadranse, jeśli dla kogoś cała sprawa to czarna magia i pierwszy raz na oczy widzi pojęcia związane z rynkiem kryptowalut.

Oczywiście pamiętajmy o obowiązku podatkowym, który wynika z zarobków na Revolucie. Kilka pożytecznych informacji na ten temat znajdziecie w artykule opisującym jak rozliczyć akcje Revolut.