Promocja Rossmann 2+2 nie dla każdego. Co trzeba wiedzieć przed zakupami?

Zakupy Dołącz do dyskusji (209)
Promocja Rossmann 2+2 nie dla każdego. Co trzeba wiedzieć przed zakupami?

Promocja Rossmann 2+2 – już teraz przy zakupie czterech produktów dwa otrzymamy gratis. Okazuje się jednak, że żeby dokonać promocyjnych zakupów, musimy spełniać szereg wymagań. Sprawdziliśmy regulamin akcji „Zacznij dzień z czystą przyjemnością”.

Rossmann rozpoczął promocję „Zacznij dzień z czystą przyjemnością”, czyli użył klasycznej już formuły 2+2. Co to oznacza? Że kupując cztery produkty, dwa z nich dostaniemy za darmo. Ale cała akcja pełna jest obostrzeń, na które trzeba zwrócić uwagę, żeby później nie wychodzić rozzłoszczonym ze sklepu. Przede wszystkim, musimy pamiętać, że produkty, które złapiemy gratis w promocji, muszą być tańsze od dwóch, które już zakupiliśmy. Jeśli nabędziemy więcej, niż cztery produkty, pracownicy i tak wybiorą te, które miały najniższą cenę. Zestaw musi być niepodzielny, to znaczy, że nie można kupić jednego dnia dwóch produktów, a drugiego dnia wybrać dwóch kolejnych i zażądać ich gratis.

Jeśli kupimy cztery produkty w identycznych cenach, dwa gratisowe zostaną nam wybrane losowo, według kolejności naliczania na paragon.

Kolejne obostrzenie to fakt, że cała akcja skierowana jest do osób, które posiadają Wirtualną Kartę Klubu Uczestnika Rossmann – czyli posiadają ich aplikację na telefonie. Musimy jednak pamiętać, że trzeba się na niego zalogować tym samym adresem e-mail, który podawaliśmy przy okazji przystąpienia do Klubu.

Pełna treść regulaminu znajduje się w tym miejscu.

Promocja Rossmann 2+2

Z promocji jeden uczestnik może skorzystać tylko raz. Nie ma również możliwości otrzymania ekwiwalentu materialnego lub jakiegoś przedmiotu w ramach promocji. Za promocyjne produkty nie można też zapłacić bonami podarunkowymi. Zwrot przedmiotów pełnowartościowych (to znaczy takich, które nie były uszkodzone) nie jest możliwy. Z kolei wszelkie reklamacje Rossmann będzie rozpatrywał do trzeciego października – nie zapomnijmy o tym terminie, jeśli nie będziemy zadowoleni z zakupów.

Pełną listę produktów, które można zdobyć w promocji, znajdziemy pod tym adresem. Produkty będą posiadały odpowiednio czerwoną etykietkę, a także logo akcji 2+2. Zakupów możemy dokonać zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym.

Akcja „Zacznij dzień z czystą przyjemnością” będzie trwała od 10 do 19 września.