Dzięki 500 plus możesz zgarnąć dodatkowe 300 zł. Taką promocję oferuje Bank Millennium

Finanse dołącz do dyskusji (2) 19.06.2019
Dzięki 500 plus możesz zgarnąć dodatkowe 300 zł. Taką promocję oferuje Bank Millennium

Agata Łuczak

Program Rodzina 500 plus wywołuje wiele skrajnie różnych emocji. Ma swoich przeciwników i sprzymierzeńców, a zdania na temat zasadności i warunków świadczenia są w kraju podzielone. Jakby tego było mało, oferta promocyjna Banku Millennium dotyczy właśnie osób, które są w grupie beneficjentów tego programu.

W 2019 r. liczba osób pobierających świadczenie dodatkowo wzrośnie

W związku ze zmianą ustawy, od 1 lipca 2019 r. świadczenie 500 plus będzie przysługiwało już od pierwszego dziecka i na każde kolejne. Kryterium dochodowe też już nie będzie ograniczeniem. Wywołuje to oczywiście masę sprzeciwów i komentarzy, które padają zarówno ze strony „za”, a także „przeciw”. Są też tacy co twierdzą, że 500 plus pobierają tylko rodziny z marginesów społecznych i całe pieniądze wydają na alkohol. Jak to mówi reklama Sprite – jest sezon na hejterów, więc ci co mogą biorą kasę i mówią: „I love you hater”,a  reszta zagryza zęby. Jakkolwiek by o tym nie mówić, wydaje się, że już gorzej być nie mogło. No to się mocno zdziwimy, ponieważ Millenium Bank prowokuje nową ofertą specjalną.

Oferta promocyjna Banku Millennium pozwala na zgarnięcie aż do 300 zł premii

Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym banku:

„W promocji „300 zł z plusem” nowi klienci mogą zyskać do 300 zł, w tym 200 zł za założenie Konta 360°lub Konta 360°Student i spełnienie warunków transakcyjności* plus 100 zł za założenie Konta 360° Junior dla swojego małoletniego dziecka i spełnienie warunków transakcyjności dla tego konta** oraz złożenie wniosku o 500+ i otrzymanie min. jednego świadczenia na konto w Banku Millennium.”

Także może być miesiąc, że zamiast 500 zł dodatkowej gotówki, uda się komuś dostać nawet 800 zł. Warto również wiedzieć, że promocja trwa od 17.06.2019 r. do 30.11.2019 r. Należy jednak wiedzieć, że wniosek o Konto 360° można złożyć tylko do 26.07.2019 r. i to pod warunkiem, że nie zostanie wyczerpany limit 15 000 kont.

Jak skorzystać z promocji?

Wnioskowanie o świadczenie 500 plus odbywa się online. Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej Millenet, a także uzupełnić odpowiedni formularz, który można znaleźć w zakładce MilleUrząd. Następnie operację trzeba zatwierdzić kodem SMS lub używając do tego aplikacji mobilnej. Cały czas możesz również monitorować status wniosku logując się na swoje konto w zakładce Wnioski i umowy > Wnioski. Jeśli ktoś umie korzystać z bankowości internetowej to nie będzie miał z tym  żadnego problemu.  Każdemu bankowi zależy, by jego systemy były jak najprostsze i przyjazne użytkownikowi. Szczególnie tym mniej obytym „w internetach”.

I znów akcja ta może wywołać podziały i różne opinie. Oferta promocyjna Banku Millennium to po prostu dodatkowy chwyt marketingowy na ściągnięcie nowych klientów. Nie ma co się dopatrywać tutaj jakiejś prowokacji politycznej, to jest po prostu biznes. Z drugiej strony ciekawy pomysł na uderzenie w drażliwą strunę obecnych czasów. Nawet ci co nie biorą 500 plus, zapewne usłyszą o tej ofercie.