Plus kusi świątecznymi promocjami i naprawdę atrakcyjną ofertą

Lokowanie produktu Technologie Dołącz do dyskusji
Plus kusi świątecznymi promocjami i naprawdę atrakcyjną ofertą

Czas zabrać się za świąteczne prezenty. Nie wiem, jak wy, ale ja lubię kupować praktyczne rzeczy. Jedną z nich jest z pewnością nowy smartfon, najlepiej jak najbardziej funkcjonalny. Dla wszystkich, którzy tak jak ja, cenią sobie dobre ceny i jakość zarówno przedmiotów, jak i usług, istotna może okazać się odpowiedź na pytanie: dlaczego przed świętami warto skierować swój wzrok w kierunku oferty Plusa? 

Świąteczna oferta Plusa to nie tylko abonament

Co roku w okresie przedświątecznym Plus tworzy ofertę, która może stanowić świetny pomysł na prezent pod choinkę. Oczywiście zgodnie z tradycją taka oferta wzbogacana jest o atrakcyjne bonusy. W tym roku, oprócz korzystnych warunków umowy, sieć dokłada w prezencie dostęp do Disney+ nawet na dwa lata oraz podwojone GB internetu. Na tym jednak nie kończy. Nowi klienci oraz przedłużający umowę mogą liczyć na dodatkowe abonamenty dla bliskich za złotówkę. W ramach akcji sieć oferuje także drugi smartfon za złotówkę. Z wyborem trzeba się spieszyć, bo do świąt zostało już naprawdę niewiele czasu.

Aby skorzystać z promocyjnych warunków w ofercie Plusa, należy zawrzeć umowę na 2 lata za minimum 55 zł miesięcznie. W zamian dostajemy podwojony pakiet danych, bo wraz ze wzrostem abonamentu wzrasta też liczba GB. Przy abonamencie wynoszącym 55 zł co miesiąc otrzymamy 60 GB zamiast pierwotnych 30 GB, a wybierając abonament za 65 zł/mies. otrzymamy 12 GB zamiast 60 GB, a wybierając abonament za 85 zł/mies. będzie to aż 240 GB zamiast 120 GB. Podobną możliwość otrzymują również klienci biznesowi. W najniższym abonamencie za 45 zł + VAT miesięcznie otrzymują 48 GB. Co ważne, aby otrzymać dodatkowy pakiet danych, nie trzeba wybrać abonamentu z telefonem. Oczywiście w ramach abonamentu sieć zapewnia również nielimitowane rozmowy i SMSy/MMSy.

Disney+ na święta

Na podwojeniu pakietu danych oferta Plusa nie koniec. Plus jako jedyny operator na polskim rynku dołożył coś naprawdę ekstra – dostęp do Disney+ nawet na dwa lata w prezencie. Warunkiem jest wybór abonamentu za minimum 55 zł miesięcznie, a w przypadku abonamentów dla firm – za 45 zł + VAT miesięcznie. Promocja obowiązuje również przy zakupie abonamentu na internet oraz Plus Światłowód.

Ciekawym rozwiązaniem dla rodzin jest skorzystanie z oferty dodatkowych abonamentów za złotówkę. Do abonamentów  za minimum 55 zł miesięcznie można dokupić 5 dodatkowych numerów za 1 zł miesięcznie, w najwyższym abonamencie dodatkowe karty nawet za 1 zł/mies. przez 15 miesięcy. Dla każdego numeru dodatkowo dostępne są promocje podwójnych GB oraz dostęp do Disney+ nawet na dwa lata w prezencie.

Pomysł na prezent świąteczny

Jeśli chodzi o pomysł na prezent, który będzie można położyć pod choinką, to Plus również wyszedł naprzeciw z bardzo atrakcyjną propozycją. Drugi smartfon za złotówkę otrzymają klienci, którzy zdecydują się na ratalny zakup smartfona OPPO Reno7 5G 8/256GB. Smartfonem, który otrzymają za złotówkę będzie OPPO A17 4/64GB.

Oczywiście powyższe modele nie są jedynymi w ofercie. Poza promocją warto rozważyć zakup smartfona motorola edge 30 ultra. Telefon wyróżnia się przede wszystkim aparatem 200 Mpx, zapewniającym bardzo wysoką jakość zdjęć. Oprócz tego telefon posiada możliwość nagrywania wideo w jakości 4K HDR10+, super szybki procesor Snapdragon® 8+ Gen 1 oraz możliwość naładowania baterii na cały dzień pracy w 7 minut.

Ciekawą opcją, która również może stać się pomysłem na prezent, jest zakup iPhone 14 w 36 ratach w ramach promocji Plus WYMIANA. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić nawet 2000 zł. Jak działa promocja? Po dwóch latach wystarczy zwrócić iPhone do Plusa, dzięki czemu nie będzie trzeba płacić 12 pozostałych rat. W zamian możemy podpisać nową umowę na zakup kolejnego telefonu, jednak nie jest to konieczne.

Warto pamiętać, że wszystkie promocje łączą się ze sobą. To oznacza, że nie musimy rezygnować na rzecz innej promocji, a możemy zyskać całkiem sensowny zestaw – 240 GB, Disney+ nawet na dwa lata w prezencie oraz drugi smartfon za 1 zł. Jak widać, tegoroczna promocja Plusa jest naprawdę atrakcyjna i różnorodna.

Artykuł powstał we współpracy z Plus