Rewolucyjna oferta dla frankowiczów. Firma kupi ich spłacony kredyt

Finanse Nieruchomości Dołącz do dyskusji
Rewolucyjna oferta dla frankowiczów. Firma kupi ich spłacony kredyt

To prawdziwa rewolucja na polskim rynku. Po latach spłaciłeś swój uciążliwy kredyt frankowy w terminie albo nawet przed czasem? Możesz otrzymać dodatkowe środki sięgające nawet kilkunastu tysięcy złotych! Helpfind odkupi od ciebie kredyt frankowy, a pieniądze trafią na konto w ciągu 14 dni roboczych od podpisania umowy.

Frankowicze mają powody do zadowolenia. Rok 2023 przyniósł im korzystne orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Prawo stoi po stronie kredytobiorców, którzy przez lata musieli płacić zawyżone raty kredytów oraz realizowali umowy, w których roiło się od niekorzystnych zapisów.

To koniec. Banki seryjnie przegrywają kolejne procesy w sądach i wypłacają zadośćuczynienie swoim klientom.

Jest tylko jeden “mały” problem. Obecne postępowanie trwa od 3 do 5 lat.

Ten czas może się jeszcze wydłużyć, jeśli pozwy będą spływać w takim tempie jak obecnie. Czy ten problem da się ominąć? Oczywiście! Firma Helpfind przygotowała unikatowe rozwiązanie.

Szybki przelew na konto

A co gdyby pieniądze trafiały na konto w ciągu 14 dni roboczych? To możliwe dzięki ofercie Helpfind.

Najprościej rzecz ujmując – firma chce odkupić twój kredyt. Konkretnie: weźmie na siebie proces sądowy z bankiem.

To możliwe dzięki zawarciu umowy cesji. To ustalenie, w którym strony zawierają porozumieniu o zrzeczeniu się części lub całości praw przysługujących jednostce na rzecz innej osoby bądź instytucji. W tym konkretnym przypadku mowa o prawie do roszczenia wobec banku, który udzielił kredytu frankowego.

Efekt? Pieniądze na koncie w ciągu 14 dni roboczych po zaakceptowaniu oferty i podpisaniu dokumentów.

Wyrok sądu? Bez znaczenia

Rozwiązanie, w którym sprzedajesz swoje ma przynajmniej kilka zalet.

Pierwsza to przede wszystkim prostota procesu. Wystarczy wypełnić formularz na stronie Helpfind i czekać na kontakt ze strony firmy. Następnie wykwalifikowani doradcy poproszą o kopię umowy kredytowej, harmonogram spłat oraz zaświadczenie o zamknięciu kredytu. W następnym kroku przedstawiciel Helpfind zaproponuje kwotę, za którą będzie gotowy kupić kredyt. Potem wystarczy tylko dopiąć formalności i po 14 dniach roboczych pieniądze trafią na konto.

Po drugie, nie musisz płacić za porady prawne oraz koszty postępowania sądowego. Po zgłoszeniu do Helpfind firma bierze dalszy proces na siebie. Przejrzy umowę pod kątem zapisów i oceni, czy można odzyskać pieniądze. Nawet jeśli umowa nie będzie z jakiegoś powodu kwalifikowała się do otrzymania wypłaty, nie zapłacisz za konsultację.

Oddanie sprawy w ręce wyspecjalizowanego podmiotu zapewni spokój i bezpieczeństwo. Po zawarciu umowy cesji nie interesuje cię już wynik rozprawy. Nie czekasz kilku lat na wynik i cieszysz się pieniędzmi od razu.

Czy możesz otrzymać pieniądze za swój spłacony kredyt?

Wystarczy spełnić trzy proste warunki, żeby zacząć procedurę odzyskiwania niesłusznie nadpłaconych środków.

Po pierwsze kredyt musi być już zamknięty. Oferta przeznaczona jest dla zobowiązań już spłaconych. Nie ma znaczenia, czy nastąpiło to w ustalonym terminie, czy przed czasem. Istotne jednak, żeby w historii nie było opóźnień spłat poszczególnych rat większych niż 30 dni.

Znaczenie ma, kiedy zakończono spłacanie zobowiązań. Firma zajmie się umowami zamkniętymi nie później niż 9 lat temu.

Istotna jest również waluta. W tym przypadku mowa wyłącznie o kredytach zawartych we frankach szwajcarskich.

Alternatywa? Długa i ryzykowna

Oczywiście, sprawę ze swoim kredytem można załatwić także na własną rękę. Wówczas należy pamiętać o kilku przeszkodach.

Przede wszystkim sprawę należy potraktować jako kolejną inwestycję, w której nie ma gwarancji sukcesu. Cały proces należy rozpocząć od opłacenia kancelarii, która w naszym imieniu będzie prowadziła postępowanie. To koszt na lata procesów sądowych.

Może dojść do sytuacji, w której to bank będzie górą. Wówczas kredytobiorca pozostanie z kolejnymi straconymi pieniędzmi.

Po pełnych stresu miesiącach, kiedy w końcu zapadnie korzystny wyrok, swój sukces wycenią także prawnicy. Opłata wstępna to nie wszystko. Pozostanie jeszcze wynagrodzenie zależne od początkowych ustaleń za wygranie sprawy (tzw. sucess fee).

Twoja szansa

Oferta od Helpfind jest unikatowa w skali polskiego rynku. Żadna inna firma czy kancelaria prawna nie bierze na siebie ryzyka porażki w postępowaniu sądowym, podczas gdy klient cieszy się już pieniędzmi zaksięgowanymi na koncie.

Jeśli posiadasz spłacony kredyt frankowy, niczym nie ryzykujesz, a może spotkać cię miła niespodzianka. Udzielenie porady i analiza dokumentów są bezpłatne. Możesz tylko zyskać.

Artykuł zawierał lokowanie Helpfind