Partnerzy serwisu:
ecommerce Firma

Zaczynający karierę w dobie inflacji właśnie dostali duży prezent od InPostu

Rafał Chabasiński
03.09.2022
Zaczynający karierę w dobie inflacji właśnie dostali duży prezent od InPostu

InPost posiada szereg rozwiązań abonamentowych dla firm działających w branży ecommerce. Dołączyła do nich właśnie Micro Firma 150 InPost. To subskrypcja dedykowana początkującym przedsiębiorcom. Skorzystają z niej także ci, którzy stawiają pierwsze kroki w handlu przez Internet. Ewentualnie planujący rozwijać swoją działalność w tym kierunku.

InPost daje gwarancję stałej ceny przez cały okres obowiązywania umowy abonamentowej

InPost pochwalił się poszerzeniem swojej oferty dla przedsiębiorców. Tym razem chodzi o nowy abonament online Micro Firma 150 InPost. Usługa jest skierowana do tych firm, które miesięcznie wysyłają średnio od 10 do 20 paczek. Tym samym mowa głównie o początkujących przedsiębiorcach, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą ecommerce, lub starają się rozwijać w tym kierunku. Potwierdza to Dagmara Brzezińska, członek zarządu InPost.

Ofertę abonamentową „Micro Firma 150” w wygodny sposób będą mogli zamówić online właściciele powstających i rozwijających się ecommerce. Wierzymy, że poprzez wygodną i dostosowaną do ich potrzeb ofertę pomożemy im rozwinąć skrzydła

W skład pakietu Micro Firma 150 InPost wchodzi możliwość nadania i odbioru przesyłki poprzez Paczkomat InPost oraz z wykorzystaniem usług kurierskich. W pierwszym przypadku koszt nadania przesyłki wyniesie nawet 10,26 zł. Tradycyjne przesyłki kurierskie można nadać już od 11,46 zł. Podane ceny dotyczą najmniejszych paczek. Kosz ich nadania zależy od ich gabarytów lub wagi.

InPost gwarantuje stałą cenę przez cały okres obowiązywania umowy. Jak sama nazwa usługi wskazuje, cena ta wynosi ona 150 zł miesięcznie. Wlicza się w nią także opłata paliwowa. Ten konkretny abonament jest dostępny w planie 24-miesięcznym. Przedsiębiorca otrzymuje także dostęp do dedykowanej opieki posprzedażowej i darmowe podjazdy kurierskie.

Usługę Micro Firma 150 InPost można bez trudu aktywować przez Internet

By skorzystać z usługi Micro Firma 150 InPost, wystarczy udać się na stronę internetową firmy do katalogu usług abonamentowych skierowanych do przedsiębiorców. Tam możemy skorzystać z opcji wypełnienia formularza online. Co ciekawe, część danych przedsiębiorcy zostanie uzupełniona automatycznie w oparciu o ogólnodostępne dane rejestrowe. Potencjalny abonent ma także możliwość wykonania symulacji kosztów już na tym etapie. Przedstawiciele InPost zapewniają, że cały proces nie powinien zająć dłużej, niż 3 minuty.

Abonament online jest dostępny także w promocji testowej. Przedsiębiorca ma możliwość przetestowania oferty InPostu w ciągu trzech miesięcy. Podpisanie umowy następuje drogą elektroniczną, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Z dobrodziejstw usługi Micro Firma 150 InPost przedsiębiorca może korzystać od momentu potwierdzenia aktywacji umowy, które zostanie wysłany e-mail na podany adres we wniosku.

Warto przy tym wspomnieć, że InPost oferuje także usługi dla większych przedsiębiorstw. Niektóre z nich są dostępne także w planie 12-miesięcznym. Operator logistyczny umożliwia także negocjowanie indywidualnej oferty abonamentu.