Mecz Armenia – Polska (2017) – gdzie oglądać w internecie na żywo, legalnie i za darmo?

Technologie Dołącz do dyskusji (26)
Mecz Armenia – Polska (2017) – gdzie oglądać w internecie na żywo, legalnie i za darmo?

Polska – Armenia, czy też raczej Armenia – Polska na żywo. Orły Nawałki jadą do odległej Armenii po trzy punkty, a wyczekiwany mecz rozegrany zostanie już dzisiaj o godzinie 18.00. Gdzie oglądać mecz Armenia – Polska w internecie i czemu warto robić to legalnie? 

Mistrzostwa Świata w Rosji przed nami, a Polska zajmuje bardzo dobrą pozycję w grupie eliminacyjnej – jest jej liderem. Ponieważ jednak rywalizujemy z tak mocnymi drużynami, jak Dania czy Czarnogóra, kadra Nawałki musi być bardzo wyczulona na ewentualne potknięcia. Szczególnie ze słabszymi drużynami, a taką niewątpliwie jest Armenia.

Mecz Armenia – Polska rozpocznie się o godzinie 18.00!

Do końca eliminacji zostały już tylko dwa mecze, a Polska ma 3 punkty przewagi nad goniącymi ją Czarnogórą i Danią. Gdyby w meczu Armenia – Polska Robert Lewandowski (lub ktokolwiek inny) przypieczętował nasze zwycięstwo, zaś Duńczycy zremisowali z Czarnogórcami – już dziś świętowalibyśmy awans na Mundial 2018.

Pozostaje mieć nadzieję, że nasi ulubieńcy na poważnie podejdą do tematu meczu i wygrają swoje spotkanie nie lekceważąc przy okazji rywala. Przypominamy – mecz zostanie rozegrany o godzinie 18.00, a nie zwyczajowej 20.45, więc koniecznie może być „urwanie” się z pracy lub… zostanie w niej trochę dłużej.

Mecz Armenia – Polska 2017 na żywo w internecie – czego się wystrzegać?

Gdzie oglądać mecz Armenia – Polska w internecie za darmo? Jest kilka miejsce, gdzie możemy zrobić tego dokonać, jednak nie zawsze legalnie. Przede wszystkim nie są legalne usługi typu SopCast czy AceStream, ponieważ działają w oparciu o protokoły P2P. Oznacza to, że jednocześnie odbierając transmisję, dokonujemy jej rozpowszechnienia, a to stanowi naruszenie praw pokrewnych przysługujących posiadaczowi praw do retransmisji obrazu meczu. Do naszych drzwi może zapukać nawet policja.

A więc jednak 60 lat młodsza żona Hugh Hefnera znalazła się poza testamentem

Strony internetowe pozwalające na oglądanie meczów zwykle (o ile nie wymagają instalowania dodatkowych rozszerzeń przeglądarki) są już legalne, choć nie dla ich twórców. Warto jednak uważać z wysyłaniem SMS-ów w zamian za „jakość HD”, ponieważ zdecydowana większość tego typu akcji to próba oszustwa i zapisania się na subskrypcje premium.

Mecz Armenia – Polska 2017 – gdzie oglądać w internecie na żywo, legalnie i za darmo?

Stream online z meczu Armenia-Polska 2017 dostępny będzie w aplikacji i na stronie Ipla.tv oraz za pośrednictwem portalu Pilot należącego do Wirtualnej Polski – pilot.wp.pl. Z listy interesujących nas kanałów należy wybrać – oczywiście – Polsat.