Deweloperzy zdradzają ile musisz dać za trzypokojowe mieszkanie. W Warszawie od 487 000 złotych, o ile to jeszcze Warszawa

Nieruchomości Dołącz do dyskusji
Deweloperzy zdradzają ile musisz dać za trzypokojowe mieszkanie. W Warszawie od 487 000 złotych, o ile to jeszcze Warszawa

Dompress przepytał polskich deweloperów o to, ile sobie życzą za trzypokojowe mieszkanie. Rozstrzał cen jest bardzo duży, bo i zależy od standardu, lokalizacji, terminów oddania. Jednak daje pewien obraz rynku.

W Warszawie rządzi oferta Atal, przy czym promocyjnie tani Zakątek Harmonia II to już odległe rubieże Warszawy. Jeśli będziemy zerkać w kierunku zalewu nad Zegrzem, to będzie nam łatwiej odnaleźć tę nieruchomość, niż lokalizując ją w pobliżu Pałacu Kultury. W stolicy Polski zainteresowani zakupem trzypokojowego mieszkania muszą przygotować się na różnorodność cen. Angelika Kliś z Atal S.A. wspomina o inwestycji Zakątek Harmonia II, gdzie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw. można nabyć za 487 461 zł. Z kolei Tomasz Kaleta z Develia S.A. informuje, że w projekcie Toruńska Vita mieszkanie o podobnym metrażu kosztuje około 690 tys. zł. Małgorzata Ostrowska z J.W. Construction przedstawia cenę na poziomie od 761 tys. zł w inwestycji Naturalnie Aluzyjna. Natomiast Janusz Miller z Home Invest oferuje mieszkanie o powierzchni około 53 mkw. w inwestycji Warszawski Świt na Bródnie za 626 tys. zł. W inwestycji Moja Północna od Eco Classic mieszkanie dostępne jest za 610 tys. zł.

Tak naprawdę to wszystko nie jest jednak reprezentacja Warszawy, a głównie jej prawego brzegu…

Jeśli chodzi o Łódź, w projekcie Nowe Miasto Polesie IVB lokal o metrażu 53 mkw. jest dostępny w cenie 393 754 zł – to oferta Atal S.A. W Piotrkowie Trybunalskim Atal S.A. oferuje mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48 mkw. w inwestycji Źródlana 31 Residence za 345 280 zł.

W Poznaniu klienci mogą nabyć trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49 mkw. w projekcie Naramowice Odnova za 429 306 zł. Karolina Bronszewska z Ronson Development przedstawia propozycje z Poznania. W projekcie Grunwald Między Drzewami trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 mkw. jest dostępne za 568 tys. zł, natomiast w inwestycji Grunwaldzka 240 mieszkanie jest w kwocie od 574 tys. zł.

Zaś we Wrocławiu w ofercie Atal S.A. znajduje się trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw. na osiedlu Atal Strachowicka w cenie 505 390 zł. Develia S.A. przedstawia inwestycję Cynamonowa Vita, gdzie mieszkania o powierzchni około 57 mkw. są dostępne za około 530 tys. zł. Michał Witkowski z Lokum Deweloper prezentuje inwestycję Lokum Monte w Sobótce, gdzie mieszkania trzypokojowe o różnych metrażach są dostępne od 499 tys. zł oraz Lokum Porto na Starym Mieście we Wrocławiu, z ceną od około 700 tys. zł.

Deweloperzy bardziej wskazują swoje okazje, niż perełki

W Gliwicach oferta Atal S.A. przedstawia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw. w inwestycji Ogrody Andersa w cenie 459 792 zł. W Chorzowie, za mieszkanie o metrażu 57 mkw. w inwestycji Panorama Reden trzeba zapłacić 476 587 zł. Natomiast J.W. Construction prezentuje inwestycję Osiedle Kościuszki, gdzie najtańsze mieszkania trzypokojowe o metrażu minimum 48 mkw. są dostępne w cenie 407 tys. zł. Trójmiasto, a konkretnie… Reda: w inwestycji Niebieski Bursztyn mieszkanie o metrażu 53 mkw. jest dostępne za 443 685 zł.

W Krakowie Atal S.A. prezentuje inwestycję Strefa Cegielnia, gdzie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55 mkw. jest dostępne w cenie 488 094 zł. Lokum Deweloper prezentuje ofertę mieszkań trzypokojowych w inwestycjach Lokum Siesta oraz Lokum Salsa. Jeśli chodzi o Gdańsk – Develia S.A. prezentuje najtańsze mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50 mkw. w osiedlu Południe Vita w cenie 455 tys. zł. Małgorzata Ostrowska informuje, że w Gdańsku zakup mieszkania trzypokojowego jest możliwy za 660 tys. zł.

W Szczecinie w inwestycji Nad Odrą trzypokojowe mieszkania są dostępne w cenie od 720 tys. zł. Ronson Development przedstawia szczecińskie inwestycje Nowa Północ i Nowe Warzymice. W pierwszej z nich mieszkanie o powierzchni 49 mkw. jest dostępne w cenie od 423 tys. zł, a w drugiej ceny zaczynają się od 498 tys. zł.