Duże zmiany w Grupie Polsat Plus. Co pysznego mamy do wyboru?

Biznes Lokowanie produktu Technologie Dołącz do dyskusji (23)
Duże zmiany w Grupie Polsat Plus. Co pysznego mamy do wyboru?

W ostatnich miesiącach doszło do gruntownych zmian w Grupie Polsat Plus i nie jest to wyłącznie rebranding. Grupa Polsat Plus zmieniła się dla klientów, aby zapewnić im jak najbardziej kompleksową ofertę, zarówno w zakresie usług telekomunikacyjnych, jak również w sektorze rozrywki. 

Zmiany są nieodłącznym elementem harmonijnego rozwoju. Dlatego w trosce o swoich klientów, Grupa wprowadziła szereg innowacji i zmian, których głównym celem jest dostarczenie możliwie najlepszych usług i treści. Polsat, Plus i Polsat Box (dawny Cyfrowy Polsat) nie tylko ujednoliciły swoje logotypy. Oferowane przez Grupę Polsat Plus usługi są dostępne w prawie co drugim domu w Polsce. Klienci głównych marek korzystają z takich usług jak: internet, telewizja, telefonia, a treści oferowane przez Grupę odpowiadają wielu różnym potrzebom klientów i są dostępne na różne sposoby. Hasło przewodnie kampanii Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko nie pojawiło się więc bez kozery. Mamy wielką dowolność w wyborze oferowanych przez Grupę Polsat Plus usług.

Najważniejsze zmiany w Grupie Polsat Plus:

Cyfrowy Polsat Go i Ipla zostały zastąpione przez Polsat Box Go – płatny serwis streaming/VOD, za pośrednictwem którego zyskujemy również dostęp do 120 kanałów TV. Treści w tym serwisie są emitowane BEZ REKLAM.

Natomiast Polsat Go jest całkowicie nowym serwisem. Dzięki niemu zupełnie bezpłatnie uzyskamy dostęp do Telewizji Polsat w formacie AVOD (bez opłat abonamentowych, lecz z reklamami).

Polsat Box

Za pośrednictwem Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) otrzymujemy dostęp do TV satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT. Ceny pakietów podstawowych zaczynają się już od 20 zł za miesiąc korzystania. W Polsat Box otrzymujemy dostęp do nawet 150 kanałów telewizyjnych. Do pakietów podstawowych możemy dobierać dodatkowe wedle własnych zainteresowań – z kanałami filmowymi, sportowymi i dla dzieci.

Nowością w ofercie jest  dekoder polsat box 4K, Sprzęt, który otrzymujemy, umożliwia oglądanie kanałów i programów w jakości 4K. Jego atutem jest też pilot działający przy wykorzystaniu technologii Bluetooth oraz funkcja DUO, która pozwala na korzystanie z rozrywki w technologii satelitarnej oraz kablowej IPTV (funkcja DUO pozwala na przełączanie się między tymi dwoma technologiami i jest nowością na rynku).

Abonenci Polsat Box, którzy zdecydują się na nowy dekoder polsat box 4K, otrzymają możliwość oglądania kanałów w jakości 4K, które znajdują się w ofercie operatora

Dekodery Polsat Box wyposażone są w funkcje takie jak: reStart, TimeShift, CatchUP czy nPVR, umożliwiające oglądanie od początku, przewijanie, zatrzymywanie i nagrywanie wybranych programów. Dzięki nim zyskujemy również dostęp do kanałów ze swojego pakietu – niezależnie od tego, z której platformy korzystamy. Na telewizorze, smartfonie, tablecie czy laptopie – wszystko za sprawą nowego serwisu oraz aplikacji Polsat Box Go.

Ponadto, bardzo łatwo możemy łączyć pakiety podstawowe z tematycznymi premium:

 • sportowymi: Polsat Sport Premium (z Ligą Mistrzów UEFA),
  Eleven Sports (m.in. z LaLigą Santander, Ligue 1 Uber Eats,
  Serie A TIM czy Formula 1), Ekstraklasa z kanałami CANAL+
  SPORT3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą (dla TV satelitarnej i kablowej
  IPTV),
 • filmowymi: HBO i HBO GO, Filmy i seriale, Filmbox,
 • z bajkami: Dzieci.

Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK) zmieniło nazwę na iPolsat Box i jest dostępne pod adresem icok.polsatbox.pl. Dotychczasowe dane do logowania pozostają bez zmian.

Polsat Box Go

Prosty w obsłudze serwis streamingowy i VOD z nową, przejrzystą szatą graficzną oraz bogatą ofertą treści w modelu abonamentowym. Wielkim atutem Polsat Box Go jest bardzo bogata oferta sportowa (kilkaset godzin miesięcznie widowisk sportowych na żywo i topowe kanały sportowe) oraz filmoteka pełna najnowszych pozycji z małego i wielkiego ekranu, a także seriale premium. Wszystkie materiałysą bez reklam.

 • Ponad 120 kanałów TV
 • Treści 4K
 • Seriale premium (nowości: „Układ”, „Cień”, „Mecenas Porada”,„ Osaczony”)
 • Seriale Telewizji Polsat przed premierą w TV
 • Najświeższe informacje z kraju i ze świata
 • Dostęp do wszystkich treści na dowolnym urządzeniu – telewizorze, smartfonie, tablecie czy komputerze
 • Wygodne funkcje, jak np.: możliwość utworzenia do 5 indywidualnych profili, system rekomendacji treści,
 • możliwość pobrania wybranych treści na urządzenie, przesyłanie obrazu z telefonu na inne urządzenia – funkcja Chromecast i AirPlay

Treści wPolsat Box Go są dostępne są w  prostych pakietach tematycznych – dla użytkowników z Polski – Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium. Niewątpliwie największym atutem tej oferty jest fakt, że pakiety można wykupić na miesiąc, bez konieczności podpisywania jakiejkolwiek umowy.

Polsat Box Go

Pakiet Polsat Box Go Sport

zawiera: Ligę Mistrzów UEFA w kanałach Polsat Sport Premium, PKO BP Ekstraklasę w kanałach CANAL+ SPORT3 i 4, ligę hiszpańską, włoską i francuską, Formułę 1 i inne dyscypliny w kanałach Eleven Sports, rodzinę  kanałów Polsat Sport oraz Eurosport 1 i 2, a także inne. Jest to pakiet sportowy, dzięki któremu cały sport dostępny w serwisiemamy w jednym miejscu.

Pakiet Polsat Box Go Premium to kinowe hity i telewizja online

zawiera – wybrane także w jakości 4K – najlepsze polskie i zagraniczne seriale, w tym seriale premium dostępne tylko w Polsacie. Produkcje Telewizji Polsat przed premierą w telewizji oraz 100 kanałów TV (m.in. Polsat, Polsat News, TV4, AXN, CBeebies, Comedy Central, Discovery, Disney Channel, FilmBox, FOX, History, National Geographic czy Paramount Channel).

Polsat Box Go HBO oraz pakiety dla widzów za granicą – Polonia i Fortuna 1 Liga.

Dotychczasowi klienci nie muszą dokonywać żadnych zmian w związku ze zmianami platformy. Dane do logowań pozostaną bowiem takie same. Ponadto, wszystkie pakiety i opcje dodatkowe nabyte przed 1 września 2021 r. zachowają ważność zgodnie z zawartą umową i objęte nimi treści nadal będzie można oglądać po zalogowaniu się w Polsat Box Go.

Warto podkreślić, że aplikacja Cyfrowy Polsat GO zaktualizuje się automatycznie do aplikacji Polsat Box Go (o ile użytkownik nie wybrał innych ustawień). Natomiast dotychczasowi użytkownicy korzystający z Ipli, powinni pobrać aplikację Polsat Box Go, która w sklepach internetowych dostawców jest obecna od 1 września br.

Użytkownicy dekoderów EVOBOX mogą spać spokojnie, gdyż ich dekodery zaktualizują się samoistnie. W trakcie logowania należy postępować zgodnie z instrukcją dostępną w dekoderze.

Polsat Box Go

Podsumowując – Polsat Go Box:

 • Serwis jest dostępny pod adresem polsatboxgo.ploraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV.
 • Aplikacja jest dostępna do pobrania w sklepach Google Play, App Store, Huawei App Gallery i Smart TV.

Polsat Go

To nowa bezpłatna platforma (dostępna zarówno pod adresem: polsatgo.pl oraz w aplikacji mobilnej) za pośrednictwem której otrzymujemy dostęp do treści Telewizji Polsat bez ponoszenia jakichkolwiek opłat, natomiast materiały są emitowane z reklamami. Za pośrednictwem platformy uzyskujemy stały dostęp do treści, które do tej pory były dostępne bezpłatnie za pośrednictwem serwisu Ipla tj. seriale, sport, programy rozrywkowe oraz filmy.

Podsumowując – Polsat Go:

 • Serwis jest dostępny pod adresem polsatgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV.
 • Aplikacja jest dostępna do pobrania w sklepach Google Play, App Store, Huawei App Gallery i Smart TV.

Plus

To telekomunikacyjny operator, który od 25 lat łączy ludzi. Pozostaje niekwestionowanym liderem technologii 5G: oferuje najlepsze oraz najszybsze łącze (do 600 Mb/s), a także największy zasięg dla sieci 5G w Polsce, z którego może już
korzystać ponad 15 mln mieszkańców Polski. Sieć 5G Plusa jest dostępna w niemal 500 miejscowościach we wszystkich województwach. Obecnie klienci sieci Plus mogą wybierać pomiędzy ponad 40 urządzeniami (smartfonami i routerami), które umożliwiają korzystanie z sieci 5G.

Od 23 sierpnia br. sieć 5G jest już dostępna w każdym planie abonamentowym oferowanym przez Plusa. Od niedawna klienci Plusa mają także możliwość  podpisywania umów w punktach sprzedaży w formie elektronicznej, a także możliwość skorzystania z usługi eSIM.

Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych związanych z usługami: Polsat Go i Polsat Box Go oraz  Plus i Polsat Box.