Kup iPhone w Plusie, a po dwóch latach będziesz mógł w ramach umowy wymienić go na nowszy model – i jeszcze na tym zaoszczędzić

Lokowanie produktu Technologie Dołącz do dyskusji
Kup iPhone w Plusie, a po dwóch latach będziesz mógł w ramach umowy wymienić go na nowszy model – i jeszcze na tym zaoszczędzić

iPhone nie bez przyczyny uważany jest za produkt rewolucyjny i na tyle przyjemny w obsłudze, że przeznaczony jest w zasadzie dla każdego. Plus, wiodący operator telefonii komórkowej w Polsce, oferuje go na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jako jedyny operator umożliwia wymianę iPhone na nowszy model – jeszcze przed spłatą starego urządzenia. 

iPhone w Plusie z opcją wymiany

iPhone bez wątpienia jest marką samą w sobie. Abstrahując od internetowych wojen nad wyższością mobilnych systemów operacyjnych, generalnie jest tak, że jeżeli ktoś raz trafi do rodziny Apple, to z dużym prawdopodobieństwem w niej pozostanie. Postęp technologiczny wymusza cykliczne prezentowanie nowych modeli iPhone. I choć są to urządzenia mogące służyć przez lata, to w końcu pojawia się konieczność zakupu nowszego, a często najnowszego modelu.

Operatorzy dla klientów zainteresowanych iPhone z reguły przygotowują dedykowane oferty – i tak też robi Plus. Oferta Plusa wyróżnia się jednak na tle konkurencji możliwością zakupu urządzenia z wymianą na nowe. Jeszcze przed zakończeniem spłaty starego iPhone.

Aby skorzystać z oferty, należy wybrać dowolny abonament, a także dowolny iPhone z oferty w umowie na 36 rat. Po spłaceniu 24 z 36 rat, klient może podjąć decyzję i skorzystać z jednego spośród trzech dostępnych wariantów:

 • wymienić na nowszy model w oparciu o program Plus WYMIANA
 • spłacić pozostałe 12 rat i mieć urządzenie na własność
 • oddać iPhone nie kupując nowego modelu.

Zwracane urządzenie może oczywiście nosić normalne ślady używania, ale nie może być zniszczone. Musi być w pełni sprawne technicznie i mieć usunięte wszystkie dane.

iphone od plusa schemat
iphone od plusa schemat

Mechanizm jest prosty – jak wymieniasz iPhone, to nie płacisz ostatnich 12 rat za stare urządzenie

Plus nie zapomina też o swoich obecnych klientach – osoby, które przedłużają umowę abonamentową są zwolnione z opłaty początkowej za iPhone. Z kolei kolejny abonament na iPhone objęty jest promocyjną ceną 1 zł na start.

Czy to się opłaca? Nawet bardzo

Oferta jest korzystna – także pod względem finansowym. Skorzystanie z programu Plus WYMIANA pozwolić może na zaoszczędzenie sporej wartości urządzenia, co w niektórych wypadkach daje kwotę przekraczającą nawet ponad 1600 zł.

Przykładowo, obecny klient, który przedłuży umowę i wybierze iPhone 13 Pro 128 GB (w programie Plus WYMIANA) – po zwolnieniu z opłaty początkowej – przy anulowaniu pozostałych 12 rat, zapłaci w sumie 3270 zł. W tym wypadku oszczędność wynosi 1635 zł.

Z kolei nowi klienci, którzy skorzystają z takiej oferty (uiszczając opłatę początkową), za takie samo urządzenie zapłacą w sumie 4038 zł po 24 miesiącach, mogąc później wymienić iPhone na nowszy model. W tym samym okresie, przy tradycyjnych ratach 0% na 24 miesiące, taki klient musiałby płacić 196,41 zł miesięcznie. Czyli w sumie 5481,84 zł (ponad 1400 zł oszczędności).

Plus WYMIANA to zatem same korzyści. Przede wszystkim klienci będą mogli cieszyć się nowym modelem iPhone co dwa lata w dużo niższej cenie, niż podczas standardowego zakupu. Dodatkowo, nie będą musieli martwić się, co zrobić z poprzednim urządzeniem – operator zrobi to za nich.

Warto pamiętać, że iPhone dostępne są w sprzedaży zarówno w salonach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej. Dostępne są również akcesoria, jak niektóre modele słuchawek AirPods. Plus zapowiada, że będzie poszerzać ofertę o nowe modele.

Jakie urządzenia można kupić w ramach oferty?

Aktualnie dostępne są takie urządzenia, jak m.in.  iPhone 13 128GB, iPhone 13 256GB, iPhone 13 Pro 128GB, a także iPhone SE 2022 64GB. Plus ma w ofercie także inne modele, czyli:

iPhone 11 64GB, iPhone 12 mini 64GB, iPhone 12 64GB, iPhone 12 128GB, iPhone 13 mini 128GB, iPhone 13 512GB, iPhone 13 Pro 256GB, iPhone 13 Pro 512GB, iPhone 13 Pro 1TB, iPhone 13 Pro MAX 128GB, iPhone 13 Pro MAX 256GB, iPhone 13 Pro MAX 512GB, iPhone 13 Pro MAX 1TB, AirPods 2.generacji, AirPods 3.generacji oraz AirPods Pro z MagSafe.

Osoby, które zainteresowane są kupnem iPhone w Plusie, mogą zapisać się na listę chętnych dostępną na dedykowanej stronie internetowej. Warto jednak pamiętać, że sklep internetowy jest – pod kątem zatowarowania – odrębnym bytem. To, że konkretny model iPhone nie jest chwilowo dostępny na stronie internetowej, nie oznacza, że nie ma go także w salonie Plusa. Warto więc przejść się do Punktu Sprzedaży i to sprawdzić.

Sam zakup iPhone na raty nie jest jedyną opcją zakupu – urządzenie można oczywiście również kupić za gotówkę.

iPhone w Plusie – dodatkowe usługi i udogodnienia: ochrona, serwis i oczywiście 5G

Plus oferuje także możliwość dokupienia opcjonalnej usługi Serwis Urządzenia Premium. Kosztuje ona zaledwie 20 zł na 30 dni i pozwala na skorzystanie z naprawy uszkodzonego mechanicznie iPhone, zakupionego w Plusie, raz w roku. Naprawy dokonywane są w autoryzowanych serwisach bez utraty gwarancji producenta.

Ponadto urządzenia od Apple objęte są oczywiście standardowym wsparciem technicznym producenta.

Warto też wspomnieć o certyfikowanych funkcjach, które w Plusie będą z pewnością działać. Chodzi tu o:

 • 5G, czyli najnowszy standard telefonii komórkowej. Pozwala on na korzystanie z bardzo szybkiego internetu – Plus jest w tym zakresie pionierem i oferuje najbardziej zaawansowaną infrastrukturę. Technologię 5G obsługują wszystkie modele iPhone serii 12 oraz 13, a także iPhone SE trzeciej generacji – chodzi o model zaprezentowany w 2022 roku
 • FaceTime w sieci komórkowej
 • LTE – również technologia związana z telefonią komórkową, pozwalająca na m. in. korzystanie z szybkiego internetu
 • Hotspot osobisty – możliwość wykorzystywania smartfona jak routera
 • Visual Voicemail – pocztę głosową z wizualnym interfejsem
 • VoLTE – połączenia głosowe przez LTE (błyskawiczny czas nawiązania połączenia, doskonała jakość głosu)
 • Rozmowy przez Wi-Fi
 • eSIM, który pozwala na korzystanie z tzw. dual sim (dwóch kart w jednym urządzeniu) lub innych urządzeń – np. inteligentnych zegarków – wyposażonych w moduł telefonii komórkowej.

Więcej informacji na temat oferty dotyczącej zakupu iPhone w Plusie uzyskać można na dedykowanej stronie internetowej https://www.plus.pl/iphone.

Regulamin oferty dostępny jest tutaj.

Wpis powstał we współpracy z siecią Plus