Zarabiamy na otwieraniu konta w banku: 1000 złotych, przy dobrym wietrze nawet 2500 złotych. Zostało kilka dni!

Finanse Firma Lokowanie produktu dołącz do dyskusji (23) 26.06.2020
Zarabiamy na otwieraniu konta w banku: 1000 złotych, przy dobrym wietrze nawet 2500 złotych. Zostało kilka dni!

Paweł Mering

Okazuje się, że nie wszystkie banki w Polsce w dobie koronawirusa utrzymują coraz mniej korzystne dla klientów oferty. Wyjątkiem jest Pekao S.A., oferujące Konto Przekorzystne Biznes, za założenie którego – przy spełnieniu dodatkowych warunków – zyskać można aż 1000 złotych bonusu.

Konto Przekorzystne Biznes

Bank Pekao S.A. oferuje Konto Przekorzystne Biznes przeznaczone dla firm z uproszczoną rachunkowością, a także przedsiębiorstw z pełną rachunkowością z obrotem do 5 mln zł. Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą konto mogą założyć on-line, bez wychodzenia z domu, a otwierając rachunek do 30.06.2020 r. – jeżeli spełnią dodatkowe warunki – zyskać mogą w sumie aż do 2500 złotych premii.

Konto jest bezwarunkowo bezpłatne przez pierwszy rok dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą. Otwarcie i prowadzenie rachunku może być całkowicie darmowe jeżeli spełni się co najmniej jeden z poniższych warunków.

 • wpływy na konto m.in. 2000 zł/mies. (z wyłączeniem wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów między własnymi rachunkami)
 • z rachunku wykonany zostanie przelew do ZUS lub US, bądź inny podatkowy
 • na rachunek rozliczona zostanie transakcja z terminala wydanego przez bank
 • w ramach rachunku wykonana zostanie transakcja wymiany walut
 • z rachunku wykonana zostanie płatność na rzecz Pekao Leasing

W ramach Konta Przekorzystnego Biznes można także wydzierżawić terminal płatniczy w ramach Programu Polska Bezgotówkowa 18 miesięcy bez opłaty za dzierżawę i 12 miesięcy bez prowizji (do 100 tys. zł obrotu na jednym terminalu). Poza Programem roczna dzierżawa terminala wynosi 1 zł miesięcznie. Pekao S.A. oferuje także bezpłatne rachunki pomocnicze w 20 walutach obcych.

Więcej informacji o Koncie Przekorzystnym Biznes znaleźć można na stronie internetowej Pekao S.A.. Warto też zwrócić uwagę na opłaty i prowizje.

Aż do 1000 złotych bonusu

Zakładając Konto Przekorzystne Biznes z dostępem do bankowości elektronicznej, a także z kartą debetową Mastercard do rachunku, otrzymać można do w sumie do 1000 zł premii. Warunkiem jest udzielenie zgód marketingowych, a na maksymalny możliwy bonus składają się:

 • 300 zł za otwarcie konta, wykonanie co najmniej trzech przelewów do ZUS na kwotę min. 100 zł w ciągu 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku, wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę minimum 100 złotych w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku oraz wykonanie jednego przelewu (innego niż do ZUS) z użyciem aplikacji PeoPay na kwotę min. 100 zł w terminie do 3 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku
 • 200 zł za umowę o terminal płatniczy i przyjęcie przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu od otwarcia konta firmowego płatności na łączną kwotę 500 złotych miesięcznie (z wyłączeniem biur turystycznych, kantorów, lombardów, TAXI, agencji towarzyskich, kasyn, czy sklepów z bronią)
 • 200 zł za transakcje wymiany walut w obrębie swoich rachunków bankowych na równowartość min. 20 000 zł w terminie do 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta
 • 300 zł za zawarcie pierwszej umowy kredytowej na kwotę co najmniej 20 000 zł, zawartej w terminie do 6 miesięcy następujących po miesiącu, w którym założono konto firmowe (kredyt, pożyczka lub karta kredytowa Mastercard)

Więcej informacji uzyskać można w Regulaminie promocji „1000 zł premii dla firm”. Pamiętajmy jednak, że promocja trwa tylko do 30.06!

Oprócz bonusu w maksymalnej wysokości 1000 złotych, otrzymać można dodatkowe 1500 złotych za polecenia. Trzeba jednak, co warto od razu zaznaczyć, posiadać konto osobiste.

Dodatkowe 1500 złotych za polecenia

Warto, będąc klientem Pekao S.A., zapisać się do programu „Polecam Przekorzystnie”, dzięki któremu zyskać można aż do 1500 złotych. Jest to system poleceń, w ramach którego należy zaprosić do założenia konta nowych klientów banku. Do programu przystąpić można za pośrednictwem formularza na odpowiedniej stronie internetowej, a same warunki są przejrzyste. Będąc polecającym i chcąc otrzymać nagrodę należy

 • do 30.06.2020 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaakceptować regulamin, co skutkuje wygenerowaniem kodu polecenia
 • posiadać rachunek płatniczy dla osób fizycznych prowadzony w polskich złotych
 • wyrazić zgody: na uczestnictwo w programie, marketingową, na przetwarzanie danych osobowych
 • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 złotych, wykonać jedną transakcję bezgotówkową z użyciem karty, zalogować się co najmniej raz do aplikacji PeoPay

Warunkiem wypłaty nagrody jest oczywiście założenie konta z użyciem kodu polecającego przez internet albo aplikację PeoPay przez nowego klienta. Nowy klient powinien ponadto:

 • zawrzeć umowę o konto wraz z kartą debetową
 • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł,
 • wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową
 • zalogować się do aplikacji PeoPay
 • udzielić odpowiednich zgód.

Za każde skuteczne polecenie można zyskać 100 złotych, a maksymalna liczba nowych klientów, to 15. Łatwo zatem obliczyć, że otrzymać można aż do 1500 złotych premii za samo polecanie produktów Pekao S.A..

Powyższe warunki mogą na pierwszy rzut oka wydać się dosyć skomplikowane. Nie wykraczają one jednak poza normalne korzystanie z rachunków bankowych.

Artykuł zawiera lokowanie produktu, ale – szczególnie dzisiaj – chwalić należy banki – jak Pekao S.A., które prezentują korzystne i uczciwe oferty.

23 odpowiedzi na “Zarabiamy na otwieraniu konta w banku: 1000 złotych, przy dobrym wietrze nawet 2500 złotych. Zostało kilka dni!”

 1. Tylko idiota zalozy teraz tam konto,gdy za lokate na rok dostanie w najlepszym razie 0,1 % odsetek,placac jednoczesnie minimum kilkadziesiat zlotych co miesiac za sam rachunek i za karte.

 2. W połowie lektury tej sraczkowyliczanki warunków, które trzeba spełnić zapomniałem co było tematem artykułu.
  Nowotwór zwany bankiem jest szkodliwą instytucją. Można się bez tego goowna obejść. Przydają się jedynie do wpłacania i wypłacania pensji oraz przelewów za zakupione towary. I w tym jedynie zakresie można im powierzyć chwilowo odpowiednie kwoty. Katolicki kraj w którym lichwa jest legalna… ja nie mogę…
  Powinien być jeden narodowy bank i dopuszczalne tylko i wyłącznie pożyczki. A jedynym emitentem złotego powinien być tenże narodowy bank. A nie jak teraz, że każdy lichwiarz, krętacz może założyć bank i dymać Polaków.

 3. W ING mam takie konto za darmo, bez konieczności spełnienia tych kretyńskich warunków. Co to za oferta jest, tak w ogóle? Dla ludzi, którzy nie mają pojęcia o ofertach konkurencyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *