Którego bukmachera wybrać? Jaki bonus bukmacherski najlepiej wybrać? Pomoże nam w tym ranking bonusów

Lokowanie produktu Technologie Dołącz do dyskusji
Którego bukmachera wybrać? Jaki bonus bukmacherski najlepiej wybrać? Pomoże nam w tym ranking bonusów

Freebety, bonusy od depozytu oraz cashbacki. A może rankingi użytkowników, czaty live, czy obstawianie za legendami piłkarskich stadionów? Czym obecnie bukmacherzy starają się przyciągać nowych klientów? Jak odnaleźć się na rynku ciągłych promocji i okazji, aby wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę. Jaki bonus bukmacherski najlepiej wybrać?

W końcu – jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki… Mnogość pojawiających się wciąż nowych ofert i promocji nie bierze się znikąd. Bukmacherzy doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że muszą nieustannie walczyć o gracza. Konkurencja – choć wyłącznie krajowa, to ciągle rośnie w siłę. Mam wrażenie, że w ostatnim czasie, jakoś średnio co miesiąc dowiaduje się o istnieniu nowego bukmachera. A skoro nowy bukmacher, to i nowe promocje, nowe bonusy, nowe kampanie reklamowe. Każdy nowy bukmacher to także potwierdzenie, iż obecny rynek zakładów wzajemnych w Polsce jest rynkiem proklienckim. W końcu to klient rządzi rynkiem, a z uwagi na tak szeroką konkurencję zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

O zakładach bukmacherskich i hazardzie powiedziano i napisano już dosłownie wszystko. Tak jak w przypadku alkoholu, dopóki panujemy nad naszymi żądzami wszystko jest w porządku, ale dzisiaj nie o tym. Jako że jestem entuzjastą sportu, to bardzo często dla lepszego oglądania i przeżywania sportowych emocji decyduję się na stawianie niewielkich sum. Jeśli już grać, to u najlepszych. Którego bukmachera w takim razie wybrać? Który jest najlepszy? W tych wyborach pomoże nam ranking bonusów.

Zestawienie najlepszych bonusów bukmacherskich

Gdy szukam nowych słuchawek, laptopa, konsoli albo po prostu chce kupić konkretny produkt to korzystam z Ceneo. Dzięki funkcjom tego serwisu mam możliwość porównania cen interesujących mnie towarów. Gdy planuje urlop i szukam hotelu, to korzystam z booking.com, a gdy szukam interesujących promocji przygotowanych przez bukmacherów, to z pomocą przychodzi mi ranking bonusów. Serwis ten pełni wiele funkcji, jedną z nich jest prowadzenie rankingów i zestawień dla bukmacherów obecnych na polskim rynku. Na stronie znajdziemy oferty niemalże wszystkich bukmacherów obecnych na krajowym rynku.

Są to nie tylko najpopularniejsze bonusy na start oraz zakłady bez ryzyka. Wielu bukmacherów, nieustannie wzbogaca swoje oferty o tzw. freebety, czyli zakłady, których możemy się podjąć bez konieczności wpłacania własnego kapitału. To zdecydowanie ulubiony bonus wszystkich graczy. Mogą bowiem bez jakiegokolwiek ryzyka zawierać zakłady. Jedynym obostrzeniem ze strony bukmacherów jest często wyłącznie konieczność obrotu środkami przyznanymi w ramach freebetu.

Jaki bonus bukmacherski najlepiej wybrać?

Jednak dzięki aktualnemu zestawieniu, które znajdziecie pod wspomnianym wyżej adresem  będziecie zawsze właściwie poinformowani. Oferta każdego z legalnie działających bukmacherów została zaprezentowana tabelarycznie. Znajdziemy w niej promocje na zakłady bez ryzyka, naliczane od I depozytu oraz od następnych, a także bieżące zmieniające się promocje tj. freebety oraz cashbacki.

Dzięki kompleksowym zestawieniom w łatwy sposób dowiemy się który z podmiotów oferuje obecnie najlepszą i najciekawszą dla graczy ofertę. Coraz więcej organizatorów uczestniczy w promocji – gra bez podatku. Zgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych każdy z bukmacherów ma obowiązek odprowadzać podatek w wysokości 12 proc. stawki danego zakładu. Oznacza to, że gdy decydujemy się zawrzeć zakład za 10 zł, to w rzeczywistości stawka zakładu wynosi 8,80 zł. Stąd wielu z bukmacherów oferuje specjalne promocje w ramach, których potencjalne wygrane zwiększane są o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt procent.

Informacje, które znajdziemy na portalu darmowezaklady.pl powinny zadowolić zarówno obeznanych i obstawiających od lat graczy, jak również zupełnych nowicjuszy. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z bukmacherką, to jest to właściwe miejsce. Nie tylko zapoznasz się z obowiązującą w tym środowisku nomenklaturę, ale także porównasz dostępne na rynku aktualne oferty, dzięki czemu będziesz mógł wybrać najlepszą. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby grać u kilku bukmacherów jednocześnie, jest to w zasadzie bardzo częsta praktyka. Kiedyś na rynku internetowych firm były obecne 3 lub 4 podmioty organizujące zakłady bukmacherskie. Obecnie jest ich pięć razy więcej. Gracze, którzy grają regularnie sukcesywnie zakładają kolejne konta u podmiotów oferujących najlepsze bonusy. Po ich aktywowaniu i wykorzystaniu bardzo często decydują się przenieść do następnego bukmachera.

Czym bukmacherzy kuszą nowych, a czym starają się zatrzymać starych klientów?

Nieustanna walka o utrzymanie klienta, to obecnie domena już nie tylko największych graczy takich jak STS czy Fortuna. To wprawdzie ciekawostka, ale na stronie darmowezaklady.pl znajdziemy także informacje o tym jaki procent w rynku zakładów stanowi działalność poszczególnych bukmacherów. Walka o klienta to nie tylko prześciganie się w tworzeniu kolejnych bonusów oraz promocji, ale także kwestie sprzyjające grywalności.

Grywalność w przypadku bukmachera to słowo klucz. Nie wydaje mi się, aby zdefiniowane tego terminu było przesadnie łatwe. Czym ona tak naprawdę jest? Co sprawia, że decydujemy się na jedno, rezygnując przy tym z drugiego? W dużym uproszczeniu, za grywalność możemy uznać konglomerat pewnych zasad oraz mechanizmów, które zebrane razem wpływają na jakość oraz przyjemność z gry. Intuicyjna aplikacja mobilna, która będzie niejako przypominała nam o wydarzeniach sportowych, które nas interesują. Gdzie będziemy mogli dodać swoje ulubione dyscypliny, rozgrywki oraz drużyny.

Obecnie większość obecnych na rynku bukmacherów ma już swoje aplikacje mobilne. Dzisiejsi gracze o wiele częściej zawierają zakłady za pomocą swoich urządzeń mobilnych. Jest to o wiele bardziej intuicyjne, jak i zwyczajnie prostsze. Stąd równie ważne – jak atrakcyjne promocje – jest posiadanie świetnie napisanej aplikacji mobilnej. Dobra aplikacja, to w moim przekonaniu taka, która błyskawicznie przeniesie mnie do wydarzeń, które będą dla mnie interesujące. Nie interesują mnie wyścigi chartów, NFL oraz liga niemiecka? To chciałbym, żeby wydarzenia związane z tymi rozgrywkami nie pojawiały się w oknach mojej aplikacji. Personalizacja to słowo klucz. Aby grać, obojętnie u którego bukmachera musimy posiadać swoje konto. Jeśli ma to być faktycznie nasze, to niech będzie spersonalizowane pod nasze gusta i oczekiwania. Osobiście sam korzystałem z usług takich bukmacherów jak Fortuna, STS oraz Superbet, mimo wykorzystania wszelkich bonusów, dlatego że oferowane przez nich aplikacje były najwygodniejsze w obsłudze. Na drugim brzegu w tym wypadku jest Betfan, nie wiem, jak to wygląda obecnie, ale przestałem interesować się ofertą tego bukmachera właśnie z powodu fatalnej aplikacji mobilnej. O ile interfejs strony internetowej nie był jeszcze najgorszy, to obstawianie za pośrednictwem smartfonu było wręcz niewykonalne. Osobiście jestem już w takim wieku, że nie ma to dla mnie znaczenia, czy zdecydowałem się na firmę, którą reprezentuje Mariusz Pudzianowski, czy jednak Jerzy Dudek. Najważniejsza jest grywalność. Obstawianie wyników spotkań nie może mi się przecież kojarzyć z jakąś uciążliwą sytuacją w stylu – dodzwonienia się na wiecznie zajętą infolinię. Musi być łatwe, intuicyjne, przyjemne oraz szybkie. W dzisiejszych czasach aplikacje naszpikowane są wieloma dodatkowymi funkcjami tj. rankingi graczy, prawdziwe kupony byłych zawodników, czy też kreatywna współpraca z osobami ze świata sportu, które za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęcają do wspólnego grania. Lubisz oglądać i obstawiać mecze, jesteś fanem Liverpoolu, a Jerzy Dudek to bohater twojego dzieciństwa? Superbet umożliwia ci teraz śledzenie typów byłego bramkarza The Reds. Chciałbyś obstawić jakiś mecz, ale niekoniecznie masz pomysł jak on się zakończy? Możesz zaufać intuicji i doświadczeniu polskiego bramkarza. Swoim występem w finale Ligi Mistrzów w Stambule udowodnił, że intuicja oraz szczęście sprzyjają mu jak mało komu.

Ponadto, wielu bukmacherów prowadzi zestawienia i rankingi dla m.in. najlepszych zakładów tygodnia/miesiąca, najwyższych wygranych, czy największej liczby poprawnie wytypowanych wyników. Coraz częściej oferują tzw. free spiny – w postaci np. darmowych losów na kole fortuny, dzięki którym można wygrać zasilenia konta. Ciekawą ofertę przygotował Superbet. Mniej więcej co tydzień organizuje darmową loterię pt. SuperGame Jackpot. Obecna oferta to 50.000 PLN w gotówce za darmo. Wystarczy wytypować poprawnie 10 zwycięzców wybranych walk gali UFC 276, która odbędzie się już 2 lipca br. w Las Vegas. Za poprawne obstawienie czeka na nas nagroda w postaci 25.000 PLN. Drugie tyle trafi do podziału między uczestników, którzy trafią od 7 do 9 typów. Na nagrodę będą mogli liczyć wszyscy, którzy wytypują przynajmniej 5 dobrych odpowiedzi.

Popularnością cieszą się także freespiny. Każdego dnia otrzymujemy jedną możliwość bezpłatnego zakręcenia kołem fortuny. Na planszach znajdujących się w okręgu koła znajdują się przeróżne bonusy tj. jackpot 2.000 PLN, freebet 50 PLN, czy dodatkowe środki do wykorzystania w wirtualnym kasynie. Oczywiście nie wygrywamy zawsze, raczej rzadziej niż częściej. Na kole znajduje się bowiem pole z napisem o smutnej treści – brak wygranej. Zdecydowanie wskazówka koła zatrzymuje się najczęściej właśnie na tej planszy, ale pamiętajmy, że nic nas to nie kosztuje. Każdego dnia otrzymujemy darmowego spina, zakręcenie kołem zajmuje nam ok. 2 sekund, zatem wygrana raz na jakiś czas to dalej uczciwa oferta.

Coraz więcej firm oferuje swoim graczom także możliwość wspólnej rywalizacji. Powstają rankingi, tabele i zestawienia uwzględniające określone, poprawnie wytypowane zdarzenia. Organizatorzy doskonale zdają sobie sprawę, że rywalizacja ze znajomymi, choćby tylko tymi internetowymi jest czynnikiem, który pozytywnie wpływa na graczy.

Artykuł powstał we współpracy z Mahalo Media