Noworoczna wyprzedaż w Plusie. Topowe smartfony w atrakcyjnych cenach, a do tego dwa razy więcej gigabajtów, 5G i Disney+

Lokowanie produktu Technologie Dołącz do dyskusji
Noworoczna wyprzedaż w Plusie. Topowe smartfony w atrakcyjnych cenach, a do tego dwa razy więcej gigabajtów, 5G i Disney+

Może i święta już za nami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by na nowy rok sprawić sobie technologiczny prezent. A jest w czym wybierać, bo noworoczna wyprzedaż w Plusie to topowe smartfony w okazyjnych cenach, a do tego dwa razy więcej internetu, dostęp do najszybszej sieci 5G i Disney+ nawet na dwa lata w prezencie. 

Noworoczna wyprzedaż w Plusie

Popularny operator oferuje szereg modeli smartfonów w atrakcyjnych cenach. O jakie urządzenia chodzi? Między innymi Samsung Galaxy Z Fold3 5G, Samsung Galaxy A23 5G 4/64 GB, Samsung Galaxy S22 5G 128/256 GB czy OPPO Reno7 Lite 5G 8/128 GB. To tylko kilka przykładów, bo wśród przecenionych modeli każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

W ofercie znajdziemy również urządzenia marki realme, vivo, OPPO, Xiaomi, Motorola, czy też Samsung. Oprócz smartfonów dostępne są smartwatche, słuchawki, głośniki Bluetooth oraz telewizory. Na szczególną uwagę zasługuje np. Samsung Galaxy A23 5G 4/64GB. Decydując się na zakup tego smartfona płacąc 1 złoty na start oraz 12 rat po 108,16 zł w nowej promocji Plusa można zaoszczędzić aż 200 złotych.

Smartfon obsługuje superszybką sieć 5G i wyposażony jest w procesor Snapdragon 695,4 GB pamięci RAM, a także pamięć wbudowaną 64 GB (z obsługą karty pamięci do 1 TB pojemności). Pozwoli to na płynną pracę ze wszystkimi najpopularniejszymi aplikacjami, bez zacięć czy spowolnień.

Urządzenie posiada baterię o pojemności 5000 mAh, więc o ładowaniu urządzenia kilka razy dziennie (przy normalnym korzystaniu) nie ma mowy. Smartfon posiada duży, 6.6-calowy wyświetlacz Infinity-V, który bez problemu sprawdzi się przy oglądaniu filmów czy seriali, a na pleckach urządzenia znajdziemy wieloobiektywowy aparat (główny aparat 50MP, do tego obiektyw do makro, ujęć szerokokątnych i aparat o regulowanej głębi ostrości).

Plus obniża ceny

Drugim modelem, któremu warto przyjrzeć się bliżej, jest Samsung Galaxy S22 5G, zarówno w wersji 128 GB, jak i 256 GB. Pierwszy wariant kosztuje 349 zł (przy 12 ratach po 259,99 zł każda), drugi także 349 złotych, jednak przy minimalnie wyższych ratach, bo wynoszących po 274,99 roku płatnych przez 12 miesięcy. Oznacza to, że ceny obu wersji obniżono aż o 600 złotych.

Samsung Galaxy S22 5G posiada procesor Octa-Core i, w zależności od wersji,128 albo nawet 256 GB pamięci wewnętrznej. Obsługuje sieć 5G, wyposażony jest w pojemną baterię o pojemności 3700 mAh, a także bardzo dobry aparat (matryce: 50 MP, 10 MP i 12 MP). Do tego posiada czytnik linii papilarnych i ekran Dynamic AMOLED 2X, który doskonale odzwierciedla kolory.

Warto też przyjrzeć się OPPO Reno7 Lite 5G 8/128GB, który ma bardzo mocny procesor Octa Core 2 x 2.2. GHz + 6 x 1.7 GHzi 8 GB pamięci RAM. Również obsługuje technologię 5G. Smartfon posiada dużą baterię 4500 mAh, doskonały aparat (64 MP, 2 MP, 2 MP, a kamera przednia 16 MP), a także ekran AMOLED o przekątnej 6.43 cala.

Wszystkie wspomniane urządzenia doskonale sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w pracy.

Abonament w Plusie — więcej internetu i Disney+ nawet na dwa lata w prezencie

Do każdego z urządzeń można dobrać korzystny abonament. Przykładowo, przy abonamencie 55 zł/mies, każdy nowy klient otrzyma 2 razy więcej GB w pakiecie (60 GB zamiast 30 GB) z możliwością korzystania z sieci 5G od Plusa, która jest obecnie najszybsza w Polsce. Do tego Plus daje możliwość wyboru Disney+ w prezencie nawet na 2 lata. Warto wspomnieć, że na polskim rynku ofertę abonamentu z Disney+ w prezencie ma jedynie Plus. Dostęp otrzymają posiadacze abonamentów od 55 zł/mies. (klienci indywidualni), albo 45 zł/mies. netto (klienci firmowi).

Oczywiście z powyższymi promocjami łączy się możliwość dobrania dodatkowych abonamentów za 1 zł z dodatkowymi rabatami, nawet przez 15 miesięcy przy zakupie sprzętu. Warto dodać, że podwojenie internetu dotyczy wszystkich pakietów. Zatem w wariancie za 55 zł/mies, zamiast 30 GB, otrzymamy 60 GB. W abonamencie 65 zł/mies — analogicznie — zamiast 60 GB, aż 120 GB. W wypadku oferty za 85 zł/mies, zamiast 120 GB – 240 GB.

Plus ma bogatą ofertę dla rodzin

Podwojona liczba gigabajtów obowiązuje także klientów biznesowych. W przypadku tych ofert w abonamencie 45 zł/mies. internet został podwojony z 24 GB do 48 GB. W ofercie za 55 zł/mies. 80 GB zamiast 40 GB. Przy abonamencie 65 zł/mies. – 140 GB, a w wariancie 85 zł/mies. – 240 GB zamiast 120 GB.

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy przedłużyć obecny abonament albo dołączyć do Plusa, zarówno otrzymując nowy numer, jak i przenosząc dotychczasowy. Warto dodać, że oferta pozwala także na dobranie do 5 dodatkowych abonamentów dla najbliższych za 1zł/mies. – nawet przez 15 miesięcy. W każdym z dodatkowych abonamentów dostępne są także wspomniane wcześniej promocje (podwojenie internetu i Disney+ nawet na dwa lata w prezencie).

Noworoczna wyprzedaż w Plusie po prostu się opłaca. Wspomniane promocje się łączą. Można więc zakupić smartfon taniej, dobrać abonamenty dla najbliższych, a także cieszyć się Disney+ nawet przez 2 lata w prezencie. Korzyści jest wiele. Więcej informacji na temat promocji uzyskać można na stronie internetowej naszego Partnera.

Artykuł powstał w ramach współpracy reklamowej z Plus