Plush na Kartę – takie związki bez zobowiązań lubimy

Lokowanie produktu Technologie Dołącz do dyskusji
Plush na Kartę – takie związki bez zobowiązań lubimy

Masz dość poważnych związków, zwłaszcza tych, które rodzą długotrwałe konsekwencje finansowe? Jeżeli tak, to z pewnością wiele razy rozważałeś wybranie oferty telefonicznej na kartę. Te jednak nie zawsze są atrakcyjne. W tym momencie wkracza Plush na Kartę z ofertą dostosowaną do potrzeb współczesnego użytkownika smartfona!

Plush na Kartę zapowiada koniec z internetowymi ograniczeniami

Wielu osobom zależy przede wszystkim na nieograniczonym dostępie do transmisji danych. Dziś przy porannej kawie oglądamy podcasty, podczas przerwy śniadaniowej scrollujemy TikToka, a wieczorem wrzucamy reelsy na Facebooka i Instagrama. To jednak kosztuje – kosztuje nas wykorzystane gigabajty.

Znacie to uczucie, kiedy telefon informuje, że niebezpiecznie zbliżamy się limitu wykorzystania dostępnego transferu danych? To dławiące uczucie pojawia się zwłaszcza w momencie, gdy nie mamy w okolicy żadnego WiFi, do którego możemy się podpiąć, niczym do kroplówki. Dzięki ofercie Plush na Kartę nie będzie nam w tym momencie przybywać siwych włosów na głowie, ponieważ w pakietach przewidziano naprawdę sporą paczkę internetu.

Plush Na Kartę

Elastyczność dotycząca pakietów Plush na Kartę

Oferta Plush na Kartę jest dostosowana do potrzeb aktualnych użytkowników smartfonów i gwarantuje nie tylko sporą paczkę internetu, ale również elastyczność – to właściciel numeru każdorazowo decyduje, za jaką kwotę doładowuje telefon i jaki wybiera pakiet. A w dodatku Plush ma super ofertę, dzięki której można otrzymywać 150 GB lub 400 GB co miesiąc. Warunkiem jest utrzymanie pakietu Bez Limitu za 30, 35, lub 40 złotych. W szczegółach wygląda to tak:

  • Utrzymując ciągłość doładowania pakietu za 30 złotych, w którego podstawę wchodzi 30 GB internetu (15 z pakietu i 15 z doładowania), zyskuje się dodatkowo 100 GB co 30 dni – przez rok. Za zakończenie rocznego okresu ciągłości pakietu gwarantowaną nagrodą jest 300GB (można zyskać nawet 1500 GB),
  • Utrzymując ciągłość doładowania pakietu za 35 złotych, w którego podstawę wchodzi 40 GB internetu (25 z pakietu i 15 z doładowania), zyskuje się dodatkowo 400 GB co 30 dni – przez rok (można zyskać nawet 4800 GB),
  • Utrzymując ciągłość doładowania pakietu za 40 złotych, w którego podstawę wchodzi 50 GB internetu (35 z pakietu i 15 z doładowania), zyskuje się dodatkowo 400 GB co 30 dni – przez rok (można zyskać nawet 4800 GB).

Promocje wymagają włączenia. Oprócz gigabajtów użytkownicy otrzymują miesiąc rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitu.

Oszczędni nie tracą, a zyskują? W Plush na Kartę zdecydowanie tak!

Też czujecie ten niedosyt, kiedy na dzień przed odnowieniem pakietu okazuje się, że dzięki waszym oszczędnościom zostało jeszcze 5GB internetu do wykorzystania? To potrafi zaboleć, zwłaszcza jeżeli w przyszłym miesiącu macie plany wyjazdowe i wiecie, że dodatkowe gigabajty by się przydały. W Plush na Kartę raczej nie poczujecie tego rozczarowania, ponieważ niewykorzystane gigabajty nie przepadają.

Przy włączonych promocjach 1500GB i 4800GB możecie „oszczędzać” internet na gorsze czasy (chociaż przy takiej ilości gigabajtów raczej nawet najbardziej oszczędni będą skłonni do internetowych szaleństw) i wykorzystać wtedy, kiedy naprawdę będą potrzebne.

Osoby, które jednak chcą więcej czasu spędzić na oglądaniu filmów w jednym z serwisów streamingowych, są fanami wysokiej jakości obrazu (a co za tym idzie – może zwiększyć się zapotrzebowanie na GB) i sądzą, że jednak paczka GB im nie wystarczy na to, żeby skończyć film, serial, czy ulubiony program, mogą skorzystać z promocji „Internet bez limitu kiedy chcesz” i wysyłając SMS o treści „NOLIMIT” pod numer 80225, otrzymać internet bez limitu na jeden dzień – jedynie za złotówkę.

Plush Na Kartę

Bonusy dla nowych klientów oraz miłośników mediów społecznościowych

Oferta Plush na Kartę kusi młodych klientów promocjami dla użytkowników social mediów. Korzystając z mediów społecznościowych, nie wykorzystuje się internetu! To nie magia, to nie kradzież impulsów, a udogodnienie dla wszystkich miłośników youtubowych podcastów i TikTokowych virali. Przy doładowaniach do 25 zł promocja obejmuje Facebooka. Przy doładowaniach od 30 zł transfer nie zużywa się na Facebooka, Messangera, Instagrama i WhatsApp. Dodatkowo otrzymują 10 GB na TikToka i Youtube do wykorzystania na miesiąc. Istnieje również możliwość włączenia internetu bez limitu – wtedy niestraszne będą nam nawet najwyższe rozdzielczości.

W Plushu zyskują również nowi klienci – oferta Plush na Kartę przewiduje 500 GB na start dla nowych klientów. Bonus należy aktywować w ciągu 30 dni od aktywacji konta. Wystarczy doładować się za min. 20 zł (kwota nie przepada). Wysłać SMS pod numer 80087 o treści: ZGODA i 500 GB na start trafia do puli użytkownika. Co istotne – te gigabajty również nie przepadają

Plush Na Kartę

Plush na Kartę – satysfakcjonujący związek bez zobowiązań

Decydując się Plush na Kartę, zyskuje się nie tylko dodatkowe gigabajty, ale również spokój ducha (o szeregu innych bonusów nawet nie wspominając). Utrzymując numer, zyskujemy gigabajty. Nic więc dziwnego, że coraz więcej młodych klientów docenia możliwości, jakie daje utrzymywanie numeru na kartę.

Plush w tym przypadku oferuje nawet nie marchewkę, a cały bukiet warzyw. Dowodem są dodatkowe profity dla użytkowników, takie jak roczny dostęp do serwisu muzycznego TIDAL. Użytkownicy Plush na Kartę aktywują promocję bezpłatnym kodem *101*11*555#. Wystarczy się zarejestrować w serwisie, ściągnąć aplikację i korzystać.

Bonusy od Plush na kartę w liczbach

Aby lepiej zobrazować tę wręcz niewyobrażalną liczbę gigabajtów, trzeba pokazać ile to „roboczogodzin”. Oglądając przez godzinę film w rozdzielczości 1080p (a przyznajmy, wszyscy lubimy jakość nieco wyższą niż pikselowate 480p) zużyjemy ponad 2 GB. Tak więc 400 GB od Plusha pozwoli nam na oglądanie filmów zamieszczonych w sieci nawet przez 200 godzin! To ponad 8 dni ciągłego oglądania (tak, w tym momencie zaświecą się iskierki w oczach wszystkich miłośników filmowych maratonów). Należy również pamiętać, że limit ten nie będzie dotyczył Youtube, czy innych mediów społecznościowych – odpowiedni pakiet sprawia, że gigabajty nie znikają.