Aplikacja mytaxi nie zwalnia tempa i powraca ze swoją flagową promocją – w październiku za kurs zapłacimy nawet 99% taniej

Gorące tematy Lokowanie produktu Moto Technologie Dołącz do dyskusji (75)
Aplikacja mytaxi nie zwalnia tempa i powraca ze swoją flagową promocją – w październiku za kurs zapłacimy nawet 99% taniej

Aplikacja mytaxi ponownie wystartowała ze swoją sztandarową promocją. Do końca października pasażerowie mogą za dowolny kurs zapłacić aż o 50% mniej. Dodatkowo mieszkańcy Warszawy, dzięki wykorzystaniu najnowszej usługi współdzielenia taksówki mytaxi match za kurs mogą zapłacić nawet złotówkę!

Przykład mytaxi pokazuje, że taksówkarski biznes można wprowadzić w XXI wiek, a jednocześnie nie wykorzystywać luk w prawie czy naginać przepisów. Aplikacja dostępna obecnie w Warszawie, Trójmieście i Krakowie śmiało stawia czoła swojemu największemu konkurentowi, a nawet wyznacza nowe trendy w usługach przewozowych.

Promocja mytaxi – do końca października, za każdy kurs pasażerowie zapłacą o połowę mniej

Do końca października potrwa najnowsza promocja mytaxi. Do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty jest wymagane wykorzystanie funkcji płatności przez aplikację. Dla większości z czytelników Bezprawnika to nie powinno stanowić żadnego problemu. W końcu to właśnie ta funkcja przyczyniła się do ogromnej popularności takiej formy zamawiania przejazdów. Warunkiem jest to, że kurs musi rozpocząć i zakończyć się na terenie Warszawy, Trójmiasta lub Krakowa, a jednocześnie taksówka podczas kursu nie może opuścić administracyjnych granic miasta. To jednak nie dotyczy kursów do i z lotnisk w Rębiechowie, Modlinie i Balicach, ponieważ promocja obejmuje również kursy do i z tych portów lotniczych. Liczba przejazdów jest nieograniczona, a zniżka obowiązuje we wszystkie dni tygodnia i przez całą dobę. Nie obejmuje jedynie kont firmowych. Więcej informacji o promocji i szczegółowy regulamin znajduje się na stronie mytaxi.

Schemat działania mytaxi match

To jednak nie wszystko – mytaxi nie zwalnia tempa i postanowiło upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Promocja mytaxi obejmuje również usługę współdzielenia taksówki – mytaxi match

mytaxi postanowiło pójść krok dalej i wykorzystać październikową promocję do wypromowania swojej najnowszej usługi. Mowa oczywiście o mytaxi match, które na razie jest dostępne jedynie w Warszawie. Jest to pierwsza w Europie usługa współdzielenia taksówek. Można pokusić się o stwierdzenie, że to próba połączenia usługi carpoolingu i taksówki. Polega na tym, że aplikacja łączy pasażerów, którzy wyrazili chęć poruszania się w podobnym kierunku. W ten sposób wszyscy pasażerowie obniżają koszty podróży, które aplikacja dzieli między nich. Dzięki temu koszt za kurs za osobę może być do 40% tańszy od standardowej ceny za taki odcinek. W trakcie obowiązywania promocji, jeśli w ramach usługi mytaxi match uda się połączyć dwóch pasażerów, podzielona między nimi cena za kurs może być aż o 99% niższa i może wynieść nawet symboliczną złotówkę.

Mapa dostępności mytaxi match

Październikowa promocja mytaxi to świetna okazja do wypróbowania usługi mytaxi match

Nasze promocje regularnie zachęcają coraz większą liczbę mieszkańców miast do korzystania z taksówek mytaxi i zamawiania ich za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Flota naszych taksówek sukcesywnie rośnie, a w całej Polsce współpracuje z nami już ponad 3 tysiące taksówkarzy, z czego 2/3 jest oklejonych w barwy mytaxi – mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce – Udostępniając promocję również w ramach naszej nowej usługi współdzielenia taksówki, mytaxi match, chcemy przekonać mieszkańców stolicy o korzyściach ride-sharingu, jakimi między innymi są: niższa cena przejazdu, mniejsze korki w mieście, więcej wolnych miejsc parkingowych i ograniczenie spalin, a także poznawanie nowych ludzi.

mytaxi udowadnia, że legalne przewozy wykonywane przez licencjonowanych kierowców mogą być innowacyjne i znacznie tańsze, niż korzystanie z usług przewoźników, którzy działają w szarej strefie. Podczas tak atrakcyjnych promocji, jak te oferowane regularnie przez mytaxi, śmiało możemy stwierdzić, że korzystanie z taksówki może stanowić konkurencję nawet dla komunikacji miejskiej.