Partnerzy serwisu:
ecommerce

Dla czytelników Bezprawnika śledzimy dziś ciekawe promocje z okazji Black Friday. Niektóre oferty są naprawdę korzystne

Bezprawnik
26.11.2021
Bezprawnik
Bezprawnik
26.11.2021
Dla czytelników Bezprawnika śledzimy dziś ciekawe promocje z okazji Black Friday. Niektóre oferty są naprawdę korzystne

Trwający dziś Black Friday (który w niektórych sklepach rozpoczął się już kilka dni temu) obfituje w różne promocje. Wiele z nich nie powinno na nas robić żadnego wrażenia. Wiele marek postawiło na niewielkie obniżki – sięgajace ok. 10 proc. Jest jednak również kilka ciekawych propozycji, a dziś będziemy na bieżąco śledzić takie, które mogą szczególnie przypaść do gustu czytelnikom Bezprawnika. 

Promocje na Black Friday. Klienci powinni uważać

Po pierwsze – warto pamiętać, że niektórzy sprzedawcy wciąż mogą uciekać się do taniej sztuczki, jaką jest podniesienie cen na kilka tygodni (czy nawet dni) przed Black Friday, a następnie – w ramach magicznej promocji – powrót do starej ceny. Z tego względu zalecamy ostrożność.

Black Friday to jednak wciąż mimo wszystko okazja na skorzystanie z naprawdę ciekawych ofert, które są znacznie korzystniejsze niż te regularne. Z tego względu postanowiliśmy śledzić najciekawsze promocje na Black Friday, które mogą zainteresować czytelników Bezprawnika.

Aktualizacja 15:35: Surfshark VPN daje 83-procent zniżki

Jak ważne jest bezpieczeństwo i prywatność podczas przeglądania sieci najczęściej dowiadujemy się, gdy jest już za późno. Dlatego warto zaopatrzyć się w VPN. Nawet jeśli na co dzień topowe usługi tego typu są drogie, to dziś renomowany Surfshark daje 83 procent zniżki [reklama].

Aktualizacja 13:35: Eleganckie koszule na spotkania biznesowe

Dobra wiadomość dla osób, które szukają czegoś eleganckiego na spotkania biznesowe. Marka Emanuel Berg obniża ceny wielu modeli koszul nawet o 65 proc. Dostępne są zarówno koszule gładkie lub w prążki, idealne pod marynarkę, jak i modele we wzorzyste printy.

Link do oferty

Aktualizacja 12:20: Upominek dla kontrahenta z Lindt 40 proc. taniej

Czytelnicy Bezprawnika, którzy szukają drobnych upominków dla kontrahentów z okazji zbliżających się świąt, mogą zainteresować się dużym zestawem słodyczy z Lindta – z okazji Black Friday zestaw jest tańszy o 40 proc.

Link do oferty

Aktualizacja 11:00: Zegarki Daniel Wellington do 50 proc. taniej

Kolejna ciekawa promocja na Black Friday to oferta marki Daniel Wellington – część modeli można kupić już za połowę ceny regularnej, na pozostałe modele są nieco mniejsze rabaty. Promocja trwa do 29 listopada.

Link do oferty

Aktualizacja 9:50: Niezła promocja na męskie trampki Converse

Panowie, którzy szukają wygodnego obuwia (ale jednocześnie ma to być propozycja „na luzie”) mogą się zainteresować ofertą Black Friday sklepu CCC. Już za niecałe 120 zł można kupić męskie trampki Converse.

Link do oferty

Aktualizacja 9:00: Już dziś warto wspomnieć o rewelacyjnej promocji na MacBooka Air z procesorem M1

Trwa Black Week na Allegro. Dziś mogliśmy zapolować m.in. na iPhone’a 12 mini (niestety oferta jest już wyprzedana). Jutro jednak kolejna mocna okazja – czyli duża promocja na MacBooka Air z procesorem M1, którego będzie można kupić za ok. 600 zł taniej niż w regularnej ofercie.

Link do oferty (zostanie uruchomiona dopiero jutro)