Raiffeisen Digital Bank w zasadzie rozdaje 150 złotych, konto zakłada się od ręki, a warunki są banalne do spełnienia

Finanse Lokowanie produktu Zakupy Dołącz do dyskusji
Raiffeisen Digital Bank w zasadzie rozdaje 150 złotych, konto zakłada się od ręki, a warunki są banalne do spełnienia
Advertisement

Całkiem niedawno pisaliśmy o powrocie banku Raiffeisen z zaświatów. Okazuje się, że nie dość, że wrócił w nowoczesnej, cyfrowej formie, to teraz kusi klientów kolejnymi promocjami, by ci zdecydowali się dać szansę aplikacji.

Cashbacki w szczycie swojej popularności

Cashbacki ostatnimi czasy królują na rynku ecommerce. Coraz więcej firm oferuje możliwość uzyskania zwrotu części wydanych pieniędzy na zakupy. Do wyboru mamy dedykowane wtyczki do zainstalowania w przeglądarce internetowej, aplikacje na smartphone czy programy lojalnościowe obejmujące zakupy stacjonarne. Próba pozyskania nowych klientów (oraz utrzymania obecnych) jest też częstą praktyką branży finansowej. Swego czasu pisaliśmy nawet o ludziach, którzy z wykorzystywania promocji bankowych zrobili sobie dodatkową pensję, jeśli nie dwie.

Szczerze mówiąc, pomimo dostrzeżenia atrakcyjności niektórych ofert, nie użyłam do tej pory żadnego z dostępnych rozwiązań. Wszystko, co wiąże się dla mnie z poświęceniem dodatkowego czasu na rejestrację, logowanie, instalowanie czy choćby otwieranie jakiejś aplikacji na telefonie, skutecznie zniechęca mnie do korzystania z promocyjnych ofert. W przypadku oferty Raiffeisen, zdecydowanym plusem jest to, że nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności, aby otrzymać zwrot. To jest jeden z tych nowoczesnych cyfrowych banków, w których konto otwiera się niemal równie szybko i prosto, co w dowolnej aplikacji ze streamingiem muzyki. Z kolei warunki do odzyskania 150 złotych też wydają się dość banalne do spełnienia.

150 zł zwrotu za założenie konta w Raiffeisen Digital Bank

Świąteczna Promocja Cashback skierowana jest wyłącznie do osób, które po raz pierwszy otworzą rachunek bieżący za pośrednictwem aplikacji Raiffeisen Digital Bank. W okresie obowiązywania promocji, czyli od 4 grudnia 2023 r. do 4 stycznia 2024 r. każda osoba, która taki rachunek otworzy automatycznie bierze udział w promocji. Tutaj zawód mogą czuć wszyscy ci, którzy skusili się na ofertę banku przed tym terminem (choć pewnie częściowo wynagradza im najlepsze obecnie na rynku oprocentowanie konta oszczędnościowego, bo pewnie przy tej okazji otwierali konto).

Po otwarciu rachunku, otrzymujemy naszą wirtualną kartę debetową. Możemy zapłacić nią za zakupy w sklepach stacjonarnych dokonując płatności kartą, jak i poprzez płatność internetową w ramach zakupów w sklepach internetowych. Jeśli wydamy na zakupy co najmniej 300 zł w okresie obowiązywania promocji, dostaniemy automatyczny zwrot w wysokości 150 zł bezpośrednio na rachunek. Biorąc pod uwagę przedświąteczną gorączkę zakupową, bardzo możliwe, że już jeden zakup da nam promocyjny zwrot. Z wydaniem tych pieniędzy też (niestety) nie powinno być większego problemu.

Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ promocyjny zwrot został przewidziany tylko dla pierwszych pięciuset osób, które spełnią te proste warunki. Jeśli więc jesteście zainteresowani odzyskaniem 150 zł za na przykład prezent świąteczny dla ukochanego, to musicie bardzo szybko otworzyć konto, bardzo szybko wydać za jego pośrednictwem przynajmniej 300 złotych (bank potwierdza, że wystarczy nawet jedna taka kreacja), a potem mamy oczywiście nadzieję, że rozkochacie się w nowoczesnym interfejsie Raiffeisen Digital Banku i zostaniecie z nimi na dłużej. LINK do promocji i aplikacji tutaj.