City Handlowy w zasadzie „za darmo” rozdaje Apple AirPods 3 warte 929 zł. Wystarczy spełnić proste warunki

Finanse Lokowanie produktu Dołącz do dyskusji
City Handlowy w zasadzie „za darmo” rozdaje Apple AirPods 3 warte 929 zł. Wystarczy spełnić proste warunki

Owszem, może akurat piłka nożna nie jest tym, co się naszemu narodowi udaje najlepiej. Ale wiedzeni maksymą „gratis to uczciwa cena” jesteśmy mistrzami w wyszukiwaniu rozmaitych ofert i okazji. I powrót promocji Citi Handlowego jest bez cienia wątpliwości jedną z takich sytuacji. 

Nasz poprzedni artykuł na temat Citi Handlowego, który rozdaje AirPodsy do swoich kart kredytowych, przeczytano kilkadziesiąt tysięcy razy, a słuchawki rozeszły się na pniu. Spieszę jednak z dobrą nowiną, ponieważ promocja doczekała się drugiej edycji.

Jak dostać AirPods 3 od banku?

Nie ma tu wielkiej filozofii. Podobnie, jak miało to miejsce ostatnim razem, bank atrakcyjnymi promocjami stara się namówić nas do korzystania z jego karty kredytowej oraz wejścia w ogólny ekosystem banku i pozostania w nim na stałe. Karta Simplicity ma rzeczywistą stopę oprocentowania na poziomie 23,15% i to są oczywiście spore odsetki, ale nikt przecież – ja tak robię – nie broni spłacać karty kredytowej w terminie. A wówczas sposób korzystania z takiej karty przypomina korzystanie z klasycznej karty debetowej.

Po pomyślnym przeprocesowaniu naszego wniosku o kartę kredytową oraz aktywowaniu jej online, będziemy musieli zarejestrować się w programie „Bezcenne Chwile” od Mastercard, a następnie przez 3 kolejne miesiące dokonywać przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 1000 złotych (spokojnie – łącznie). Można więc powiedzieć, że zasady są nawet prostsze, niż ostatnim razem.

Po spełnieniu tych warunków dostaniemy będące obiektem westchnień wielu słuchawki Apple AirPods 3. generacji, których normalna cena jest ustalona na poziomie 929 złotych. Sprawdzałem jeszcze jeden istotny temat w banku – pula kart kredytowych objętych promocją jest ograniczona, ale jeśli zdążymy z niej skorzystać i następnie spełnimy kryteria, to słuchawki już na pewno będą na nas czekały.

Dlatego nie ma co zwlekać ze złożeniem wniosku [TUTAJ]

Citi Handlowy dorzuca bonusy warte nawet 300 zł na drobne wydatki

W ramach Mastercard Bezcenne Chwile otrzymujemy punkty, które możemy wymieniać na vouchery – na przykład na zakupy w Allegro, Spotify, RTV EURO AGD i tym podobnych. Dlatego warto rozważyć dalsze korzystanie z karty, aż do pełnego roku obowiązywania promocji, co pozwoli nam co miesiąc zgarniać bonusowe punkty, a ostatecznie uzbierać równowartość 300 złotych do przeznaczenia na różne kody i bony rabatowe. Tym razem nie musimy się ograniczać do popularnej usługi muzycznego serwisu i spożytkować otrzymane pieniądze bardziej elastycznie – na przykład na etui do słuchawek, bezprzewodową ładowarkę czy coś kompletnie niezwiązanego z tematem.

Pierwszy rok korzystania z karty nie wiąże się z dodatkowymi opłatami za sam fakt jej używania (regulamin promocji wręcz określa ten fakt jako „Nagrodę nr 4”). Warto natomiast oczywiście pamiętać o jej regularnym spłacaniu, by nie przytłoczyły nas odsetki.

Artykuł zawiera lokowanie oferty banku Citi Handlowy

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta „Wszystko gra z Kartą Kredytową Citibank” jest ważna do wyczerpania puli 365 umów albo do 31.07.2024 i może się powtarzać. Regulamin Oferty, Regulamin Kart Kredytowych oraz Tabela Opłat i Prowizji dostępne są w zakładce „Dokumenty do Pobrania”. 24 000 punktów w programie Bezcenne® Chwile można wymienić na vouchery i nagrody z katalogu. Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 23,15% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł , całkowita kwota do zapłaty 11174,17 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 18,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1174,17 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1030,17 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 931,18 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 05/04/2024 na reprezentatywnym przykładzie”