Dobra promocja w Plusie. To znaczy… czy dobra, to zadecydują siatkarze, ale na pewno warta uwagi

Technologie Zakupy Dołącz do dyskusji
Dobra promocja w Plusie. To znaczy… czy dobra, to zadecydują siatkarze, ale na pewno warta uwagi

Sieć komórkowa Plus przypomniała, że wspiera polską siatkówkę od prawie ćwierćwiecza. Nie jest to może najpopularniejszy sport świata, ale przynajmniej mamy w nim jakieś sukcesy, więc tym bardziej należy doceniać takie formy mecenatu. Teraz firma postanowiła uczcić ten siatkarski jubileusz w bardzo nietypowy i interesujący sposób.

Odcięci od internetu stacjonarnego? Na wczasach? Powiedzmy, że jest sposób jak trochę poprawić stan naszego konta z gigabajtami, jeżeli jesteśmy klientami zielonego operatora. Wszystko w nie naszych rękach.

Siatkarze mogą teraz pomóc ci zdobyć ekstra gigabajty w Plusie

Właśnie tak! Wprowadzona przez operatora „Mistrzowska promocja” pozwala klientom zgarnąć 25 dodatkowych gigabajtów internetu za każde zwycięstwo naszych siatkarskich reprezentacji w CEV Mistrzostwach Europy. Oznacza to, że im lepiej spiszą się nasi zawodnicy na parkiecie, tym więcej danych otrzymają klienci sieci. Unikalna idea, prawda? Jeśli chcesz skorzystać z tej atrakcji, po prostu wyślij SMS o treści „MECZ” na numer 80282. Ale warto zrobić to szybko – promocja obowiązuje od 11 sierpnia do 16 września.

Szczerze mówiąc, to ciekawe podejście do promocji. Z jednej strony, klienci mogą odczuwać pewną niepewność – ilu gigabajtów rzeczywiście dostaną? Ale z drugiej strony, Plus wprowadza element rywalizacji sportowej do świata telekomunikacji. I muszę przyznać, że jest w tym pewien urok. Niewątpliwie sieć chce też przypomnieć Polakom, że polska siatkówka od dawna wiele jej zawdzięcza. Przez ćwierć wieku wspólnych działań reprezentacje zdobyły aż 93 medale. Plus nie tylko wspierał, ale stał się integralną częścią sukcesów naszej siatkówki. Ale przypomina o tym w dość subtelny sposób. W końcu kto nie uwielbia darmowych rzeczy, nawet jeśli są one czysto wirtualne?

Nie zapominajmy o dodatkowym bonusie dla tych, którzy chcieliby z bliska zobaczyć siatkarskie zmagania

Plus oferuje też specjalne zniżki na bilety na mecze naszych reprezentacji. SMS z odpowiednim hasłem wysłany pod numer 80150 otworzy drzwi do 15% zniżki na wybrane spotkania. Szczegóły znajdziecie na stronie plus.pl/siatkowka. Teraz wszystko w rękach naszych siatkarzy, bo to ostatecznie od nich zależy jak hojna jest nowa promocja Plusa. Oczywiście abonentów innych sieci też zachęcam do kibicowania naszym.