FREENOW dla FREELANCERÓW: konto firmowe pozwala oddzielić przejazdy prywatne od służbowych, a za jego założenie dostać można 40 zł

Firma Lokowanie produktu Transport Dołącz do dyskusji
FREENOW dla FREELANCERÓW: konto firmowe pozwala oddzielić przejazdy prywatne od służbowych, a za jego założenie dostać można 40 zł

FREENOW dla FREELANCERÓW – konto firmowe pozwala na łatwe oddzielnie przejazdów służbowych od prywatnych. Za jego założenie i wykonanie jednego przejazdu dostać można voucher o wartości 40 złotych. Jakie jeszcze korzyści czekają na użytkowników?

FREENOW dla FREELANCERÓW

FREENOW, to platforma służąca do korzystania z usług transportowych w Europie (działa na 8 rynkach w europie i w sumie 150 miastach), w tym oczywiście w Polsce. Korzystanie z niej odbywa się głównie poprzez aplikację mobilną, która dostępna jest na iOS oraz Android. Użytkownicy w Polsce mogą korzystać z przejazdów samochodowych (w różnych klasach), a także z hulajnóg elektrycznych w formule „na minuty” od Tier i Dott.

Tego typu platformy, ale zwłaszcza FREENOW, stają się powoli najpopularniejszym sposobem na podróżowanie w ramach największych aglomeracji – choć nie tylko. Z przejazdów korzystają już nie tylko użytkownicy podróżujący prywatnie, ale coraz częściej przedsiębiorcy.

Szybki dojazd do klienta, na spotkanie, czy na przykład do sądu, w zasadzie wymusza poruszanie się samochodem. Jednak niestety sądy, urzędy, czy duże centra biznesowe, najczęściej nie są infrastrukturalnie przystosowane do tego, aby swobodnie i bezstresowo zostawić swój własny samochód nieopodal miejsca docelowego.

Już nie mówiąc o tym, że polskie miasta nie są najczęściej przystosowane do tego, aby faktycznie szybko przemieszczać się samochodem. Dlatego coraz popularniejsze są przejazdy za pośrednictwem takich platform jak FREENOW, które pozwalają na łatwe ustalenie trasy, a także – dzięki np. FREENOW Lite – na określenie zawczasu kosztu podróży.

Dlatego też przejazdy również służbowe coraz częściej odbywają się poprzez wspomniane platformy. FREENOW, nasz Partner, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje dedykowane konta firmowe. Dzięki nim organizacja i zakup służbowych przejazdów jest łatwa i przyjemna.

Profil firmowy na FREENOW pozwala na wygodne oddzielenie przejazdów prywatnych od służbowych

Nie każdy wie, że FREENOW oferuje specjalne konta firmowe. Skorzystanie z takiego rozwiązania ma wiele zalet, zwłaszcza dla osób samozatrudnionych (freelancerów). Pozwala na zarządzanie podróżami służbowymi w całej europie, zarządzanie podróżami, raportowanie, a także kontrolę trasy, czy też emisji CO2.

Konto firmowe pozwala na organizację przejazdów dla pracowników, ale doskonale sprawdzi się dla osób samozatrudnionych (freelancerów). Po pierwsze, taka opcja pozwala na skuteczne oddzielenie przejazdów prywatnych od służbowych.

Oddzielne konto firmowe pozwala bowiem na zamawianie – i swego rodzaju ewidencjonowanie – przejazdów wyłącznie służbowych. Pozwala to na znaczne usprawnienie i uproszczenie fakturowania. Każda podróż zostanie udokumentowana odpowiednim rachunkiem, który przechowywany jest w formie cyfrowej.

Za założenie konta firmowego (FREENOW for Business) można otrzymać voucher o wartości 40 zł, który da się przeznaczyć na przejazdy.

Jak uzyskać voucher?

Najpierw trzeba wypełnić formularz i założyć do 30 czerwca 2023 roku darmowe konto firmowe. Następnie należy wykonać co najmniej jeden przejazd służbowy do 30 lipca 2023 roku. Bonus przydzielany jest automatycznie. Informacja o tym, czy przyznany został voucher, powinna dotrzeć drogą mailową najpóźniej 10 sierpnia 2023 roku. Rejestracji można dokonać pod tym adresem.

Sam program, zgodnie z regulaminem, realizowany jest za pośrednictwem aplikacji mobilnej FREENOW, na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w miastach, w których FREENOW oferuje usługi za pośrednictwem aplikacji, tj. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu oraz na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Sam FREENOW działa też oczywiście w mniejszych miastach.

FREENOW już wielokrotnie wychodził naprzeciw oczekiwaniom klientów. Podczas pandemii, niezwłocznie wprowadzono niezbędne zabezpieczenia. Ponadto jakiś czas temu wdrożono na przykład taksówki dla kobiet (usługa „Dla niej”), w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez użytkowniczki.

Platforma FREENOW sukcesywnie się rozwija, a w perspektywie nawet bieżącego roku możemy spodziewać się nowości i dodatkowych funkcjonalności aplikacji. Więcej o kontach firmowych można przeczytać na dedykowanej stronie internetowej naszego Partnera.

Wpis powstał we współpracy reklamowej z FREENOW