Gala KSW 40 – gdzie oglądać w internecie legalnie i za darmo walkę Pudziana?

Technologie Dołącz do dyskusji (3)
Gala KSW 40 – gdzie oglądać w internecie legalnie i za darmo walkę Pudziana?

Gala KSW 40 – gdzie oglądać w internecie legalnie i za darmo walkę Pudziana? Dziś po raz kolejny oczy całej Polski zwrócone będą w kierunku amatorów sztuk walki. 

KSW zbiera pod swoim szyldem najwybitniejszych polskich (lub takich o dostatecznie medialnym nazwisku) wojowników. Zdaniem niektórych walki nie należą ani do wybitnych przedstawicieli jakiegokolwiek sportu, ani też nie niosą za sobą żadnej wartości dodanej. Jedyne co mają do zaoferowania to prymitywną rozrywkę niczym z seansów filmów Patryka Vegi czy teledysków artystów Disco Polo.

Gala KSW 40 rozpocznie się o godzinie 19:00

Tak naprawdę jednak nie nam oceniać czy ktoś ogląda KSW i się nim pasjonuje, czy te woli w tym czasie pogrążyć się w lekturze książki Remigiusza Mroza. Warto natomiast oglądać tego typu widowiska legalnie. Zmierzą się dziś ze sobą następujące nazwiska:

Mariusz Pudzianowski vs James McSweeney
Mateusz Gamrot vs Norman Parke
Michał Materla vs Paulo Thiago
Ariane Lipski vs Mariana Morais
Maciej Jewtuszko vs Dawid Zawada
Michał Fijałka vs Chris Fields
Anzor Azhiev vs TBA
Łukasz Chlewicki vs Paul Redmond
Konrad Iwanowski vs Paul Lawrence

Gala KSW 40 – gdzie oglądać w telewizji?

Gala KSW 40 będzie emitowana w tradycyjnej telewizji w systemi PPV (pay per view) zarówno w jakości tradycyjnej, jak i HD. PPV oznacza konieczność wydania na wydarzenie 40 złotych na przykład za pośrednictwem obsługi klienta Cyfrowego Polsatu. Możliwość wykupienia dostępu do gali będą posiadali również posiadacze kablówek, m.in. Vectra i UPC.

Gala KSW 40 – gdzie oglądać w internecie legalnie i za darmo walkę Pudziana?

Legalna transmisja z walki (stream online) będzie dostępna na www.KSWTV.com. Również i tutaj musimy liczyć się z wydatkiem na poziomie 40 złotych, a w tej cenie będziemy mogli oglądać transmisję na żywo, a jeśli umkną nam jakieś interesujące niuanse lub też po prostu toś będzie walczył bardzo krótko – później jej powtórki przez 3 kolejne dni. Transmisja obejmie dwie wersje językowe (polską i angielską), kamerę z garderoby KSW Girls i kamerę backstage. Licencja obejmuje jedno urządzenie.

Drugim sposobem obejrzenia transmisji online jest serwis iPla, gdzie także można wykupić dostęp do walki. Cena rysuje się podobnie, a galę mogę oglądać wyłącznie widzowie z Polski.

Pudzian nie złamał prawa na Facebooku – prokuratura potwierdziła wnioski z naszej analizy

Gala KSW 40 – na co uważać?

W przeszłości gale KSW 40 były zalążkiem problemów z prawem. Policja odwiedziła internautę, który wpadł na genialny pomysł, żeby obejść zabezpieczenia PPV i streamować walkę przez Facebooka – oglądały go wówczas tysiące ludzi. Takie działanie to naruszenie praw pokrewnych i może skutkować odpowiedzialnością cywilną i karną.