Mobilne bankomaty Euronet pojadą za tobą na imprezę i festiwal. „Płatność tylko gotówką” nie będzie już problemem

Codzienne Dobre wiadomości Finanse Dołącz do dyskusji (20)
Mobilne bankomaty Euronet pojadą za tobą na imprezę i festiwal. „Płatność tylko gotówką” nie będzie już problemem

Nic tak nie sprawia problemu, jak brak pieniędzy, kiedy stoisz w kolejce do największej atrakcji sezonu. Już tylko kilka osób przed tobą i nagle zdajesz sobie sprawę z napisu „płatność tylko gotówką”. Odpowiedzią na to przekleństwo są mobilne bankomaty Euronet.

W zbliżającym się sezonie Euronet Polska zadba o klientów

Euronet to największy operator sieci bankomatów w kraju. Jak każdy ma swoją konkurencję, dlatego stawia na rozwój i wychodzi do klienta. Mianowicie, udostępni ponad 180 dodatkowych bankomatów, które w głównej mierze ulokuje nad morzem, a także na Mazurach. Są to miejsca potencjalnie najpopularniejsze w sezonie letnim. To w tych lokalizacjach odbywa się najwięcej wydarzeń kulturalnych i zorganizowanych imprez. Czyli to tutaj trzeba szukać klienta i o niego zadbać.

Klienci latem najczęściej sięgają po gotówkę

Tak wynika z analiz wykonanych przez Euronet Polska. Dzieje się tak, ponieważ zapłata za wiele atrakcji w dalszym ciągu jest możliwa jedynie gotówką. Także nic nam po plastiku. Ponadto korzystanie z gotówki pozwala na większą kontrolę nad wydatkami. Kupując kartą traci się poczucie wydawania pieniędzy. Tu „pik” i zielony, tam „pik” i  zielony i 500zł poszło – i to nawet nie wiesz kiedy.

Mobilne bankomaty Euronet meldują się na największych wydarzeniach

Spotkacie je np. na Sunrise Festival, na juwenaliach czy na Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2019. Także baw się spokojnie, bo na następnego drinka możesz zawsze wypłacić pieniądze. A skąd? Bankomaty te zostaną umieszczone  na samochodach typu transporter. Jak mówi dyrektor ds. marketingu i wsparcia sprzedaży sieci Ewa Miziołek, jest to odpowiedź na prośby organizatorów eventów:

Każdego roku otrzymujemy prośby o instalację naszych urządzeń na festiwalach muzycznych czy imprezach sportowych. W miejscach, w których do tej pory m.in. z powodów technicznych nie mogły zostać zainstalowane stacjonarne urządzenia, mobilny bankomat zapewni dostęp do gotówki uczestnikom wydarzeń.

Już teraz nic nie stoi na przeszkodzie beztroskiej zabawie. Jedyne o czym musisz pamiętać to pilnowanie portfela. Mobilne bankomaty Euronet dzięki tej akcji zapewne zjednają sobie wielu sprzymierzeńców, a dodatkowo pokazują, że żaden system nie jest skostniały na stałe.