Nowy smartfon, słuchawki, a może szybki Internet 5G bez limitu. Oferta Plusa umili powrót do szkoły oraz na uczelnię

Lokowanie produktu Technologie Zakupy Dołącz do dyskusji
Nowy smartfon, słuchawki, a może szybki Internet 5G bez limitu. Oferta Plusa umili powrót do szkoły oraz na uczelnię

W czasach, kiedy ja zaczynałam studia, produktem niezbędnym powoli stawał się laptop, dziś jego miejsce zastępuje smartfon. Jak wybrać najlepszy? Sieci komórkowe z okazji back to school przygotowały dość sporą ofertę, która ma osłodzić, ale też ułatwić powrót z wakacji. 

Co liczy się dla współczesnego ucznia i studenta?

Nielimitowany Internet, gadżety, smartfon z najwyższej półki? Dla współczesnego studenta i ucznia liczy się sprzęt, który ułatwi naukę i dostęp do informacji. Plus wychodzi im naprzeciw i wprowadza ofertę, która „przełamie pierwsze lody”. Jak powszechnie wiadomo szkoła to nie tylko nauka, ale również rozrywka. Oferty dla uczniów i studentów od Plusa to odpowiedź na dość wymagające czasy.

Na stronie operatora znalazłam kilka propozycji, które przykuwają wzrok. Osobiście mam bardzo duże zaufanie do firmy Samsung, dlatego mój wybór padł na smartfon: Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB oraz Samsung Galaxy A33 5G 6/128GB. Różnią się ceną, ale oba mają dostęp do sieci 5G i czytelny, ponad 6-calowy wyświetlacz. Łącząc zakup Samsunga Galaxy A53 z abonamentem 55 zł/miesięcznie oraz rozbiciem na 36 rat w sumie zapłacimy 113,33 zł/miesięcznie + 249 zł na start. 109,11 zł/miesięcznie zapłacimy natomiast w przypadku drugiej propozycji w tej samej konfiguracji + 1 zł na start.

Wartym rozważenia jest także zakup telefonu firmy OPPO. Moje osobiste doświadczenia z tą marką są naprawdę dobre, telefony mają bardzo wytrzymałą baterię. Co doceniłam naprawdę w wielu sytuacjach. Jeżeli zdecydujemy się przykładowo na model OPPO Reno7 Lite 5G 8/128GB miesięcznie, wraz z abonamentem, zapłacimy 109,17 zł + 199 zł na start. 130 zł miesięcznie + 299 zł na start zapłacimy natomiast za dużo wydajniejszy OPPO Reno7 5G 8/256GB. Obie ceny uwzględniają umowę na 24 miesiące z abonamentem wynoszącym 55 zł miesięcznie oraz opcję na 36 rat za sprzęt.

Do moich rekomendacji dołączę także telefony marki motorola, a konkretnie dwa modele, które swą premierę w Polsce zaliczyły w ubiegłym tygodniu – motorola edge 30 neo 5G 8/128GB oraz motorola edge 30 fusion 5G 8/128GB. Zarówno pierwsza, jak i druga propozycja dostępna jest w Plusie, w korzystnym modelu ratalnym. motorolę edge 30 neo 5G 8/128GB dostaniemy za 199 zł na start plus 109,17 zł miesięcznie – w tej opłacie mamy 36 rat za sprzęt po 54,17 zł + abonament 55 zł. Za motorolę edge 30 fusion 5G 8/128GB natomiast zapłacimy 349 zł na start, a łączna miesięczna opłata to 138,33 zł – w tym: 36 rat po 83,33 zł + 55 zł w ramach abonamentu.

Oferta dla uczniów i studentów Plus

Dobrym, a właściwie niezbędnym uzupełnieniem telefonu są oczywiście bezprzewodowe słuchawki. Ich zakup w ofercie Plusa również możemy rozłożyć na raty. Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 w takiej ofercie kosztują 6,61 zł/miesięcznie + 1 zł na start. W zamian otrzymujemy 5 godzin nieprzerwanej pracy, niewielką wagę – 4,5 g oraz redukcję hałasu. Całość tworzy idealny duet z porannymi dojazdami do szkoły czy na uczelnię.

Domknięciem zestawu dopasowanego do potrzeb uczącej się osoby jest oczywiście router dający dostęp do szybkiego i bezprzewodowego Internetu. W sieci Plus jest to kolejny sprzęt, który możemy kupić, korzystając z oferty na abonament za 50 zł/mies. i opcją na 48 rat. Za łączną opłatę 75 zł/miesięcznie otrzymujemy OPPO 5G CPE T1a z dostępem do najszybszej sieci 5G od Plusa, pakietem Internetu wynoszącym 120 GB miesięcznie i możliwością podłączenia nawet 32 urządzeń. Dodatkowo pierwszy miesiąc otrzymamy za 0 zł.

Oferta Plusa dla uczniów i studentów to nie tylko nowe urządzenia. Kluczem do efektywnego korzystania jest tak naprawdę optymalny abonament dostosowany do potrzeb i możliwości. Mocno rozwijana przez operatora sieć 5G w nowym abonamencie udostępniana jest bez limitów. Nowi klienci Plusa oraz Ci, którzy zdecydują się przenieść numer, otrzymają dostęp do Internetu 5G bez limitu w telefonie nawet przez rok. Warunkiem będzie wybór abonamentu za minimum 65 zł/miesięcznie wraz ze smartfonem. Po upływie 12 miesięcy nielimitowany dostęp zmieni się na pakiet danych wynoszący, w zależności od wysokości abonamentu, 60 lub 120 GB — w przypadku abonamentu za 85 zł/miesięcznie.

Sieć nie zapomina również o decydujących się na tańsze rozwiązania. Przy wyborze abonamentu za 55 zł/miesięcznie otrzymamy Internet 5G bez limitu przez pół roku. Po upływie tego okresu udostępniony zostanie nam pakiet wynoszący 30 GB.

Nowa oferta Plusa nie kończy się na tym. Operator ma korzystną propozycję rodziną. W ramach programu smartDOM użytkownicy posiadający abonament z Internetem 5G bez limitu mogą dobrać kolejne karty, z Internetem 5G bez limitu nawet przez rok taniej o 25 zł miesięcznie. Jeżeli zależy nam na nielimitowanych rozmowach i wystarczy nam zamknięty pakiet Internetu to sieć oferuje dobranie kart z pakietem GB oraz rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu za 1 zł/miesięcznie nawet przez 15 miesięcy.

Jeżeli powyższa oferta jeszcze nas nie przekonuje, to Plus dokłada dodatkową korzyść. Chodzi o dostęp do serwisu Disney+. Wszyscy użytkownicy mają możliwość wyboru Disney+ przez rok bez dodatkowych opłat. Po tym czasie serwis będzie działał bez zmian, a do naszego abonamentu zostanie doliczona kwota 28,99 zł.

Nowy rok szkolny i akademicki to nowe wyzwania, warto wspomóc je dobrą ofertą. Oferta dla uczniów i studentów od Plusa jest naprawdę szeroka i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W zamian operator gwarantuje stabilność i pewność, a to w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne.

Artykuł powstał we współpracy z siecią Plus