Polsat Box Go to najlepsze filmy, seriale oraz sport w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki!

Lokowanie produktu Technologie Dołącz do dyskusji
Polsat Box Go to najlepsze filmy, seriale oraz sport w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki!

Obecnie rynek platform streamingowych wydaje się być przepełniony, a nieuchronna konsolidacja treści będzie służyła nade wszystko interesom klienta. Polsat Box Go pokazał, że można to robić dobrze.

Skakanie z platformy na platformę to czynność, która trawi coraz więcej mojego czasu. To przykry fakt, a przecież decydując się na filmowy wieczór, nie musimy zmieniać się w jednego z braci Mario. Skakanie po platformach było może i fajne, ale w grze na Game Boyu. Obecnie jest irytujące, szczególnie gdy suma wszelkich dostępnych tytułów na tylu różnych serwisach bardzo często uniemożliwia szybki i jednoznaczny wybór. Dlatego, o ile z góry wcześniej nie nastawimy się na jakiś tytuł, to niestety, ale czekają nas mozolne poszukiwania. Długie oraz pełne wątpliwości przedzieranie się przez meandry dostępnych kinotek. Kończy się to najczęściej tak, że jeśli dysponowaliśmy początkowo 2 godzinami, to po 20/30 minutach poszukiwań decydujemy się na jakiś krótszy film. Jeśli mieliśmy go obejrzeć w towarzystwie naszej dziewczyny, partnerki, żony etc., to prawdopodobnie czas poszukiwań ulegnie znacznemu wydłużeniu i pozostanie nam wieczór z odcinkiem serialu. Zapewne każdy z was kiedyś tego doświadczył.

Z tych dylematów oraz rozważań bardzo skutecznie wyciąga nas Polsat Box Go. Ostatnio opisywaliśmy sportową ofertą przygotowaną przez Grupę Polsat Plus. Jest bezkonkurencyjna: interdyscyplinarna, a przy tym staliowana dla najbardziej polskiego kibica. Znajdziemy w niej zarówno piłkę nożną, jak i skoki narciarskie, siatkówkę oraz tenis.

Polsat Box Go

Tym razem zachęcamy was do filmowej oferty dostępnej w ramach Polsat Box Go. Decydując się na Polsat Box Go, otrzymujemy dostęp do filmowych hitów tj. najnowszy „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” z doskonałą obsadą, m.in. Dawidem Ogrodnikiem i Robertem Więckiewiczem, „Zupa nic”, „Mistrz” i wielu innych, również w jakości 4K („Parasite”, „Paddington 2” i in) oraz 120 kanałów telewizyjnych.

Sama platforma Polsat Box Go umożliwia stworzenie pięciu spersonalizowanych profili. Każdy z nich będzie cechował się własnym systemem rekomendacji oraz historią oglądania. Aplikacja dostępna jest na telewizorach, dekoderach oraz tabletach i smartfonach. Oznacza, to że przy wykorzystaniu szybkiego łącza z Internetem – tj. jak na przykład Internet 5G Plusa, mamy gwarancję, iż wybrane pozycje obejrzymy w najlepszej jakości.

Polsat Box Go Premium

Za pośrednictwem tego pakietu otrzymujemy dostęp do seriali premium (także przedpremierowo), hitów kinowych oraz programów rozrywkowych i publicystycznych realizowanych m.in. przez telewizję Polsat. Poza tym, otrzymujemy dostęp do bogatej oferty TV, w której znajdziemy 100 kanałów telewizyjnych. W filmotece znajdziemy też m.in. nagrodzone Oscarami – Kształt wody, Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri, Parasite, Ona oraz Django. Uznane klasyki tj. – American Gangster, Braveheart – Waleczne Serce, Gladiator, (Nie)znajomi, czyli polską wersję włoskiego hitu pt. Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. W obydwu filmach, zarówno włoskim oraz polskim udział wzięła najpiękniejsza polska aktorka – Katarzyna Smutniak.

Ponadto, na platformie kilka dni temu miał też premierę serial pokazujący ważny problem społeczny zaburzeń psychicznych wśród młodych osób. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na społeczny wymiar tej producji, gdyż w dalszym ciągu pozostaje tematem tabu. „MENTAL” to historie czterech młodych osób, którzy z różnych przyczyn trafiają do szpitala psychiatrycznego. Tam rodzi się między nimi więź. Serial prosto z mostu pokazuje różne problemy i wpływ środowiska, które zamiast pomagać młodym ludziom, jeszcze ich dołuje i wpędza w trudne sytuacje.

Polsat Box Go HBO

Ponadto Polsat Box Go oferuje pakiet Polsat Box Go HBO, dzięki któremu otrzymujemy dostęp do serialowych nowości, filmów znajdujących się na platformie HBO oraz kanałów telewizyjnych. Za pośrednictwem pakietu otrzymamy stały dostęp do produkcji HBO, w tym m.in. do genialnej Gry o Tron, Sukcesji, a także kultowej Rodziny Soprano. 

Co więcej, klienci, którzy zdecydują się na subskrypcję pakietu Polsat Box Go HBO otrzymają możliwość oglądania na żywo takich kanałów, jak: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax 2, AXN Black, AXN Spin oraz AXN White. Tak jak w przypadku pakietu Premium z treści możemy korzystać zarówno za pośrednictwem smartfonów, tabletów, komputerów oraz telewizorów.

Sami zatem widzicie, że konsolidacja oferty filmowej, serialowej oraz sportowej (którą już opisywaliśmy) wygląda naprawdę dobrze. W jednym miejscu znajdziemy interesujące nas pozycje i to niezależnie od tego, czy będziemy w danej chwili mieli ochotę relacje sportowe na żywo, kanały tv, filmową klasykę, zupełną nowość, czy też serial. Dodatkowo, do wszystkich treści uzyskamy dostęp również za pośrednictwem wielu urządzeń. Polsat Box Go to prawdziwy metaserwis streamingowy.

Artykuł powstał we współpracy z Grupą Polsat Plus