W pracy, w domu lub na wakacjach. Internet 5G przyda się wszędzie

Lokowanie produktu Technologie Dołącz do dyskusji
W pracy, w domu lub na wakacjach. Internet 5G przyda się wszędzie

Szybki, bezprzewodowy internet to marzenie każdego, kto dużo korzysta z sieci, czy to przeglądając portale społecznościowe, czy też grając w gry lub oglądając filmy. Na szczęście, jest to marzenie dostępne dosłownie na wyciągnięcie ręki, bowiem możliwość korzystania z najszybszego internetu mobilnego w technologii 5G wcale nie jest drogie. Internet 5G można mieć już za 25 złotych i korzystać z niego wszędzie – w domu, w firmie i – będąc w jego zasięgu – gdziekolwiek tylko chcemy.

Nie da się już wyobrazić sobie świata bez internetu. Obecnie nie tylko z niego często korzystamy, ale wręcz jesteśmy podłączeni do niego non-stop. Nasze wymagania wobec niego też rosną. Nic więc dziwnego, że sieć 5G zyskuje coraz większą popularność. Początkowo 5G było tylko ciekawostką, zarezerwowaną dla wąskiej liczby mieszkańców największych miast. Obecnie jednak w Plusie, w jej zasięgu jest już ponad 19 milionów osób. Oznacza to, że z internetu w komórce, laptopie czy na tablecie, z prędkościami nawet do 600 Mb/s może korzystać już praktycznie połowa mieszkańców Polski.

Tani internet 5G to już nie oksymoron

A Polacy z 5G korzystają coraz chętniej. Wszystko dlatego, że ceny za internet w Plusie są odporne na inflację i dostępne na każdą kieszeń. Dziś Internet 5G w tej sieci można mieć już od 25 złotych miesięcznie. Wystarczy, że oprócz internetu wybierzemy też inny abonament telefoniczny lub internet za minimum 44,90 złotych i wtedy cena tego najszybszego internetu 5G w Polsce zostanie obniżona do 25 złotych. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiego dostępu do sieci w domu oraz poza nim – w komórce.

Ceny są korzystne także dla tych, którzy chcieliby zakupić sam internet 5G. Tutaj pakiety z 30 GB internetu do wykorzystania rozpoczynają się od 30 złotych miesięcznie. Ktoś potrzebuje więcej danych? Nie ma problemu, za 120 GB zapłacimy 50 złotych miesięcznie, a za 100 złotych otrzymamy już 500 GB, które starczy na długo kilku członkom rodziny albo pracownikom firmy, którzy będą korzystać z jednego routera obsługującego 5G.

Oferta jest więc elastyczna, a każdy dobiera taki pakiet danych, jaki potrzebuje. Dodatkowo, każdy na start dostanie miesiąc za darmo, a w przypadku zmiany dostawcy internetu na Plusa aż 3 miesiące. A dla tych niezdecydowanych Plus przygotowało ciekawą ofertę. Wybierając ofertę internetu z routerem, możemy przetestować 5G przez 15 dni za jedyne 9 złotych, a jeżeli nie będziemy przekonani, to po prostu zrezygnować.

Taki szybki internet 5G to świetne wyjście dla tych, którzy w bardzo różny sposób korzystają z zasobów sieci. Sprawdzi się on w domu, gdzie niezbędne jest szybkie i dobre łącze, kiedy chcemy pograć w grę on-line lub obejrzeć film na portalach streamingowych w dobrej jakości. Ale dzięki swojej mobilności, taki internet zawsze można zabrać ze sobą, na przykład, kiedy chcemy popracować gdzieś poza domem lub jedziemy do innego miasta na wyjazd. Sporo gigabajtów w pakiecie sprawi, że nie trzeba będzie ciągle oglądać się na to, czy internetu nam nie zabraknie. A bardzo niskie ceny jakie już dziś osiągają pakiety danych sprawia, że nawet gdyby tak się zdarzyło, że internetu zacznie brakować, to w każdej chwili można taki dostęp dokupić i dalej cieszyć się najszybszym internetem 5G w Polsce, który oferuje sieć Plus.

Internet 5G od Plusa
Internet 5G od Plusa

Internet 5G z Plusa warto mieć także w firmie

Także osoby mające firmy mogą być zainteresowane możliwościami, jakie daje sieć 5G. Niskie ceny, które także dla przedsiębiorców zaczynają się w ramach programu smartFIRMA od 25 złotych netto (wystarczy mieć już abonament telefoniczny za kwotę minimum 39 zł miesięcznie netto) , sprawiają, że w łatwy sposób można zapewnić w swoim biurze szybki internet, niezbędny obecnie do wydajnej pracy. Zwłaszcza dziś, gdy każda deklaracja podatkowa musi być przesłana elektronicznie, a najistotniejsze dane są często wysyłane od razu do chmury.

Oczywiście w zależności od tego, jak dużo internetu potrzeba, każdy przedsiębiorca może wybrać taki pakiet, jaki mu będzie najbardziej potrzebny. Korzystając z promocji, dla osób, które mają już abonament telefoniczny, to taki internet dla firmy, gdzie do wykorzystania będzie np. aż 600 GB na miesiąc, to koszt zaledwie 75 złotych miesięcznie. Często może to być rozwiązanie nie tylko szybsze, ale też tańsze niż stacjonarny internet.

Przedsiębiorca może też zapewnić taki szybki internet swoim pracownikom lub sobie, wybierając ofertę z routerem, ale także z laptopem lub tabletem. Wtedy cały taki wydatek można odliczyć w koszty uzyskania przychodu, jako że dotyczą one prowadzonej działalności gospodarczej.

Artykuł powstał we współpracy z siecią Plus