Toyota Bank proponuje nawet 6000 złotych do zarobienia w kwartał

Codzienne Dołącz do dyskusji
Toyota Bank proponuje nawet 6000 złotych do zarobienia w kwartał

Toyota Bank zapisała się w pamięci czytelników Bezprawnika, swoje oferty oszczędnościowe indeksując WIBOR-em. Lokata Plus to oferta, która zwraca uwagę swoim oprocentowaniem, wygodą i elastycznością. 

Zacznijmy od najważniejszego atutu lokaty – oprocentowania. Lokata Plus gwarantuje nawet 7,20% w skali roku. To jedno z najwyższych oprocentowań dostępnych na rynku, co czyni tę lokatę szczególnie atrakcyjną dla osób poszukujących pewnego zysku. Warto przy tym zaznaczyć, że są jednak wyższe oferty – PKO BP ma lokatę 8 proc., a jeszcze kilka innych propozycji rekomendujemy poniżej w naszym kalkultorze.

Lokata Toyota Banku – dlaczego ciekawa?

Zakładanie Lokaty Plus odbywa się w 100% online, co jest kolejnym dużym plusem. Niektórzy konkurenci upierają się, by wysyłać do nas kuriera, co jest jednak pewnego rodzaju niedogodnością, skoro jako konsumenci zdążyliśmy się już rozpieścić załatwianiem wszystkiego przez internet. Tak samo zarządzamy swoją lokatą – całość odbywa się zdalnie, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Co więcej, Lokata Plus jest dostępna już od 2000 zł, co czyni ją dostępną dla szerokiego grona klientów. Niezależnie od tego, czy mamy małe oszczędności, czy dysponujesz większą sumą, możesz zdecydować się na tę lokatę. Maksymalna kwota lokat w Toyota Banku to z kolei 400 000 złotych, co też jest korzystnym wyróżnikiem na tle konkurencji.

Ale ile dokładnie można zarobić na Lokacie Plus?

Przy założeniu, że zdeponujemy na lokacie 2000 zł na 3 miesiące (1/4 roku), zysk wyniesie około 36 złotych. Od tego oczywiście trzeba odjąć podatek Belki, który ostateczny zysk ulokuje w okolicy 29 złotych. Choć może wydawać się, że jest to niewielka suma, warto pamiętać, że zysk ten jest gwarantowany, a ryzyko związane z lokatą jest minimalne.

Pamiętajmy jednak, że osoba, która zdeponuje już 200 000 złotych, po trzech miesiącach zarobi na takiej lokacie – już po podatku – ponad 2930 złotych i blisko 5880 złotych w przypadku zdeponowania maksymalnej możliwej kwoty 400 000 zł.

Lokata Plus od Toyota Banku to propozycja dla osób ceniących sobie pewność i wygodę. W obecnych czasach, kiedy wiele osób szuka bezpiecznych i zarazem dochodowych form lokowania swoich oszczędności, oferta Toyota Banku może okazać się doskonałym wyborem. Jeżeli jednak wolimy skorzystać z np. bardziej rozpoznawalnego banku czy wyżej oprocentowanej oferty, poniżej zamieszczamy kalkulator lokat. Warto też sprawdzić oferty na nowe konta oszczędnościowe, które nie są tak zobowiązujące. Za niektóre rekomendacje wydawca Bezprawnika może, choć nie musi, otrzymać prowizje.