Bank Credit Agricole kusi 7 proc. na lokacie mobilnej, a i kontu osobistemu trudno się oprzeć

Finanse Lokowanie produktu Zakupy Dołącz do dyskusji
Bank Credit Agricole kusi 7 proc. na lokacie mobilnej, a i kontu osobistemu trudno się oprzeć

Bank Credit Agricole daje 7 proc. na lokacie mobilnej. To propozycja dla nowych klientów. Myślę, że atrakcyjna, bo 7 procent na lokacie to na ten moment najlepsza stawka na rynku. A dodatkowo nowy klient Credit Agricole dostaje dostęp do największego klubu z rabatami w Polsce.

Bank Credit Agricole daje 7 proc. na lokacie

Wystarczy tysiąc zł, by skorzystać z promocyjnego oprocentowania. Maksymalna kwota lokaty to 75 tys. zł. Czas, na który lokujemy w banku pieniądze to 12 miesięcy. Lokatę na tych warunkach można założyć tylko jedną w okresie do 14 dni od otwarcia konta. Kto założy ją na maksymalną kwotę po roku, już po potrąceniu podatku, zyska ponad 4 tys. zł.

Nim jednak będzie to możliwe trzeba otworzyć bezpłatne „Konto dla Ciebie”. By faktycznie było darmowe, co miesiąc na konto musi wpływać minimum 1 000 zł. Dodatkowo trzeba wykonać jedną płatność kartą, również przez Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub BLIK. Warunki wydają się łatwe do spełnienia. W zamian konto jest bezpłatne. Podobnie, jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, zwykłe przelewy  i karta wielowalutowa. Taka karta zawsze jest użyteczna, a teraz, przy tak wysokich kursach walut, szczególnie. Używając jej zagranicą lub w Internecie zaoszczędzimy na przewalutowaniu. Można nią płacić w PLN, EUR, USD i GBP. Ograniczeniem jest tylko stan naszego konta walutowego.

Dodatkowo, żeby wypłacić pieniądze kartą wielowalutową banku Credit Agricole nie trzeba bankomatu. Można to zrobić, przy okazji zakupów, we wszystkich miejscach oznaczonych logo Visa cash back  lub Mastercard „Płać kartą i wypłacaj”. Wreszcie karta daje też dostęp do Klubu korzyści. Według badania Beeline Research & Consulting z kwietnia tego roku, to największy program z rabatami w Polsce. Skupia prawie 10 tys. sklepów stacjonarnych i internetowych. A rabaty sięgają nawet 30 proc.

Korzystanie z rabatów pozwala zaoszczędzić. Dodatkową korzyścią jest premia, 555 zł, dla osób, które konto założą do 31.08.2022 r. Można dostać 55 zł premii za otwarcie konta i nawet 500 zł za płatności kartą (z uwzględnieniem płatności mobilnych).

„Konto dla Ciebie” można założyć, między innymi, w aplikacji CA24 Otwórz Konto. Następnie już z powodzeniem można korzystać z nowej aplikacji – CA24 Mobile – pełnej korzyści. Bank zadbał by w nowej aplikacji codzienne czynności związane z finansami były maksymalnie proste i intuicyjne, dlatego między innymi bardzo szybko zrobisz przelewy, sprawdzisz stan konta, wpływy i wydatki. Dodatkowo w jednym miejscu i tuż „pod palcem” masz całość swoich finansów i pełną kontrolę. Możesz swobodnie sprawdzać, zmieniać, zarządzać całym swoim budżetem – kontem, oszczędnościami, kredytami. A jeśli potrzebujesz dodatkowych produktów z naszej oferty, to w wielu z nich skorzystasz od razu w aplikacji.

Artykuł zawiera lokowanie Credit Agricole