Nie spodziewałeś się Johna Coltrane’a w Biedronce. Dyskont zaoferuje gramofony i winyle

Gorące tematy Zakupy dołącz do dyskusji (45) 13.12.2016
Nie spodziewałeś się Johna Coltrane’a w Biedronce. Dyskont zaoferuje gramofony i winyle

Udostępnij

Maja Werner

Biedronka już od jakiegoś czasu stara się dostarczać Polakom nawet te ambitniejsze wersje alkoholu w przyzwoitej cenie – koneserzy wina bardzo ciepło wypowiadają się na temat dyskontu. A co z fanami rocka lub jazzu? 

Głośno zrobiło się o promocji Biedronki, która wystartuje w ten czwartek (15.12), ponieważ oferta kontrastuje z wizerunkiem sklepu starającego się dotąd zapewniać strawę bardziej dla ciała, niż dla ducha.

A jednak, z gazetki promocyjnej możemy wyczytać, że jedną z przedświątecznych atrakcji będzie gramofon w atrakcyjnej cenie. Za Hykker Vintage Sound przyjdzie nam zapłacić 159 złotych. Do tego klienci Biedronki będą mogli od razu przetestować możliwości tego urządzenia, sięgając po płyty winylowe takich wykonawców, jak Deep Purple, Abba, Keith Jarrett, Tears for Fears, Sting, Nirvana, Sinatra, Public Enemy, Stanisław Soyka, John Coltrane, Charlie Parker, Dire Straits, Rolling Stones czy Lady Pank. Koszt jednego albumu wyniesie 45 złotych.

218027-900-100000 218026-900-100000

Promocja Biedronki może stanowić próbę skonsumowania wciąż popularnej, a w ostatnich latach przeżywającej nawet swoisty renesans, muzyki na płytach winylowych. W minionych latach to właśnie sprzedaż winyli była, obok streamingu, jedną z nielicznych rosnących wartości w branży muzycznej.

Tagi:: ,