Biedronka w Black Friday – 23% rabatu na elektronikę i AGD

Zakupy dołącz do dyskusji (13) 22.11.2017
Biedronka w Black Friday – 23% rabatu na elektronikę i AGD

Udostępnij

Maja Werner

Black Friday w sieci Biedronka będzie prawdziwym „dniem dziecka” dla miłośników elektroniki. Duża sieć dyskontów przygotowała rabat w wysokości 23%. 

Przed kilkoma dniami pisaliśmy jakie plany na Black Friday ma Lidl. Czarny Piątek w Biedronce nie pozostanie mu dłużny, a najbardziej ucieszą się miłośnicy różnej maści elektroniki, gadżetów czy komponentów oraz artykułów gospodarstwa domowego. Biedronka już od kilku lat kusi klientów swoich sklepów artykułami tego typu, ale tym razem promocja ma być naprawdę okazała.

Black Friday w Biedronce

Black Friday w sklepach sieci Biedronka potrwa przez cały najbliższy weekend, czyli od piątku 24.11 do niedzieli 26.11 włącznie. Jak możemy wyczytać w przesłanej na adres redakcji informacji prasowej koncernu Jeronimo Martins Polska: rabat obejmie m.in. laptopy i akcesoria komputerowe, powerbanki, sprzęt audio, telefony i akcesoria do nich, sprzęty służące do gotowania i sprzątania, a także akcesoria do włosów.

Polacy najwyraźniej kochają elektronikę, z której mogą korzystać w podróży, a tym samym dobijają swoje akumulatory. Powerbanki od lat są bowiem nieodłącznym elementem promocji we wszystkich sklepach, marketach i dyskontach. Nie mogło ich zabraknąć również w Biedronce.

Czarny Piątek tylko z kartą „Moja Biedronka”

Rabat 23% niestety niesie jednak za sobą pewne ograniczenia. Z promocyjnych cen będą mogli skorzystać bowiem wyłącznie klienci posiadający zarejestrowaną kartę „Moja Biedronka”. Być może warto więc zatroszczyć się o dopełnienie tej formalności już teraz.

Czarnopiątkowym rabatem objętych zostało ponad 150 produktów. Wśród nich znalazły się na przykład: smartfon Myphone Q-Smart Black Edition w cenie 199,43 zł/szt. oraz powerbank Hykker 2000 MAH MIX w cenie 10 zł/szt. Kierowców z pewnością zainteresuje nawigacja samochodowa 7” Hykker w cenie 165,55 zł/szt. czy radio samochodowe Hykker w cenie 69,22 zł/szt. Z kolei w każdym domu przydadzą się: rozdrabniacz 1l 400W Hoffen w cenie 36,95 zł/szt. czy stacja pogodowa Smukee w atrakcyjnej cenie 20,78 zł/szt. Powyższe ceny są cenami poobniżce. Klientom rabat zostanie naliczony przy kasie.

Moja Biedronka to program lojalnościowy popularnego dyskontu, w którym można zarejestrować się również za pośrednictwem strony internetowej dostępnej pod tym adresem.

Black Friday – relacja na żywo na Bezprawniku

Bezprawnik tradycyjnie już pamięta o czytelnikach zainteresowanych zakupami i w tym roku również będziemy prowadzili relację LIVE z najbardziej atrakcyjnych ofert, jakie naszej redakcji uda się znaleźć w sieci. Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie w piątek (a pewnie i przez dalsze dni weekendu) będziemy promowali tekst z relacją na żywo.