Eurojackpot – nowa loteria budzi wielkie emocje wśród miłośników łatwej gotówki. Dziś losowanie 64 milionów złotych

Zakupy Dołącz do dyskusji (93)
Eurojackpot – nowa loteria budzi wielkie emocje wśród miłośników łatwej gotówki. Dziś losowanie 64 milionów złotych

Jeśli Lotto, Totolotek czy Totalizator Sportowy to dla Ciebie za mało, Eurojackpot wyniki oferuje zdecydowanie bardziej okazałe. Nic dziwnego, skoro kwota wygranej domyślnie liczona jest w euro, a w loterii bierze udział cała Europa. 

Co to jest Eurojackpot?

Od zaledwie kilku miesięcy dostępny jest w Polsce Eurojackpot, choć mieszkańcom 17 innych krajów Unii Europejskiej znany jest już od 2012 roku. To właśnie u naszych najbliższych sąsiadów – w Czechach i w Niemczech – padły dotąd najwyższe wygrane w loterii – 90 milionów euro! W dzisiejszych losowaniu, które w Polsce wzbudza wielkie emocje, do wygrania jest zaledwie 15 milionów euro (co przeliczane jest na 64 miliony złotych), co – jak widać – jest tylko ułamkiem największych wygranych.

Prawdopodobieństwo trafienia 5 liczb oraz 2 liczb specjalnych, a tym samym zdobycia głównej wygranej, wynosi 1 : 95 344 200, więc śmiało można przyjąć, że jest bardzo prawdopodobnym, że udział w loterii to strata pieniędzy.

Jak zagrać w EuroJackpot przez internet?

Oficjalnym partnerem EuroJackpot w Polsce jest bardzo dobrze nam wszystkim znane Lotto. Pojedynczy zakład kosztuje 12,50 zł. 5 z 50 i 2 z 10 liczb można zakreślić samodzielnie lub metodą na chybił-trafił. Zagrać można w kolekturach Toto-Lotka. Granie przez internet niestety nadal nie jest możliwe.

Istnieją też strony internetowe pozwalające zagrać w EuroJackpot online, jednak do niektórych należy podchodzić z ograniczonym zaufaniem i uważnie przeczytać ich regulamin. Część może być nastawiona na oszustwo lub wyłudzenie pieniędzy. Część działa zupełnie uczciwie, ale ma na przykład inne ograniczenia w postaci górnej granicy kwoty, jaką możemy wygrać. Warto być czujnym i uważnym.

Gdzie oglądać losowanie Eurojackpot w internecie?

Losowanie Eurojackpot można oglądać w internecie i to na dodatek za darmo. Loteria publikuje losowania (i transmituje je na żywo) za pośrednictwem swojego kanału w platformie YouTube. Również polski partner EuroJackpot stara się, by aktualne losowanie można było oglądać od razu na stronach Lotto, podmieniając transmisję na aktualną.

EuroJackpot wyniki

Wyniki Eurojackpot poznajemy w każdy piątek o godzinie 21.00 na przykład na wskazanej powyżej stronie Lotto. Totalizator Sportowy jako oficjalny sponsor loterii, bardzo stara się o zapewnienie aktualnych informacji na temat przebiegu EuroJackpot. Jak już ustaliliśmy – szanse na zwycięstwo nie są zbyt duże. Czy warto bawić się w takie zabawy? To już musicie ocenić sami.