Galeria Krosno ogłosiła konkurs na twarz galerii. Wykopowicze tłumnie zaczęli oddawać głosy na jedynego męskiego kandydata

Dobre wiadomości Gorące tematy Na wesoło dołącz do dyskusji (61) 22.11.2019
Galeria Krosno ogłosiła konkurs na twarz galerii. Wykopowicze tłumnie zaczęli oddawać głosy na jedynego męskiego kandydata

Tomasz Laba

Pewna galeria handlowa w Krośnie postanowiła ogłosić konkurs na twarz galerii. Jedynym warunkiem zwycięstwa jest ilość laików pod zdjęciem kandydata. Wykopowicze tłumnie zaczęli oddawać głosy na jedynego mężczyznę w gronie 9 osób.

Niewielka Galeria Krosno postanowiła ogłosić konkurs na nową twarz tego obiektu. Zasady plebiscytu były niezwykle proste. Jednego dnia w określonych godzinach w galerii mógł pojawić się każdy zainteresowany udziałem. Na miejscu fotograf sporządził fotografię kandydata, które następnie umieszczono na facebookowym profilu galerii. Następnie ogłoszono głosowanie, a zwycięzcą  konkursu na twarz Galerii Krosno zostanie osoba, na którą internauci oddadzą najwięcej laików. Po prostu sympatyczny plebiscyt.

Ostatecznie na profilu galerii znalazły się zdjęcia dziewięciu śmiałków. Ośmiu kobiet i jednego mężczyzny. To właśnie ten jeden kandydat wzbudził zainteresowanie internautów. Jeden z wykopowiczów napisał w serwisie informacje, że jedna z uczestniczek konkursu poprosiła go o oddanie na nią głosu. Gdy ten odmówił, ta obraziła się na niego. Zainteresowany sprawdził pozostałe kandydatury i po jedynego męskiego kandydata w tym gronie, pochwalił się swoim odkryciem na łamach serwisu.

miraski, w jakiejs pipidowie na podkarpaciu jest konkurs na twarz galerii krosno. w konkursie julki maja po 1000 glosow a jedyny facet w zestawieniu ledwie 30 glosow.

Wpis z prędkością błyskawicy zyskiwał coraz większą popularność. To z kolei bezpośrednio przełożyło się na ilość oddanych na niego głosów. Raczej nie ma wątpliwości, kto zostanie nową twarzą Galerii Krosno. W tej chwili na mężczyznę głos oddało już 34 tysiące osób. Dla porównania kontrkandydatka z największą ilością głosów ma ich zaledwie 1700.

Galeria Krosno – Wykop rozsławił konkurs na całą Polskę

Co ciekawe, regulamin konkursu nie przewiduje żadnych innych dodatkowych warunków dla zwycięzcy. To może dziwić, bo w taki sposób w dość prosty sposób można wpłynąć na rozstrzygnięcie. Wykopowicze szybko odnaleźli odpowiednie postanowienia regulaminu i udokumentowali je na wypadek niespodziewanych zmian zasad gry w jej trakcie.

W drodze polubień przez portal FB zostanie wyłoniony zwycięzca – będzie to osoba, która otrzyma najwięcej polubień pod swoim zdjęciem.

Głosowanie trwa do 29 listopada do godziny 20.00. Wydaje się jednak, że zwycięzca może być tylko jeden. Sam zainteresowany jest zaskoczony takim obrotem sprawy. W rozmowie z portalem naTemat przyznał, że bardzo rozśmieszyły go niektóre komentarze pod jego zdjęciem.

Nie spodziewałem się czegoś takiego. To coś niewyobrażalnego. Dziękuję wszystkim, którzy docenili mnie i mój wygląd . Bardzo mi się też podobały komentarze. Niektóre były niezwykle oryginalne i śmieszne. Czytałem je wczoraj od południa do późnego wieczora i nie mogłem powstrzymać się ze śmiechu. Podziwiam kreatywność internautów i to, że stworzyli tak humorystyczną i przyjemną atmosferę.

61 odpowiedzi na “Galeria Krosno ogłosiła konkurs na twarz galerii. Wykopowicze tłumnie zaczęli oddawać głosy na jedynego męskiego kandydata”

 1. Gość po prostu zasługuje by być twarzą tej galerii, przecież ta akcja jest ogólnokrajowa, lepszej reklamy nie dałaby żadna inna osoba

 2. „obraziła się na niego”? To w myśl tego powiedzenia które brzmi jakoś mniej więcej tak – „nie ukradł i zegarek, tylko jemu ukradli i to rower”.
  O ile się nie mylę a cytat wykopowicza jest ogólnie dostępny – „jak na nia nie zaglosowalem to zaczela mnie wyzywac”.
  Teraz tylko czekać na internetową odsiecz wiedeńską kiedy Dżesika, Mafaszyn i Julka zaktywizują swoje „fanki”. Niewykluczone również iż sprawą zajmie się parlamentarna grupa kobiet, to ewidentna dyskryminacja ze strony wykopu i wykopowicza. Z Wiejskiej słyszane są już groźne i gniewne pomruki z lewego skrzydła, nie będzie przyzwolenia na taką nietolerancję, niewykluczone, że do laski, o przepraszam, laska marszałkowskiego zostanie wniesiony projekt dotyczący delegalizacji Wykopu.

   • Szacunek dla kobiet jest znamieniem kultury i myślę, że 20 lat spędzone przeze mnie z jedną kobietą (i to bez ślubu!) jest wystarczającym listem uwierzytelniającym, niemniej jednak przyznaję, że ekm, delikatnie rzecz ujmując mocno lewicowy (feministyczny, ąę przez bibułkę proszę mi wybaczyć moją ewentualną niekompetencję i niewłaściwe porównanie) punkt widzenia części Pań jest wdzięcznym obiektem do żartów.
    I coś mi się wydaje, że w tym Sejmie będzie jeszcze co nie miara okazji by serdecznie się pośmiać i sobie pożartować. A czy słusznie? Cóż, w imię wszechobejmującej lewicowej tolerancji proszę dać mi tę możliwość :-)

 3. Artykuł spoko, razi mnie tylko jedna rzecz. Dostajemy lajki na fejsie a nie laiki. 10 laików, jak mam to czytać, dziesięciu laików, czy dziesięć lajków?

  • Jakby tego regulaminu przestrzegać to musieli by wyłączyć połowę kont [nie tylko za ten punkt]… Więc pewnie nic się nie stanie – jak zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *