Gdzie oglądać mecz Polska – Kolumbia za darmo w internecie? Kiedy mecz Polaków jest „legalny”?

Technologie Dołącz do dyskusji (2)
Gdzie oglądać mecz Polska – Kolumbia za darmo w internecie? Kiedy mecz Polaków jest „legalny”?

Mecz Polska – Kolumbia można obejrzeć w internecie legalnie, za darmo. Można, a nawet trzeba, ponieważ od tego meczu zależą dalsze losy naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata 2018. Gdzie oglądać mecz Polska – Kolumbia legalnie, za darmo, w internecie?

Dzisiejszym pojedynek reprezentacji Polski w piłce nożnej jest kluczowy dla naszego narodu z punktu widzenia dalszej obecności na najbardziej elitarnym turnieju piłkarskim świata. Po tym jak w meczu z Senegalem Polacy bardzo mocno rozczarowali swoją grą i ostatecznie przegrali konfrontację 1-2, dziś – aby marzyć o dalszym uczestnictwie w turnieju – muszą przynajmniej zremisować. A najlepiej wygrać mecz, by wszystkie sprawy do samego końca pozostawały w ich rękach. I nogach.

Mecz Polska – Kolumbia możemy obejrzeć dziś o godzinie 20.00

Selekcjoner Adam Nawałka wykonuje nerwowe lub genialne ruchy – to ocenimy po meczu. Zgodnie z przeciekami skład naszej kadry czeka mała rewolucja kadrowa, a zawodnik rozczarował się między innymi kluczowymi dla naszej kadry gwiazdami Bundesligi – Kubą Błaszczykowskim i Łukaszem Piszczkiem. W podstawowym składzie ma również zabraknąć Kamila Grosickiego. Na boisku nie pojawią się również Arkadiusz Milik oraz Thiago Cionek, ale akurat ta decyzja wydaje się być usprawiedliwiona.

Polska ma zagrać w ustawieniu 3-4-2-1, choć oczywiście są to tylko przedmeczowe spekulacje mediów.

Szczęsny – Piszczek Bednarek Pazdan – Bereszyński Góralski Krychowiak Rybus – Kownacki Zieliński – Lewandowski

Gdzie oglądać mecz Polska – Kolumbia w internecie za darmo?

Mecz Polska – Kolumbia na żywo pokażą o godzinie 19:50 telewizje TVP1, TVP Sport oraz TVP 4K. W TVP Sport studio przed występem Polski na mundialu rozpocznie się już o godzinie 16:25, w którym posłuchamy porcji bezużytecznych ciekawostek i statystyk, które już koło godziny 20.00 kompletnie stracą na znaczeniu. Mecz komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Radosław Gilewicz.

Jeśli zaś chodzi o oglądanie spotkania w internecie, to najlepszym rozwiązaniem jest stream dostępny na stronie sport.tvp.pl lub też aplikacja Sport TVP dostępna na smartfony i tablety zarówno z systemem iOS, jak i Android.

Mecz Polaków w internecie – czy to legalne?

Tak jak już tłumaczyliśmy przy okazji meczu Polska-Senegal, jest to raczej kwestia, która nie budzi większych wątpliwości, ale biorąc pod uwagę tematykę Bezprawnika, doprecyzujmy: oglądanie meczu Polska-Senegal na łamach strony internetowej Telewizji Polskiej jest legalne dla obywateli naszego kraju, w tym również tymczasowo przebywających za granicą w obrębie terytorium Unii Europejskiej.