Konkurs, a w nim Świeżaki – 600 sztuk do wygrania w gazetce z sieci Biedronka „KropkaTV”

Zakupy Dołącz do dyskusji (7)
Konkurs, a w nim Świeżaki – 600 sztuk do wygrania w gazetce z sieci Biedronka „KropkaTV”

Biedronka już od lat sprzedaje bliski swojej marce magazyn zawierający między innymi program telewizyjny – KropkaTV. W najnowszym numerze znajdziemy jednak również konkurs, w którym do wygrania będą Świeżaki. 

Te same Świeżaki, które we wrześniu tak bardzo elektryzowały opinię publiczną (obecnie, na szczęście, sprawy się trochę uspokoiły). Jeśli jakimś cudem przespaliście te historie – przypominamy. Ludziom stawiano zarzuty za to, że kradli naklejki, które można było wymienić na popularne maskotki. W internecie wokół pluszaków wybuchały całe awantury, a niektórzy chcieli wymieniać Świeżaki za seks. Nie brakło też oszustów naciągających na loterie  SMS oraz innych pomysłów wykorzystujących bezgraniczną miłość do maskotek. Najzabawniejsze, że wpisując w google hasło „gdzie kupić Świeżaki w internecie„, szybko dowiemy się, że za około 20 złotych sprzedawane są na AliExpress. Wcale nie trzeba się zabijać o naklejki.

No dobrze, ale co zrobić, jeśli chcemy otrzymać Świeżaki za darmo?

Jeśli interesują nas darmowe Świeżaki, mamy kilka opcji do wyboru. Możemy na przykład zagadywać przypadkowych ludzi na Facebooku i opowiadać im o różnych historiach medycznych, z którymi borykają się nasze dzieci. Możemy też wziąć udział w konkursie KropkaTV. Najnowszy numer magazynu dziś rano trafił do sklepów sieci Biedronka i warto nadmienić, że jest to wydanie jubileuszowe. 600. numer uświetni konkurs, w którym do wygrania jest 600 Świeżaków.

konkurs świeżaki biedronka

Aby wziąć udział w konkursie, należy spełnić warunki przedstawione na ilustracji powyżej.

Konkurs i Świeżaki w gazetce z sieci Biedronka

Konkurs wymaga ułożenia życzeń w postaci jubileuszowego wierszyka, w którym obowiązkowo powinny wystąpić słowa Kropka TV i Świeżaki. W konkursie można wziąć udział za sprawą SMS-a, co wydaje się dość ograniczającą formą uczestnictwa, a także wysyłając je na adres mailowy lub tradycyjną pocztą.

Szkoda, że zgłoszenia do konkursu nie są publiczne. Świeżaki pomimo szlachetnych założeń popularyzowania zdrowego trybu życia i odżywiania (z naciskiem na warzywa i owoce), przyciągnęły dość specyficzną widownię, która bardzo szybko stała się internetowym memem. Internauci z wielką pasją i uwielbieniem śledzą od kilku tygodni, jak niektóre osoby przekraczają granice dobrego smaku w celu zdobycia pluszowej borówki czy kalafiorka.

Aż szkoda, że w gronie Świeżaków nie znajduje się kiwi. Byłaby piękna rymowanka.