mBank daje rabat lub zwraca pieniądze za tankowanie i zakupy na stacjach BP

Finanse Moto Zakupy dołącz do dyskusji (173) 18.01.2019
mBank daje rabat lub zwraca pieniądze za tankowanie i zakupy na stacjach BP

Maja Werner

mOkazje to usługa mBanku, która pozwala skorzystać z promocji w rozmaitych sklepach. Na ogół nie ma się czym ekscytować, ale akurat promocja zorganizowana z BP to gratka dla zmotoryzowanych.

mOkazja dotycząca sieci stacji benzynowych BP to promocja cykliczna, która powraca od czasu do czasu do oferty banku. Co więcej, część internautów skarży się, że nie ma jej w swoim bankowym panelu, więc wygląda na to, że jest to promocja dla wybranych.

Jak skorzystać z 4% zwrotu za BP w mBanku?

mOkazja nie wymaga dodatkowego zapisu. Regulamin promocji wskazuje jasno, że by do niej przystąpić, wystarczy zapłacić kartą mBanku na stacji BP (nie tylko tankując – również robiąc zakupy, przy czym promocja nie dotyczy zakupu alkoholu i produktów tytoniowym) co najmniej 100 złotych. mBank przeleje na konto w ciągu 60 dni kwotę będącą równowartością 4% dokonanych zakupów.

Jeśli więc na stacji zatankujemy i zrobimy zakupy za 320 złotych, na nasze konto powędruje 12 złotych zwrotu. Pytanie brzmi: na ile jest tego typu promocja grą wartą świeczki. Możemy skorzystać z niej maksymalnie 3 razy.

Jak skorzystać z 20 zł zwrotu za BP w Mbanku?

Część osób ma w swoim banku mOkazję skonstruowaną w zupełnie inny sposób. I tak oto w ich przypadku jest to propozycja mniej korzystna – osoby, który zatankuję 3-krotnie za przynajmniej 150 złotych i zapłacą za to kartą mBanku, będą mogły liczyć na zwrot 20 złotych. Z okazji można skorzystać tylko jeden raz. Co ciekawe, internauci zgłaszają, że w ich panelach mOkazji pojawiają się też promocje kompletnie niewarte uwagi, gdy za tankowanie zwracane jest tylko… 5 złotych.

Promocje trwają do 7. kwietnia 2019 roku. Nie wiadomo od czego zależy dopasowanie danej promocji do konkretnego użytkownika, natomiast z ofertą przygotowaną danemu klientowi możemy zapoznać się po zalogowaniu do sekcji mOkazji w mBanku.

To nie pierwsza taka sytuacja, gdy duży bank oferuje promocyjne warunki tankowania na stacjach benzynowych dla swoich klientów. Wspomniany mBank oraz PKO BP oferowali darmowe tankowanie na stacjach benzynowych należących do Orlenu. Szerzej omawialiśmy zasady tamtej promocji w grudniu.

Tagi:: , ,