Szukanie parkingu na 2 tygodnie nie ma sensu. Aplikacja mytaxi zabierze na dworzec i lotnisko za półdarmo

Gorące tematy Lokowanie produktu Zakupy Dołącz do dyskusji (20)
Szukanie parkingu na 2 tygodnie nie ma sensu. Aplikacja mytaxi zabierze na dworzec i lotnisko za półdarmo

Aplikacja mytaxi bardzo intensywnie walczy o to, by przewóz osób – ten w pełni legalny – wprowadzić w XXI wiek. Usługa regularnie organizuje liczne promocje i właśnie poznaliśmy szczegóły kolejnej z nich, która przyda się szczególnie osobom wyjeżdżającym na wakacje. 

Z dworcem, jak z dworcem. Akurat w Warszawie znajdują się one w stosunkowo dobrym komunikacyjnie miejscu. Ale transport na lotnisko zawsze jest prawdziwym utrapieniem. Parkingi na lotniskach są drogie i niezbyt dobrze połączone z samym terminalem, w rezultacie każda wycieczka nieodłącznie wiąże się z dylematem na temat dojazdu. To może taksówka? To zwykle najlepsze rozwiązanie, choć na Okęcie – nie mówiąc już nawet o Modlinie – jest daleko, a impulsy biją.

Twórcy aplikacji mytaxi zdają się rozumieć ten problem osób podróżujących na wakacje i zdecydowali się wykorzystać ten aspekt do promowania swojej usługi. To nie pierwszy raz, kiedy w tym roku starają się celnie i „na czasie” dopasowywać do klientów rynku transportu drogowego. Łącznie naliczyłam takich promocji już pięć – przeważnie na zasadzie -50% w godzinach poza szczytem (-25% w godzinach szczytu), ale w marcu była też bardzo interesująca oferta „Kolekcjoner kursów”: po odbytych 5 kursach z płatnością przez aplikację, voucher 30 PLN naliczał się automatycznie każdemu.

Podróż na dworzec lub lotnisko 50% tańsza z mytaxi

Jeżeli w sierpniu 2017 wybieramy się na lotnisko lub dworzec taksówką, swego rodzaju karygodną niegospodarnością byłoby zamówienie jej w inny sposób, niż za pośrednictwem mytaxi. A wszystko dlatego, że aplikacja oferuje 50% rabat na transport na wybrane, popularne lotniska i dworce. Pełną ich listę znajdziecie w tabelce poniżej:

Z góry wiesz ile płacisz

Nowa oferta mytaxi ma jeszcze jedną zaletę. Ceny dotarcia na wybrane, oddalone nieco od centrum lotniska są zryczałtowane (różnią się w zależności od tego, z którego miejsca ruszamy) i dzięki temu z góry wiemy ile zapłacimy za podróż w interesujące nas miejsce. Z uwzględnieniem wakacyjnego rabatu 50% stawki kształtują się w następujący sposób:

– z Warszawy na Lotnisko Modlin od 49 zł do 77 zł,
– z Krakowa na Lotnisko Balice od 23 zł do 40 zł,
– z Gdańska na Lotnisko Rębiechowo od 13 zł do 40 zł

Jak skorzystać z promocji mytaxi Summer?

Zgodnie z regulaminem akcji, promocja adresowana jest do użytkowników aplikacji mytaxi w wersji na platformę Android lub iOS, którzy w sierpniu 2017 roku płacąc za pośrednictwem aplikacji mytaxi zamówią kurs w strefie „objętej obszarem promocji”, czyli prowadzący na jeden z wybranych dworów lub lotnisk. Strona internetowa akcji w szczegółowy sposób określa, w formie graficznej, obszar promocji dla poszczególnych obiektów.

Taksówkarz dokonujący przewozu otrzymuje pełną opłatę za kurs, natomiast pasażer płaci w takiej sytuacji jedynie 50% – resztę dopłaca mytaxi. Ważne – promocja mytaxi Summer nie łączy się z innymi promocjami mytaxi, ale pasażer może ustalić, z której konkretnie oferty chce w przypadku danego przewozu skorzystać.

Na wczasy taksówką

Od wielu lat taksówka wydaje się najbardziej sensownym i oczywistym sposobem dotarcia na dworzec i lotnisko, z tego też względu pomysł promowania swoich usług przez coraz popularniejszą aplikację mytaxi w taki właśnie sposób, wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Skorzystacie z oferty Summer jeszcze tego lata?

Wpis powstał w ramach współpracy z mytaxi