Promocja 2+2 w Rossmann powraca do drogerii, ale skorzystamy tylko raz. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę w jej regulaminie

Zakupy dołącz do dyskusji (4) 09.01.2019
Promocja 2+2 w Rossmann powraca do drogerii, ale skorzystamy tylko raz. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę w jej regulaminie

Udostępnij

Aleksander Serwiński

Promocja 2+2 w Rossmann to jedna z najbardziej przyciągających konsumentów promocji. Rozpoczęła się w środę 9 stycznia 2019 roku pod hasłem „Zadbaj o siebie, zadbaj o naturę”. Dla członków klubu Rossmann przewidziane są specjalne oferty. Na których artykułach można najwięcej oszczędzić?

Akcja obejmie wybrane produkty – łatwo je rozpoznać, będą oznaczone w sklepie czerwoną etykietą, z zaznaczoną nazwą promocji. Akcja promocyjna potrwa aż do 18 stycznia lub do wyczerpania zapasów. Obejmie także Drogerię Internetową. Ze względu na nazwę i główne hasło, obejmie ona głównie produkty związane z szeroko pojętą troską o środowisko. W ofercie znajdzie się więc zdrowa żywność, wybrane środki papiernicze, higieniczne i kosmetyczne, które są przyjazne naturze. Bardzo atrakcyjna oferta jest skierowana min. dla rodziców dzieci, ludzi o wrażliwej skórze i tych, którym na sercu leży środowisko.

Promocja 2+2 w Rossmann – możesz skorzystać tylko raz

Każdy członek Klubu Rossmann może skorzystać z oferty promocyjnej wyłącznie raz. Kartę Klubu można wrobić w aplikacji mobilnej bądź po zalogowaniu się na stronę Drogerii. Mechanika jest bardzo prosta – przy zakupie czterech artykułów danego typu, oznaczonych promocją, dwa tańsze będą gratis. Przykładowo – gdy kupimy cztery pasty do zębów oznaczone promocją (różnych marek) dwie tańsze będą kosztowały po 0 złotych. Ważną informacją jest to, że produkty nie mogą być identyczne.

Promocja 2+2 w Rossmann działa w oparciu o regulamin promocji. Zgodnie z nim pełnowartościowe produkty kupione w jej ramach nie podlegają zwrotowi pojedynczo. Traktowane są jako jeden „koszyk” produktów, w celu uniknięcia sytuacji, gdy wymieniamy, bądź chcemy zwrotu gotówki za towar, który kosztował 0 złotych.

Jak oszczędzić najwięcej?

Może to oczywiste, ale promocja 2+2 w Rossmann pozwala oszczędzić najwięcej, jeżeli kupimy cztery produkty w identycznej cenie – im bardziej cena wszystkich produktów będzie zbliżona, tym większa będzie oszczędność. W przypadku produktów o równej cenie, oszczędność wyniesie aż 50% – w przypadku gdy pojawi się różnica w cenie odpowiednio mniej. Sprawę komplikuje fakt, że nie możemy kupić takich samych produktów.