mBank popiera Pol’and’Rock i z okazji festiwalu oferuje specjalną promocję

Dobre wiadomości Finanse dołącz do dyskusji (25) 24.06.2019
mBank popiera Pol’and’Rock i z okazji festiwalu oferuje specjalną promocję

Agata Łuczak

To już tradycja, że promocja mBanku pojawia się przy okazji tego wydarzenia. Jeśli akurat poszukujesz odpowiedniej dla siebie oferty, to czemu by nie skorzystać? Sprawdź na co możesz liczyć.

mBank gra w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Niecałe dwa lata temu bank został partnerem, a  także sponsorem WOŚP. Tak się składa, że organizacja ta jest również organizatorem festiwalu odbywającego się co roku – Przystanek Woodstock. Obecnie zmieniona nazwa tej imprezy to Pol’and’Rock i w tym roku odbywa się ona w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Promocja mBanku specjalnie dla fanów festiwalu

W tym roku również można skorzystać z oferty przygotowanej przez bank. Mowa o koncie osobistym na promocyjnych i atrakcyjnych warunkach.  Ciekawostką jest fakt, że sam Jurek Owsiak, założyciel i prezes fundacji WOŚP zaprojektował kartę płatniczą specjalnie na tę okazję. Karty należą do edycji limitowanej. Niby jest ich 10 tysięcy sztuk, ale wśród fanów festiwalu mogą rozejść się jak świeże bułeczki. O karty mogą wnioskować zarówno obecni klienci mBanku jak i ci, którzy dopiero chcą otworzyć rachunek w tym tym banku.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja mBanku dotyczy nowych klientów, którzy łącznie mogą otrzymać 140 zł. Należy otworzyć rachunek osobisty eKonto, w ciągu 7 dni zasilić je jednorazową kwotą minimum tysiąc złotych, a także wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do tego rachunku. Kwota tych transakcji nie jest w żaden sposób określona. Po wykonaniu tych czynności 100 zł jest twoje. Kolejne 40 zł możesz zgarnąć, jeśli powtórzysz te same aktywności na swoim koncie w kolejnym miesiącu.

Osoby, które są zatem na etapie szukania rachunku osobistego, może zainteresować okresowa promocja mBanku. Spełnienie wymogów postawionych przez bank nie jest specjalnie kłopotliwe. Powinno być to możliwe już przy standardowym i aktywnym korzystaniu z konta, zwłaszcza, że warunki są właściwe dwa. Najważniejsze jest zatem to, by na konto bankowe w mBanku spływało wynagrodzenie; zwłaszcza, że transakcje nie mają określonej kwoty, więc mogą być naprawdę symboliczne. A fani festiwalu mogą przy okazji pochwalić się specjalną kartą „festiwalową” mBanku.