Rosjanin pozwał Apple za to, że iPhone zrobił z niego homoseksualistę

Na wesoło Technologie Zagranica Dołącz do dyskusji (208)
Rosjanin pozwał Apple za to, że iPhone zrobił z niego homoseksualistę

Dla wielu z nas ojczyzną bezsensownych pozwów bez wątpienia jest USA. Tylko tam można pozwać za nudną pracę czy gorącą kawę w kubku. Zagrożenie dla podium przyszło ze wschodu, a konkretnie z Rosji. Pewien Rosjanin pozwał Apple za to, że zrobiło z niego geja. W konsekwencji ten nie może uwolnić się z homoseksualnego związku. 

Do rosyjskiego sądu wpłynął pozew od pewnego mężczyzny, który domaga się miliona rubli zadośćuczynienia od amerykańskiego giganta Apple. Mężczyzna twierdzi, że aplikacja na jego iPhonie sprawiła, że ten stał się homoseksualny. Ma przez to przeżywać istne katusze emocjonalne i nie może uwolnić się z homoseksualnego związku.

Można powiedzieć, że cała historia zaczęła się bardzo niewinnie. Za wszystkim, jak podejrzewam, stała chęć zysku, a wszystkiemu winne są kryptowaluty. Mężczyzna w 2017 roku zainstalował na swoim iPhonie aplikację, która służyła jako portfel kryptowalut. Nie wiadomo, jaka konkretnie transakcja wpłynęła na całe przyszłe życie mężczyzny, ale faktem jest, że oczekiwał przypływu bitcoinów. Zamiast tego do jego portfela trafiła inna waluta – GayCoin. Konkretnie 69 GayCoinów. Do przelewu dołączono krótką notatkę o treści „nie oceniaj, dopóki nie spróbujesz„. Rosjanin uznał, że najwyższy czas spróbować związku z innym mężczyzną.

Rosjanin pozwał Apple za to, że zrobiło z niego homoseksualistę

Od tego czasu ma być uwikłany w różne homoseksualne związki i nie może się z nich uwolnić. Postanowił więc dochodzić sprawiedliwości przed sądem. W pozwie skierowanym przeciwko Apple napisał, że teraz ma chłopaka i nie bardzo wie, jak ma całą sytuację wyjaśnić swoim rodzicom. Pisze, że jego życie zmieniło się na gorsze i „już nigdy nie będę normalny”. Jeszcze ciekawsze są oskarżenia wymierzone przeciwko Apple. Rosjanin twierdzi, że „Apple podstępnie popchnęło go w stronę homoseksualizmu, co spowodowało nieodwracalne straty moralne.

https://twitter.com/modoparty/status/1179677529403248641?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1179677529403248641&ref_url=https%3A%2F%2Ftech.wp.pl%2Frosja-mezczyzna-pozywa-apple-twierdzi-ze-iphone-uczynil-go-gejem-6431122534893185a

Jeszcze ciekawsze są twierdzenia pełnomocnika mężczyzny. Ten całą sprawę opiera na tym, że jego zdaniem Apple ponosi odpowiedzialność za aplikacje, z których korzystają użytkownicy iPhonów. Nawet pomimo tego, że wymiana danych następuje za pośrednictwem aplikacji autorstwa innych firm.