Słodziaki w Biedronce. Analizujemy regulamin promocji pozwalającej zdobyć Gang Słodziaków

Zakupy dołącz do dyskusji (34) 26.08.2018
Słodziaki w Biedronce. Analizujemy regulamin promocji pozwalającej zdobyć Gang Słodziaków

Tomasz Laba

Gdy Biedronka rozpoczynała swoją promocję z Gangiem Świeżaków, śmiechom nie było końca. Jej spektakularny sukces sprawił, że sieć była na ustach klientów w całym kraju. Pozostałe sieci próbowały wprowadzić swoje odpowiedniki pluszowych maskotek, jednak bez powodzenia. Od nowego tygodnia Biedronka rusza z kontynuacją swojej słynnej promocji. Gang Słodziaków w Biedronce. Słodziaki w Biedronce już od jutra.

Nie jestem w stanie sobie przypomnieć drugiej takiej promocji, która równie mocno zakorzeniła się w powszechnej świadomości, jak Świeżaki z Biedronki. Pluszowe warzywa, które można było odebrać w zamian za naklejki zdobywane za wydawanie pieniędzy przy kasach, doczekały się aż trzech edycji. Konkurencyjne sieci handlowe również próbowały skopiować sukces Świeżaków, jednak bezskutecznie. Od przyszłego tygodnia Biedronka rusza z nową akcją, którą zamierza przyćmić sukces pluszowych warzyw. Tym razem na kolekcjonerów będą czekały leśne zwierzaki, czyli Gang Słodziaków w Biedronce.

Gang Słodziaków – kim są tajemnicze Słodziaki?

Od poniedziałku klienci sieci Biedronka będą mogli wymieniać zdobyte naklejki na nowe maskotki, którymi będą lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia. Zasady promocji będą analogiczne do tych, które obowiązywały podczas akcji ze Świeżakami. Za każde wydane 40 złotych klienci otrzymają jedną naklejkę. Po zebraniu 60 naklejek będzie można wymienić je na jedną z sześciu maskotek. Dla niecierpliwych przeznaczono możliwość zakupienia maskotki za 19,99 zł i 30 naklejek. Ci, którzy nie mają ochoty zbierać naklejek, będą mogli kupić Słodziaka za jedyne 49,99 zł

Gang Słodziaków w Biedronce

Słodziaki w Biedronce – jak zdobyć Gang Słodziaków?

Za każde wydane 40 zł klienci otrzymają jedną naklejkę do kolekcji. Dodatkowe naklejki można otrzymać w następujących przypadkach:

 • zakupy z użyciem karty Moja Biedronka – dodatkowa 1 naklejka
 • zakupy warzyw lub owoców – dodatkowa 1 naklejka
 • zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł – dodatkowa 1 naklejka

Warunkiem otrzymania dodatkowych naklejek jest zrobienie zakupów za co najmniej 40 zł lub wielokrotność tej kwoty.

Łatwo wyliczyć, że uzyskanie jednego Słodziaka za same naklejki będzie wymagało pozostawienia w kasie sklepu 2400 zł. Zebranie całej kolekcji wiąże się z zakupami na kwotę 14 400 zł. Wystarczy jednak zarejestrować kartę Moja Biedronka, aby maskotki zebrać dwa razy szybciej. Nie da się ukryć, że najtaniej wyjdzie po prostu wydać 300 zł na kupno samych maskotek.

Cała akcja, oczywiście poza zbieraniem maskotek, ma zachęcać rodziców do czytania swoim dzieciom. Dlatego przygotowano specjalną książkę, która opisuje historię Gangu Słodziaków. Pamiętacie konkurs literacki Biedronki Piórko 2018? Książka, która teraz jest integralną częścią promocji, została napisana przez jurorkę tego konkursu – Renatę Piątkowską. Książka będzie dostępna za 9,99 zł lub 15 naklejek.

Promocja Gang Słodziaków w Biedronce potrwa od 27 sierpnia do 18 listopada. W tym czasie będzie można kolekcjonować naklejki, natomiast ich wymiana na Słodziaki będzie możliwa do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

34 odpowiedzi na “Słodziaki w Biedronce. Analizujemy regulamin promocji pozwalającej zdobyć Gang Słodziaków”

 1. Można zebrać 60 naklejek zostawiając w kasie 600 zł.

  A to zdanie:

  Nie da się ukryć, że najtaniej wyjdzie po prostu wydać 300 zł na kupno samych maskotek.

  jest prawdą tylko wtedy, gdy wszystkie zakupy po dokonaniu zapłaty wywalisz do kosza.

  • Tak, więc leć do biedry i rób potrzebne Ci zakupy za 3600 zł. Powiedz mi ile razy zdarzało Ci się wydać tyle w sklepie spożywczym i nie wyrzucić z tego nic? Oczywiście mówimy tu o produktach specjalnych, które nie są specjalne dla Ciebie, a dla sklepu, aby zeszły z półek… W każdym innym wypadku kwota do wydania wzrasta, a pamiętaj, że masz niewiele czasu i do tego rygor, że pula jest ograniczona. A więc najlepiej zebrać kolekcję jak najszybciej… Widzę, ze nawet tu nikt nie doszedł do oczywistości, choć to już nie pierwsza akcja…

   • A ktoś Ci każe brać w tym udział? Ktoś każe Ci zebrać wszystkie słodziaki tylko przy użyciu naklejek? Te słodziaki to jest tylko dodatek.
    Jeśli masz parcie, że potrzebujesz wszystkie, to kupujesz je bezpośrednio.

    Robiąc codzienne zakupy (nic ponad to, co i tak bym nie kupił) już jednego słodziaka odebrałem – siostrzenica zadowolona.
    Być może uzbieram jeszcze na drugiego, być może nie, obojętne mi to.

 2. Plebejska zabawa 3.0 dla otępiałej umysłowo gawiedzi.
  „Madki” w pierwszym szeregu – Na ramię broń i do boju – szturmem! Hurrrrrrraaaaaa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *