Plus chce podarować nam technologiczne prezenty na święta. Oprócz drugiego smartfona w prezencie możemy mieć także dwa abonamenty w cenie jednego

Lokowanie produktu Technologie Zakupy Dołącz do dyskusji
Plus chce podarować nam technologiczne prezenty na święta. Oprócz drugiego smartfona w prezencie możemy mieć także dwa abonamenty w cenie jednego

To już czas abyśmy wybrali atrakcyjne, świąteczne prezenty dla bliskich. Nowoczesny i niezawodny smartfon zawsze jest świetnym wyborem. Nie wiem, jak wy, ale ja lubię, kiedy oferta jest połączona z atrakcyjnymi zniżkami na abonament. Wtedy czuję, że propozycja jest przygotowana w sposób kompleksowy. Dlatego swoją uwagę skierowałem na Plusa. Oferta operatora jest przemyślana, więc wybór jej może umilić nam także okres przedświąteczny. 

Dwa abonamenty w cenie jednego to idealne rozwiązanie dla par

Świąteczna oferta plusa jest skierowana do osób, które chcą mieć atrakcyjne usługi bez wydawania dużej sumy pieniędzy co miesiąc. Przez 12 miesięcy możemy cieszyć się dwoma abonamentami w cenie 69 zł lub 59 zł miesięcznie z rabatami. W pierwszym wypadku otrzymujemy na rok wspólny pakiet 240 GB i nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Po roku cena wzrasta do 129 zł miesięcznie z rabatem.

W drugim wypadku Plus przygotował bardzo ciekawą ofertę w niższej cenie dla klientów kupujących lub przedłużających umowę telewizji Polsat Box za min. 20 zł/miesięcznie lub internet za 19 zł miesięcznie. Za 59 zł miesięcznie z rabatami otrzymamy 100 GB internetu do wspólnego korzystania, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Po 12 miesiącach opłata za dwa abonamenty wyniesie 109 zł/mies. z rabatem.

Plus dba także o duże rodziny. Świadczy o tym fakt, że przygotował abonamenty rodzinne już za 29 zł/mies. z rabatami, a w nich aż 50 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Oferta jest o tyle ciekawa, że Plus daje nam możliwość dobrania aż 5 kart z umową na dwa lata przy jednoczesnym zakupie urządzenia lub na rok bez telefonu dla przenoszących numer do zielonej sieci. Przy wyborze dwuletnich abonamentów oferta ta może przynieść nam korzyści finansowe. W przypadku wyboru abonamentów na dwa lata, możemy zaoszczędzić aż 3600 zł. Warunkiem skorzystania z abonamentu rodzinnego za 29 złotych jest posiadanie pierwszej umowy z minimalnym zobowiązaniem 44,90 zł miesięcznie.

Właściciele firm także mogą poczuć magię świątecznych prezentów

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na wybór świątecznej oferty od Plusa, mogą również liczyć na oszczędności. Prowadzenie firmy stanie się łatwiejsze wtedy, gdy zdecydujemy się dobrać idealny pakiet do naszych potrzeb. Właściciele firm mogą zatem zakupić ofertę dwóch abonamentów w cenie 59 zł + VAT miesięcznie z rabatami i umową na rok. Pakiet danych wzrasta w przypadku przedsiębiorców do 140 GB. Tak jak w przypadku klientów indywidualnych, właściciele firm, którzy kupią lub posiadają pakiet Polsat Box za minimum 16,26 zł (20 zł z VAT) miesięcznie lub Internet za minimum 15,44 zł (19 zł z VAT) miesięcznie lub inny abonament głosowy za minimum 49 zł (60,27 zł z VAT) miesięcznie, mogą liczyć także na tańszy wariant pakietu dwóch abonamentów za 49 zł + VAT miesięcznie i wspólny pakiet 60 GB. Po roku cena wzrasta do 89 zł + VAT z rabatem.

Chcąc kupić prezent na święta, rozglądamy się oczywiście za świetnym smartfonem. Plus przygotował dla nas Drugi smartfon w prezencie

Tym razem operator daje nam możliwość wyboru spośród 31 zestawów. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, które przedłużają obowiązującą umowę lub podpisują nową na abonament. Jednym z nich jest zestaw smartfonów Motorola, a konkretnie moto g84 5G 12/256GB i moto e13 2/64GB. Model moto g84 odznacza się nie tylko szybkim, ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 695 5G, ale także niezwykle wysoką częstotliwością odświeżania, wynoszącą 120 Hz. Jest to zatem urządzenie idealne do grania w gry, a także wyświetlania realistycznych i płynnych animacji.

Oprócz świetnych smartfonów marki Motorola, Plus ma także urządzenia Samsung. Jednym z nich jest Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB w zestawie z A14 4/64BG w ramach promocji. A54 to telefon, który jest idealny do wyświetlania zdjęć. Dzięki ekranowi AMOLED niezwykle ładnie odwzorowuje kolory. Smartfon ten ma również inną bardzo przydatną funkcję – usuwanie niechcianych obiektów ze zdjęć. Dzięki tej funkcji możemy szybko i sprawnie usunąć obiekt, który przypadkowo znalazł się w kadrze.

W ofercie Plusa nie mogło zabraknąć także smartfonów marki Xiaomi, które są niezwykle popularne i cenione przez wielu użytkowników. Jednym z modeli dostępnych w zestawie jest Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB, który dzięki dużej ilości pamięci RAM umożliwi nam płynne przełączanie pomiędzy aplikacjami.  Do funkcji, które mogą być dla nas przydatne, zaliczymy także czytnik linii papilarnych czy system NFC, umożliwiający nam między innymi płatności zbliżeniowe. Do Note 12 dostaniemy w zestawie Redmi A2 2/32GB.

Smartfony w ramach promocji Drugi smartfon w prezencie możemy kupić także w ratach 0%. Pamiętajmy także o tym, że wybierając Plusa możemy mieć dostęp do najnowocześniejszej sieci 5G w Polsce, ale korzystanie z niej jest możliwe wyłącznie na kompatybilnym urządzeniu i pod warunkiem znajdowania się w zasięgu tej technologii.

Artykuł zawierał lokowanie sieci Plus