Acer Cashback – do 400 złotych zwrotu, jeśli kupimy sprzęt Acera do końca czerwca

Lokowanie produktu Dołącz do dyskusji (173)
Acer Cashback – do 400 złotych zwrotu, jeśli kupimy sprzęt Acera do końca czerwca

Jeśli w najbliższym czasie planowałeś zakup laptopa, monitora albo komputera stacjonarnego, warto zapoznać się z najnowszą ofertą firmy Acer, która przy dokonaniu zakupów przed końcem czerwca, zwróci na twoje konto nawet 400 złotych. 

Acer Cashback to nowa promocja znanego producenta, którego serwis gwarancyjny mieliśmy okazję przed kilkoma tygodniami odwiedzić – koniecznie przeczytajcie naszą relację z tej wyprawy! Oferta specjalna trwa ona w dniach od 15 maja do 30 czerwca 2016 roku i pozwala na dodatkowe oszczędności przy dokonywaniu zakupów elektroniki.

Pełną listę urządzeń objętych promocją znajdziecie w załączniku zawierającym warunki promocji. Kwota zwrotu gotówki jest uwzględniona w specjalnej tabelce obok konkretnego modelu urządzenia. Istnieje kilka progów zwrotu – m.in. 50, 100, 150, 200 czy 400 złotych w zależności od danego modelu.

Jak natomiast wypadają same warunki promocji i czy na coś szczególnego warto zwrócić uwagę? Przyjrzeliśmy się im dokładnie. Nie znaleźliśmy żadnego rodzaju „kruczków”, natomiast oczywiście istnieje kilka spraw, o których po prostu warto pamiętać, aby promocja nie przeleciała nam przed oczami.

4 warunki, aby skorzystać z Acer Cashback

Po pierwsze – lista sklepów objętych promocją jest ograniczona. Musimy więc skorzystać usług sprzedawcy z grona: X-Kom, Komputronik, EURO-NET, MediaMarkt, NEONET, SATURN lub Media Expert. Zakupione urządzenia powinny być nowe. Nie ma natomiast znaczenia czy zakupu dokonamy w sklepie stacjonarnym czy przez internet, jednakże zakupu powinniśmy dokonać na stronie sklepu, a nie w portalu aukcyjnym Allegro/Ebay. Odstąpienie od umowy wyklucza możliwość uzyskania cashbacku gotówki.

Po drugie – po dokonaniu zakupu dokonaj rejestracji produktu na odpowiedniej stronie internetowej. Masz na to tylko 10 dni, a dzień, w którym dokonano zakupu liczony jest jako dzień numer 1. W razie wątpliwości co do daty zakupu, decyduje data na paragonie, rachunku lub fakturze.

Po trzecie – jeżeli pracujesz w Acer lub ktoś z Twojej rodziny pracuje w Acer – niestety, ale nie możesz skorzystać z promocji.

Po czwarte – jedna osoba z promocji skorzystać może tylko raz. To znaczy, że jeśli robiliśmy większe zakupy i wykorzystaliśmy nasz cashback na na przykład monitor, nie możemy już „odliczyć” sobie monitora. Warto zatem odliczyć sobie rzecz, która we wskazanej wyżej tabelce cieszy się wyższą ulgą.

A jeśli podoba Ci się promocja Acera, być może warto przeczytać też o…

Acer Reliability Promise

To jest zdecydowanie jedna z najbardziej hojnych ofert promocyjnych wśród producentów elektroniki, jakie w ostatnich latach widział nasz rynek. Niestety nie mogą z niej skorzystać osoby, które nie są przedsiębiorcami. Wszyscy pozostali prawdopodobnie powinni zrezygnować z bardzo sympatycznej perspektywy cashbacku na rzecz Acer Reliability Promise.

Oferta przebija standardowe rozwiązania znane z gwarancji czy rękojmi. Producent gwarantuje bowiem, że jeżeli dokonamy rejestracji urządzenia tuż po zakupie na odpowiednio w tym celu przygotowanej stronie internetowej, to jeżeli popsuje nam się ono na przestrzeni najbliższego roku, nie tylko je naprawi, ale też zwróci całość wydanej kwoty!

Acer Cashback do końca czerwca

Przypominamy – oferta promocyjna Cashback potrwa tylko do końca czerwca, dlatego warto się pospieszyć wybierając produkt objęty promocją!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Acer