Black Friday 2017 – najlepsze okazje [relacja na żywo]

Zakupy dołącz do dyskusji (12) 23.11.2017
Black Friday 2017 – najlepsze okazje [relacja na żywo]

Udostępnij

Maja Werner

Bezprawnik to nie tylko prawo i społeczeństwo, ale też bardzo silnie rozwinięte treści konsumenckie. Mamy na uwadze, że wielu naszych czytelników poszukuje u nas wiarygodnych informacji o zakupach w sieci – oczywiście głównie od strony prawnej, ale nie tylko – i wychodząc naprzeciw postanowiliśmy kolejny już raz przygotować relację „na żywo” zbierającą najlepsze promocje Black Friday 2017 dostępne w sieci. 

Zaglądajcie do poniższego wpisu w ten piątek (a zapewne i przez cały weekend) regularnie, ponieważ w aktualizowanej na żywo relacji postaramy się zebrać interesujące promocje. Nie będziemy wrzucali wszystkiego „jak leci”. Będziemy omijali iluzoryczne promocje, gdzie zafundowano zniżkę w postaci kilku złotych lub ktoś… przed kilkoma dniami celowo podniósł ceny.

Na czym polega Czarny Piątek?

Czarny Piątek wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. W piątek po Dniu Dziękczynienia rozpoczyna się szał zakupów świątecznych, zaś dla klientów przygotowywane są specjalne okazje, przeceny i kody rabatowe. Black Friday w Stanach Zjednoczonych jest jednym z najbardziej dochodowych dni dla sprzedawców. W Polsce czasami nazywany jest Black Friday, a czasami – w tłumaczeniu – Czarny Piątek. Wyprzedaże serwowane przez rodzimych sprzedawców w ubiegłym roku okazały się dużym rozczarowaniem w stosunku do ofert zagranicznej konkurencji, gdzie można było upolować cenne przedmioty o ponad połowę taniej. Mamy nadzieję, że Czarny Piątek 2017 najlepsze okazje ma dopiero przed sobą.

Black Friday 2017 – najlepsze okazje [wpis aktualizowany]

Wybierzemy rzeczy, które sami kupiliśmy lub chcielibyśmy kupić. Ponieważ jesteście naszymi czytelnikami, zakładamy, że przynajmniej część propozycji blogerów Bezprawnika pokryje się z Waszym gustem. Aha – ponieważ Spider’s Web, czyli serwis, który należy do naszej grupy medialnej, skupia się na relacjonowaniu Black Friday od strony technologicznej – nie będziemy tutaj wchodzić w ich kompetencje. Po prostu – jeśli interesują was smartfony, drony i gry komputerowe – tam też rzucajcie okiem.

W naszej relacji skupimy się na produktach bliskich sercu czytelnika Bezprawnika – modzie, usługach, towarach luksusowych, artykułach gospodarstwa domowego, produktach spożywczych, rzeczach mogących przydać się w codziennej pracy biurowej czy nawet zawodzie prawnika, przedsiębiorcy, bo wiemy, że takie osoby stanowią dość liczną grupę naszych ponad 700 000 unikalnych czytelników miesięcznie (dziś właśnie pobiliśmy nasz miesięczny rekord – od tej pory, do końca listopada, pracujemy na nowy wynik).

Nie przedłużając i nie świętując zbytnio, bo nie czas i nie pora, zapraszamy do naszej relacji live, gdzie przedstawimy najlepsze okazje Black Friday 2017.

Najlepsze okazje Black Friday 2017 – relacja na żywo